تاثیر اینترنت

تاثیر اینترنت در دنیای امروز

همکاران عزیز ، نقش اینترنت و فضای مجازی بر دنیای امروزه بر هیچ کس پوشیده نیست. همه ما وقتی دنبال پاسخ سوالی هستیم گوگل را بهترین مکان برای طرح سوال خود می دانیم. این پاسخگویی خوب سبب شده تا روز به روز مطالب اینترنت بیشتر و بیشتر شوند. در کنار این رشد ،  مطالب حوزه توانبخشی و روانشناسی متاسفانه رشد خوبی نداشته . اگر یک مادر نسبت به حرف زدن کودکش نگران باشد در گوگل به چه جوابی می رسد؟

مطالبی که دیده نشود ، خوانده نمی شود!. نوشته های تخصصی و عمومی خود را در معرض بازدید بیش از ۱۰۰ هزار بازدیدکننده ماهیانه قرار بدهید.

 

چرا باید دست به کار شویم؟

در حالیکه تنها متخصص برای درمان لکنت زبان ، آسیب شناس گفتار و زبان است ، افراد غیر متخصص و  سودجویی را می بینیم که با طرح ادعاهای واهی در فضای اینترنت ، بدنبال جذب مراجعین دارای لکنت هستند. عدم آگاهی  مراجعین مهمترین علت این سود جویی ها است. اکثرا ما از این وضعیت شکایت داریم . برای رفع این مشکل باید دست بکار شویم و برای آگاهی جامعه  دست به انتشار مطالب مفید در این حوزه بزنیم.

 

مطالب با نام خودتان در وب سایت ثبت می شود

مجله هوش کالا فضایی را فراهم کرده تا بتوانید مطالب مفید را با نام خودتان انتشار بدهید. این کار همه به جامعه هدف کمک بزرگی می کند و هم باعث معرفی نویسنده تبلیغ کلینیک او  می شود.

نام نویسنده

 

اگر مقالات بیشتری بنویسید ، اطلاعات مطب تان در سامانه جستجوی مطب ، در ردیف بالاتری نمایش داده می شود.

بدلیل سئوی خوب وب سایت هوش کالا،  مقالات ارسالی  شما در این وب سایت،  بیشتر خوانده می شود. همچنین سامانه جستجوی مطب این وب سایت ، مرجع بسیاری از  بیماران برای انتخاب درمانگر است. این بدین معنا است که اگر مراجعی بدنبال آدرس مطب متخصص مورد نیاز خود در موتور گوگل بگردد به اجتمال قوی وارد سامانه جستجوی مطب هوش کالا می شود. ترتیب نمایش فهرست متخصصان در این سامانه ،  تاثیر بالایی در انتخاب درمانگر توسط مراجع کننده دارد. ما این ترتیب را براساس تعداد مقالات نوشته شده در هوش کالا قرار دادیم. یعنی اگر متخصصی مقالات بیشتری نوشته باشد ،  شانس نمایش اطلاعات مطب او در ردیف اول بیشتر خواهد بود.

 

کپی نکنید.

شما می توانید مطالب را به زبان خودتان و بشکل ترجمه منتشر کنید. ولی اجازه انتشار مطالب کپی از وب سایت دیگر را ندارید.

تصاویر گویا انتخاب کنید.

برای نوشته خود حداقل یک تصویر گویا انتخاب کنید این تصاویر می توانند از جستجوی تصویر گوگل و یا از وب سایت های زیر گرفته شده باشند.

https://picjumbo.com/

http://www.picsearch.com/

http://makerbook.net/stock-photos/

https://stocksnap.io/

https://picjumbo.com/

 

از خلاصه گویی پرهیز کنید.

نوشته های شما برای تایید حداقل می بایست ۶۰۰ کلمه داشته باشند. سعی کنید موضوع را کاملا باز کنید و سوالاتی که ممکن است والدین نسبت به آن موضوع داشته باشند را مطرح و سپس پاسخ بدهید.

 

1 پاسخ دادن

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *