در پایین لیست مراکز فیزیوتراپی زنجانرا مشاهده می کنید. لیستی از کلینیک های فیزیوتراپی معتبر در استان زنجان به همراه شماره تلفن و آدرس که همگی دارای پروانه معتبر از دانشگاه علوم پزشکی هستند. اگر به دنبال فیزیوتراپ خوب در زنجان هستید از لیست زیر استفاده کنید.


توجه : اگر فیزیوتراپیست شاغل در زنجان هستید و اسم خود را در لیست زیر نمی بینید، بر روی لینک ثبت اطلاعات کلینیک کلیک نمایید.

مراکز فیزیوتراپی زنجان :

profile-pic
زنجان  /  زنجان زینبیه غربی کوچه عطایی جنب ازمایشگاه امید  /  09122418178
لیزردرمانی مگنت درمانی
profile-pic
زنجان  /  سعدی وسط، روبروی کوچه زند، ابتدای کوچه مستشیری، ساختمان هوشمند، فیزیوتراپی صحت  /  02433363049
مجهز به کلیه تجهیزات و امکانات به روز دنیای فیزیوتراپی در فضایی بسیار ایده ال...

فیزیوتراپی سعدی

آدرس :

چهارراه سعدی – جنب داروخانه شاهرخ

تلفن پذیرش :

۰۲۴۳۳۳۳۵۵۵۰


کلینیک زهرا حیدری

آدرس :

ابتدای زینبیه غربی – ساختمان هشت بهشت – طبقه ۱ – واحد ۱۰۷

تلفن پذیرش :

۰۲۴۳۳۳۲۰۳۰۰


توان افزا

آدرس :

خیابان امام – كلينيك فرهنگيان

تلفن پذیرش :

۰۲۴۳۳۳۲۸۷۴۹


نگین

آدرس :

چهارراه سعدی –  بن بست دارائی

تلفن پذیرش :

۰۲۴۳۳۳۴۵۹۳۶


سينا

آدرس :

-چهارراه انقلاب – ساختمان پاستور – واحد ۱۰۲

تلفن پذیرش :

۰۲۴-۳۳۳۶۱۳۶۳


فارابی

آدرس :

كوچمشكی – خيابان رهبری اصلی –  پلاک ۵۶۶ – روبروی دبستان گنج دانش

تلفن پذیرش :

۰۲۴۳۳۴۷۴۱۴۶


مراکز فیزیوتراپی زنجان

در کلینیک های فیزیوتراپی زنجان چه خدماتی ارائه می شود؟

فیزیوتراپی در زنجان به افرادی که بدلیل زخم ، بیماری و یا معلولیت محدودیت ها و دردهایی دارند ، از طریق حرکات ، ورزش ها و توصیه ها و آموزش ها کمک می کند. و در اصل شیوه‌ای از درمان بیماری‌ها و اختلالات عصبی-ماهیچه‌ای-اسکلتی با استفاده از تجهیزات مکانیکی، جریان‌های الکتریکی، مانورهای دستی، تمرینات ورزشی و عوامل فیزیکی دیگر است.

کلینیک فیزیوتراپی زنجان با مدیریت فیزیوتراپیست خوب اقدام به پذیرش بیماریها و اختلالاتی نظیر:  آرتروز مفاصل، تاندونیت، فیزیوتراپی کمر بورسیت، نقاط ماشه ای یا تریگر پوینت، محدودیت های حرکتی، آرنج تنیس بازان،سندروم تونل کارپال،سندروم تونل گایان، مشکلات دیسکهای بین مهره ای، تنگی کانال، لیز خوردگی مهره، مشکلات مفصل ساکروایلیاک، در رفتگی شانه، ثباتی های مفصلی، ضایعات پرتابی و… جراحی های تعویض مفصل ران، گیلن باره، پلی نوروپاتی، اختلالات تون عضلانی، فلج بلز و …همچون پارگی رباط های صلیبی زانو، آسیب منیسک زانو، بی تعویض مفصل زانو، فیزیوتراپی زنان باردار جراحی پارگی تاندون روتاتور کاف، بازسازی رباط صلیبی، پارگی تاندونهای فلکسوری انگشتان و …شانه یخ زده، پیچ خوردگی مچ پا و …مانند سکته های مغزی، پارکینسون، ضایعات نخاعی، ام اس، ALS را ارائه می دهد.

بهترین مرکز فیزیوتراپی در زنجان چه مرکزی است؟

از نظر ما بهترین مرکز فیزیوتراپی یا مجهزترین کلینیک فیزیوتراپی زنجان ، مرکزی است که توسط فیزیوتراپیست مدیریت شده و مراجعان آن از خدمات آن راضی باشند. سامانه مراکز مجله توانبخشی هوش کالا سعی کرده است در بالا لیستی از فیزیوتراپیست های خوب زنجان را جمع آوری کند .

در صورتیکه علاقه به مطالعه مطالب کاربردی به زبان ساده درباره فیزیوتراپی دارید می توانید با کلیک بر روی لینک زیر آن مقالات را مشاهده بفرمایید. ما سعی کردیم در این نوشته براساس اطلاعات نظام پزشکی لیستی از بهترین دکتر فیزیوتراپی زنجان را برای شما جمع آوری کنیم. دقت داشته باشید که هوش کالا نمی تواند نسبت به کیفیت کلینیک ها تضمینی ارائه بدهد بلکه صرفا می تواند تضمین مجوز دار و معتبر بودن را به شما بدهد.

منابع :

سازمان نظام پزشکی ایران

انجمن فیزیوتراپی