در پایین  لیست مراکز فیزیوتراپی شهر کرد و استان چهار محال بختیاری را مشاهده می کنید. این لیست شامل  بهترین مراکز  و کلینیک های فیزیوتراپی شهر کرد می باشد که همگی دارای پروانه معتبر از سازمان نظام پزشکی می باشند و  انواع خدمات فیزیوتراپی از جمله فیزیوتراپی زانو ، کمر ، شانه و گردن را انجام می دهند اگر بدنبال  فیزیوتراپی خوب در شهر کرد هستید از پیشنهاد ما و یا لیست پایین آن استفاده کنید.

مراکز فیزیوتراپی شهر کرد :

1 متخصص یا کلینیک یافت شد
profile-pic
بروجن  /  بلوار مدرس پایین تر از میدان امام جنب ستاد نیروی انتظامی
-
فیزیوتراپی شهر کرد + آدرس و تلفن

مراکز فیزیوتراپی شهر کرد ، فیزیوتراپ خوب در شهر کرد ، لیست مراکز فیزیوتراپی شهر کرد ، بهترین مرکز فیزیوتراپی در شهرکرد ، زانو ، کمر، گردن ، شانه ، بیمه ، physical therapy in shiraz در لیست فوق قابل جستجو است.

انواع خدمات کلینیک فیزیوتراپی :

به طور کلی میتوان درمان در فیزیوتراپی را به سه دسته تقسیم کنیم . ۱- تمرین درمانی ۲- الکتروتراپی ۳- مهارتهای درمان با دست .  در تمرین درمانی مراکز فیزیوتراپی در شهرکرد بوسیله ماساژ ، ورزشهای درمانی خاص ، ورزش در آب مشکل بیمار را برطرف می کنند. همچنین مراکز فیزیوتراپی شهرکردبا الکتروتراپی اقدام به درمان بیماران می کنند.

درمان الکتروتراپی به وسیله دستگاههایی است که از خود امواج خاصی را ساطع می کنند. مهمترین حیطه ای که فیزیوتراپیست های شهر کرد می توانند کار کنند بیماریهای ارتوپدی ( دستگاه حرکتی ) ، بیماریهای تنفسی و قلبی ، بیماریهای اعصاب ( محیط و مرکزی ) ، درد و کنترل درد ، بیماریهای شغل و پوستی و سوختیگیها است. در لیست فوق آدرس و شماره تلفن بهترین مراکز فیزیوتراپی شهرکرد را آورده ایم که همگی دارای آدرس و شماره تماس معتبر می باشند.

[irp posts=”7435″ name=”12 فایده مهم فیزیوتراپی | برررسی فواید فیزیوتراپی – حتما بخوانید”]

بهترین مرکز فیزیوتراپی در شهرکرد چه مرکزی است ؟

از نظر هوش کالا بهترین مرکز فیزیوتراپی در شیراز و یا فیزیوتراپیست خوب در شیراز ، مرکز یا فیزیوتراپیستی است که دارای سابقه بالا و تجهیزات به روز باشد.  تمامی مطب های فیزیوتراپی شهرکرد معرفی شده در بالا مجوز معتبر از دانشگاه علوم پزشکی می باشند. در آدرسی که در لیست مشاهده شده است می تواند آدرس دقیق کلینیک را مشاهده کنید که براحتی می توان مراکز فیزیوتراپی شهر کرد و بهترین فیزیوتراپی در شهرکرد را جستجو کرد.