در پایین  لیست مراکز فیزیوتراپی شهرکرد و استان چهار محال بختیاری را مشاهده می کنید. این لیست شامل  بهترین مراکز  و کلینیک های فیزیوتراپی شهر کرد می باشد که همگی دارای پروانه معتبر از سازمان نظام پزشکی می باشند. اگر بدنبال  فیزیوتراپی خوب در شهر کرد هستید از پیشنهاد ما و یا لیست پایین آن استفاده کنید.


توجه : اگر فیزیوتراپیست شاغل در شهر کرد و چهار محال بختیاری هستید و اسم خود را در لیست پایین نمی بینید بر روی ثبت مشخصات مطب کلیک نمایید.

مراکز فیزیوتراپی شهر کرد :

profile-pic
شهرکرد   /  چهارراه فصیحی _ ابتدای خیابان سعدی شرقی _ مجتمع پزشکی امام حسین(علیه السلام) _طبقه ی پایین آزمایشگاه مهر(طبقه همکف) _ کلینیک فیزیوتراپی التیام
مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات فیزیوتراپی _ تمرین درمانی _ لیزر پرتوان_الکترو آکوپانکچر_کاپینگ تراپی و...

فیزیوتراپی بزرگمهر

آدرس :

شهر کرد – چهار راه فصیحی – کوچه ۵ – روبروی درمانگاه امام رضا (ع)

تلفن پذیرش :

۰۳۸۲۲۶۳۲۰۴


مرکز درمانگاه علی اصغر

آدرس :

شهر کرد – خیابان ۱۷ شهریور – کوچه ۳۱ – درمانگاه علی اصغر

تلفن پذیرش :

۰۳۸۳۳۳۵۰۹۳۳


مرکز نوین

آدرس :

شهرکرد – خیابان ۱۲ محرم – روب ه روی مجتمع امام صادق (ع) – کوچه دهم

تلفن پذیرش :

۰۳۸۲۲۲۴۲۰۶۸


فيزيوتراپي شفاء

آدرس :

شهر کرد – خیابان شریعتی – چهارراه دامپزشکی – مجتمع پزشکی بزرگمهر – طبقه ۳

تلفن پذیرش :

۰۳۸۳۲۲۵۰۱۷۷


فیزیوتراپی شهر کرد + آدرس و تلفن

انواع خدمات کلینیک فیزیوتراپی در شهرکرد :

به طور کلی میتوان درمان در فیزیوتراپی را به سه دسته تقسیم کنیم . ۱- تمرین درمانی ۲- الکتروتراپی ۳- مهارتهای درمان با دست .  در تمرین درمانی مراکز فیزیوتراپی در شهرکرد بوسیله ماساژ ، ورزشهای درمانی خاص ، ورزش در آب مشکل بیمار را برطرف می کنند. همچنین مراکز فیزیوتراپی شهرکرد با الکتروتراپی اقدام به درمان بیماران می کنند.

کلینیک فیزیوتراپی شهرکرد با مدیریت فیزیوتراپیست خوب اقدام به پذیرش بیماریها و اختلالاتی نظیر:  آرتروز مفاصل، تاندونیت، فیزیوتراپی دیسک کمر بورسیت، نقاط ماشه ای یا تریگر پوینت، محدودیت های حرکتی، آرنج تنیس بازان،سندروم تونل کارپال،سندروم تونل گایان، مشکلات دیسکهای بین مهره ای، تنگی کانال، لیز خوردگی مهره، مشکلات مفصل ساکروایلیاک، در رفتگی شانه، ثباتی های مفصلی، ضایعات پرتابی و… جراحی های تعویض مفصل ران، گیلن باره، پلی نوروپاتی، اختلالات تون عضلانی، فلج بلز و …همچون پارگی رباط های صلیبی زانو، آسیب منیسک زانو، بی تعویض مفصل زانو، فیزیوتراپی زنان باردار جراحی پارگی تاندون روتاتور کاف، بازسازی رباط صلیبی، پارگی تاندونهای فلکسوری انگشتان و …شانه یخ زده، پیچ خوردگی مچ پا و …مانند سکته های مغزی، پارکینسون، ضایعات نخاعی، ام اس، ALS را ارائه می دهد.

بهترین مرکز فیزیوتراپی در شهرکرد چه مرکزی است ؟

از نظر ما بهترین مرکز فیزیوتراپی یا مجهزترین کلینیک فیزیوتراپی شهرکرد ، مرکزی است که توسط فیزیوتراپیست مدیریت شده و مراجعان آن از خدمات آن راضی باشند. سامانه مراکز مجله توانبخشی هوش کالا سعی کرده است در بالا لیستی از فیزیوتراپیست های خوب شهرکرد را جمع آوری کند .

در صورتیکه علاقه به مطالعه مطالب کاربردی به زبان ساده درباره فیزیوتراپی دارید می توانید با کلیک بر روی لینک زیر آن مقالات را مشاهده بفرمایید. ما سعی کردیم در این نوشته براساس اطلاعات نظام پزشکی لیستی از بهترین دکتر فیزیوتراپی  شهرکرد را برای شما جمع آوری کنیم. دقت داشته باشید که هوش کالا نمی تواند نسبت به کیفیت کلینیک ها تضمینی ارائه بدهد بلکه صرفا می تواند تضمین مجوز دار و معتبر بودن را به شما بدهد.