در پایین لیست مراکز شنوایی سنجی کرمان ( نوزادان ، کودکان ، اطفال ، بزرگسالان ) را برای شما آورده ایم. . لیستی از بهترین مرکز سنجش شنوایی کرمان ، مراکز خرید سمعک کرمان دارای پروانه معتبر از دانشگاه علوم پزشکی است.  اگر بدنبال کلینیک شنوایی سنجی خوب در کرمان هستید از لیست زیر استفاده کنید.


مراکز شنوایی سنجی کرمان :

2 متخصص یا کلینیک یافت شد.
profile-pic
کرمان  /  خیابان سپه ساختمان پزشکان سپه طبقه سوم کلینیک شنوایی شناسی سپه  /  09133952034
انجانم تستهای ادیومتری تیمپانومتری ABR توانبخشی شنیداری تعادل وزوز سمعک قالبگیری جهت سمعک و قالبهای...
profile-pic
رفسنجان  /  بلوار حجت_ خیابان شهید کهنوجی _ بین کوچه کهنوجی ۲ و کوچه گاز   /  ۰۹۱۳۵۳۱۸۰۰۵
مرکز خانواده و کودک با اختلال شنیداری نیوشان

برای مشاهده ادامه لیست مراکز شنوایی سنجی کرمان و مراکز خدمات سمعک کرمان بر روی شماره های ۲ و یا ۳ کلیک کنید.

شنوایی سنجی کرمان

درباره مراکز شنوایی سنجی کرمان

شنوایی شناس  ، با مدرک لیسانس از دانشگاه علوم پزشکی فارغ التحصیل می شوند.  همانند دیگر رشته های حوزه توانبخشی ( فیزیوتراپی ، گفتار درمانی و..) این افراد در صورت داشتن  سابقه کار ،  می توانند در کرمان مطب شنوایی شناسی  تاسیس کنند. امکان ادامه تحصیل تا مقطع دکتری برای فارغ التحصیلان این رشته وجود دارد. تست های شنوایی نوزادان ، تست های شنوایی بزرگسالان و نوار گوش بخشی از خدماتی است که ادیولوژیست ارائه می دهد.

[irp posts=”5650″ name=”شنوایی سنجی نوزادان | همه چیز درباره سنجش شنوایی نوزادان”]

بهترین مرکز شنوایی سنجی در کرمان چه مرکزی است ؟

از نظر ما بهترین مرکز شنوایی سنجی در  کرمان ،  مرکزی است که  با مدیریت شنوایی شناس اداره شود.  خدمات کامل و تست های کامل را ارائه بدهد. همچنین مراجعان ،  از خدمات این مرکز رضایت کافی داشته باشند. ما تلاش کردیم .

در این سامانه کاربری مطب شنوایی شناسی  نیز مشخص شده است.  شما می توانید مراکز شنوایی سنجی نوزادان در شهر کرمان ، مطب شنوایی سنجی در کرمان ،  و یا مراکز فروش سمعک کرمان را براساس نیاز خود پیدا کنید.

نکاتی پیرامون خرید سمعک کرمان

خرید سمعک کرمان ، فروش سمعک ، تجویز سمعک و تعمیر سمعک و هر شهری دیگری صرفا توسط شنوایی شناس انجام داده می شود. تمامی افراد موجود در سامانه مراکز شنوایی سنجی کرمان همگی فارغ التحصیل رشته شنوایی شناس می باشند و همگی دارای تاییده و مجوز از دانشگاه علوم پزشکی هستند. براساس آدرس مشخص شده در این سامانه می توانید مراکز سمعک کرمان را در سریع ترین زمان ممکن پیدا کنید. شنوایی شناس تنها متخصص جهت فروش ، تنظیم سمعک می باشد. در این لیست مراکز معتبر فروش انواع سمعک در کرمان را می بینید.

منابع

سازمان نظام پزشکی