پس از معرفی کلینیک های فیزیوتراپی شیراز امروز قصد معرفی یک مرکز تخصصی فیزیوتراپی در منزل شیراز را داریم. مراجعان زیادی هستند که قادر به رفت و آمد مداوم بین خانه و کلینیک نیستند. در این حالت بهترین گزینه استفاده از خدمات فیزیوتراپی در منزل است. در اینجا یک مشکل برای برخی از خانواده ها پیش می آید و آن اطمینان از تخصص و تجربه فیزیوتراپیست در خانه است. به همین جهت ما یک دفتر معتبر را معرفی کردیم که در هنگام ورود به خانه کارت نظام پزشکی هر متخصص را به شما نشان می دهند.

فیزیوتراپی در منزل پایا

یک تیم تخصصی فیزیوتراپیست ( متخصص خانم و آقا)
خدمات :
ارزیابی و درمان کلیه اختلالات نیازمند به فیزیوتراپی
همراه با دستگاههای مورد نیاز
تلفن پذیرش :
۰۹۹۲۷۷۳۹۵۵۰

فیزیوتراپی در منزل شیراز توسط خانم و یا آقا

در انتخاب فیزیوتراپی در منزل شیراز چه نکاتی را باید رعایت کنیم ؟

برای انتخاب یک فیزیوتراپیست خوب در شیراز باید چند نکته را رعایت کنید.

۱- اطمینان از تخصص فرد مربوطه برای کار در منزل

اول اینکه می بایست فردی که بعنوان فیزیوتراپیست به شما معرفی می شود حتما فارغ التحصیل رشته فیزیوتراپی باشد. برای صحت این موضوع در همان ابتدا از او بخواهید که کارت عضویت در سازمان نظام پزشکی را به شما نشان دهد.

متاسفانه مشاهده شده که در برخی از مراکز به جای فیزیوتراپیست، تکنسین و کارآموز را معرفی می کنند و با تعرفه پایین تری به انجام این کار می پردازند. از آن جایی که فیزیوتراپی یک رشته بسیار حساس و تخصصی است، این افراد علاوه بر اینکه به درمان بیمار کمکی نمی کنند، به دلیل آشنا نبودن با آناتومی بدن حتی ممکن است صدمات شدید و جبران ناپذیری به بیمار وارد کنند.

۲- اطمینان از تجربه و تخصص

فیزیوتراپی در خانه در حیطه شهر شیراز می بایست توسط فیزیوتراپیست با تجربه و با علم بروز انجام شود. مرکز فیزیوتراپی در منزل پایا دارای کادری متخصص ( خانم و آقا که هر کدام تخصص های متفاوتی را پوشش می دهند ) هستند که پس از تماس با دفتر پذیرش بر اساس مشکل شما آن درمانگر را به منزل شما می فرستد و در هر زمان شما می توانید در صورت عدم تمایل یک فیزیوتراپیست دیگر را ویزیت کنید. همچنین شما می توانید به انتخاب خود فیزیوتراپی در منزل شیراز را توسط خانم یا آقا انجام بدهید.

قیمت فیزیوتراپی در منزل شیراز:

تعرفه جلسات فیزیوتراپی در منزل بر اساس اندام های درگیر، آدرس منزل، شدت مشکل بیمار، نوع مشکل و … متفاوت است. معمولا هزینه دقیق جلسات پس از ویزیت بیمار در جلسه اول توسط فیزیوتراپیست مشخص می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت فیزیوتراپی در شیراز با مرکز معتبر پایا تماس بگیرید.

اختلالات تحت پوشش فیزیوتراپی در خانه شیراز :

تمامی خدماتی که شما در کلینیک فیزیوتراپی نیاز دارید می توانید از طریق فیزیوتراپی در منزل ( هوم ویزیت شیراز) آن ها را دریافت نمایید. این خدمات عبارتتد از :

 • فیزیوتراپی گردن، زانو، شانه، کمر، ساق پا، دررفتگی شانه، پیچ خوردگی مچ پا
 • آرتروز مفاصل، تاندونیت، بورسیت، نقاط ماشه ای یا تریگر پوینت، محدودیت های حرکتی، فیزیوتراپی دیسک کمر
 • سکته های مغزی، پارکینسون، ضایعات نخاعی، ام اس، ALS
 • سندروم تونل کارپال، سندروم تونل گایان، مشکلات دیسکهای بین مهره ای، تنگی کانال، لیز خوردگی مهره
 • و ….

فواید فیزیوتراپی در منزل:

 • درمانگر به صورت اختصاصی با بیمار کار می کند و از او مراقبت می کند.
 • راهی ایمن و آسان برای کسانی که عدم توانایی حرکتی دارند.
 • روند بهبود بیمار سریع تر پیش می رود.
 • بیمار به راحتی پس از جلسه فیزیوتراپی استراحت می کند.
 • نیاز به رفت و آمد به کلینیک نیست و در هزینه صرفه جویی می شود.
 • فرد با تمریناتی که باید در منزل به تنهایی انجام دهد به خوبی آشنا می شود.

در این برگه یک مرکز معتبر برای خدمات فیزیوتراپی در منزل شیراز را برای شما معرفی کردیم. شما می توانید براحتی با تماس با این مرکز و توضیح درباره اختلال خود متناسب با مشکلتان از این خدمات استفاده نمایید.

برخی از منابع:

سازمان نظام پزشکی کشور
شیراز