در پایین لیست مراکز شنوایی سنجی کرمان (نوزادان، کودکان، اطفال، بزرگسالان) را به همراه آدرس و شماره تماس آن ها مشاهده می کنید. لیستی از بهترین کلینیک های سنجش شنوایی و مراکز خرید سمعک کرمان که همگی دارای پروانه معتبر از دانشگاه علوم پزشکی کشور هستند. اگر بدنبال مطب شنوایی سنجی خوب در کرمان هستید می توانید از لیست زیر استفاده کنید.

کلینیک شنوایی سنجی سپه

ادیولوژیست: سحر پناهپور
آدرس:
کرمان، خیابان سپه، ساختمان پزشکان سپه، طبقه سوم
تلفن پذیرش:
۰۹۱۳۳۹۵۲۰۳۴
۰۳۴۳۲۲۶۷۳۴۹

سایر مراکز شنوایی سنجی کرمان :

profile-pic
کرمان  /  خیابان سپه ساختمان پزشکان سپه طبقه سوم کلینیک شنوایی شناسی سپه  /  09133952034
انجانم تستهای ادیومتری تیمپانومتری ABR توانبخشی شنیداری تعادل وزوز سمعک قالبگیری جهت سمعک و قالبهای...
profile-pic
رفسنجان  /  بلوار حجت_ خیابان شهید کهنوجی _ بین کوچه کهنوجی ۲ و کوچه گاز   /  ۰۹۱۳۵۳۱۸۰۰۵
مرکز خانواده و کودک با اختلال شنیداری نیوشان
profile-pic
کرمان  /  کرمان چهار راه باغ ملی ابتدای خیابان شریعتی جنب استخر نشاط ساختمان پزشکان دی طبقه اول مرکز شنوایی شناسی و سمعک دئ
شنوایی-روانشناس با 28 سال سابقه کار تشخیصی و توانبخشی در زمینه اختلالات شنوایی و سرگیجه تجویز و ارا...
profile-pic
تهران کرمان  /  تهران ، کرمان
حسن شرفی پور با ۱۵ سال سابقه در کادر درمانی‌ تهران‌و کرمان دانش‌اموخته شنوایی شناسی دانشگاه ایران...
profile-pic
جيرفت  /  جيرفت،خيابان لرها،كوچه ٧(داروخانه امير افضلي).مجتمع گنجعليخان
ارزيابي شنوايي و تجويز سمعك
profile-pic
کرمان  /  کرمان. چهارراه طهماسب اباد. خیابان جهاد. بین جهاد ۱ و ۳. ساختمان ثامن، طبقه پنجم
ارزیابی وضعیت شنوایی و پرده گوش و تعیین میزان و نوع افت شنوایی انجام مانور سرگیجه ارزیابی وزوز گوش...

توجه : اگر ادیولوژیست شاغل در کرمان هستید و اسم خود را در لیست بالا نمی بینید، بر روی ثبت مشخصات مطب کلیک نمایید و اطلاعات خود را وارد کنید. پس از اعتبارسنجی اطلاعات شما در لیست مراکز شنوایی سنجی کرمان نمایش داده می شود.

مراکز شنوایی سنجی کرمان

بهترین مرکز شنوایی سنجی در کرمان چه مرکزی است؟

وب سایت هوش کالا هیچگاه نمی تواند ادعا کند که کدام یک از این مراکز بهترین است. از نظر ما بهترین مرکز شنوایی، مرکزی است که با مدیریت شنوایی شناس با تجربه اداره شود، خدمات کامل و تست های کامل را ارائه دهد و مراجعان از خدمات این مرکز رضایت کافی داشته باشند. در این سامانه کاربری مطب شنوایی شناسی نیز مشخص شده است. شما می توانید مراکز سنجش شنوایی نوزادان و یا مراکز فروش سمعک کرمان را بر اساس نیاز خود پیدا کنید.

در صورت نیاز به مراکز گفتاردرمانی در کرمان بر روی لینک زیر کلیک کنید:
لیست کامل مراکز گفتاردرمانی کرمان

شنوایی شناس چه خدماتی ارائه می دهد؟

شنوایی شناس، با مدرک لیسانس از دانشگاه علوم پزشکی فارغ التحصیل می شوند. همانند دیگر رشته های حوزه توانبخشی ( فیزیوتراپی، گفتار درمانی و..) این افراد در صورت داشتن سابقه کار، می توانند مطب شنوایی شناسی تاسیس کنند. امکان ادامه تحصیل تا مقطع دکتری برای فارغ التحصیلان این رشته وجود دارد. تست های شنوایی نوزادان ، تست های شنوایی بزرگسالان و نوار گوش بخشی از خدماتی است که ادیولوژیست ارائه می دهد.

برای خرید سمعک به چه نکاتی توجه کنیم؟

خرید، فروش، تجویز و تعمیر سمعک در کرمان و هر شهر دیگری صرفا توسط ادیولوژیست انجام داده می شود. تمامی افراد موجود در سامانه مراکز شنوایی سنجی کرمان همگی فارغ التحصیل رشته شنوایی شناس می باشند و همگی دارای تاییده و مجوز از دانشگاه علوم پزشکی کشور هستند. بر اساس آدرس مشخص شده در این سامانه می توانید مراکز سمعک کرمان را در سریع ترین زمان ممکن پیدا کنید. شنوایی شناس تنها متخصص جهت فروش و تنظیم سمعک می باشد. در این لیست مراکز معتبر فروش انواع سمعک در کرمان را می بینید. اگر تمایل دارید در ارتباط با قیمت انواع سمعک اطلاعات بیشتری بدست آورید بر روی لینک کلیک کنید.

در این برگه لیست کاملی از مراکز شنوایی سنجی کرمان را به همراه آدرس و شماره تماس آن ها برای شما آورده ایم. در صورت نیاز به مراکز شنوایی سنجی در شهرهای دیگر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

برخی از منابع:

سازمان نظام پزشکی
کرمان