پس ار معرفی کلینیک های فیزیوتراپی ارومیه، در این برگه لیستی از مراکز معتبر فیزیوتراپی در منزل ارومیه را برای شما آورده ایم. فیزیوتراپیست معرفی شده باید عضو سازمان نظام پزشکی باشد، با تجربه باشد و با قیمت و تعرفه مناسب جلسات فیزیوتراپی را انجام دهد. در ادامه یک تیم فیزیوتراپ در خانه در شهر ارومیه را به شما معرفی می کنیم که همه ویژگی های فوق را دارند.

فیزیوتراپی در منزل ارومیه توسط خانم یا آقا

برای انتخاب فیزیوتراپی در منزل ارومیه چه نکاتی را مد نظر قرار بدهیم؟

متاسفانه مشاهده شده است که افرادی که متخصص فیزیوتراپیست نیستند و مدرک معتبری ندارند خود را بعنوان فیزیوتراپ در منزل ارومیه معرفی می کنند. این افراد علاوه بر اینکه به بهبود بیمار کمکی نمی کنند حتی ممکن است به دلیل آشنا نبودن با آناتومی بدن صدمات شدید و جبران ناپذیری به بیمار وارد کنند. البته شناسایی این افراد بسیار ساده است. در ادامه به شما می گوییم که چطور فیزیوتراپ خوب خانم یا آقا را شناسایی کنید.

۱- اطلاعات نظام پزشکی فیزیوتراپیست را چک کنید.

تمامی افراد فارغ التحصیل فیزیوتراپی و دارای مدرک معتبر، عضو سازمان نظام پزشکی هستند. برای اینکه مطمعن شوید فیزیوتراپیست دارای مدرک معتبر است از او بخواهید که کارت عضویت در سازمان نظام پزشکی را به شما نشان دهد. متاسفانه مشاهده شده که در برخی از مراکز به جای فیزیوتراپیست، تکنسین یا پرستار را معرفی می کنند که این کار تخلف است.

لازم به ذکر است که فیزیوتراپیست های معرفی شده توسط مرکز فوق همگی عضو سازمان نظام پزشکی هستند و مدرک معتبر فیزیوتراپی دارند. پس از تماس شما با این مرکز براساس مشکلی که بیمار شما دارد فیزیوتراپیست خانم در ارومیه و آقا برای شما انتخاب می شود و اطلاعات نظام پزشکی او به موبایل شما پیامک می شود.

۲- مطمعن شوید که در مورد بیماری شما تخصص دارد.

فیزیوتراپی در خانه در حیطه شهر ارومیه می بایست توسط فیزیوتراپیست با تجربه و با علم بروز انجام شود. مرکز فیزیوتراپی در منزل فوق، دارای کادری متخصص ( خانم و آقا که هر کدام تخصص های متفاوتی را پوشش می دهند ) هستند. که پس از تماس با دفتر پذیرش بر اساس مشکل شما آن درمانگر را به منزل شما می فرستد و در هر زمان شما می توانید در صورت عدم تمایل یک فیزیوتراپیست دیگر را ویزیت کنید. همچنین شما می توانید به انتخاب خود فیزیوتراپی در خانه ارومیه را توسط خانم یا آقا انجام بدهید.

هزینه فیزیوتراپی در منزل ارومیه چقدر است؟

قیمت جلسات فیزیوتراپی در منزل در شهر ارومیه توسط فیزیوتراپیست و پس از ویزیت بیمار در جلسه اول تعیین می شود. هزینه مشخص شده به شدت مشکل، نوع مشکل، اندام های درگیر، آدرس منزل و … بستگی دارد.

چه افرادی به فیزیوتراپی در خانه ارومیه نیاز دارند؟

برخی از مراجعان فیزیوتراپی، حمل و نقل بین خانه و کلینیک برایشان بسیار سخت است و یا اینکه نمی توانند در کلینیک منتظر باشند. در این صورت می توان با اعزام فیزیوتراپ به خانه مشکل آنها را رفع کرد. در پایین برخی از فواید فیزیوتراپی در منزل ارومیه را برای شما فهرست کردیم :

  • مناسب برای افرادی که محدودیت حرکتی دارند.
  • وقت بیشتری به نسبت کلینیک در خانه با بیمار کار می شود.
  • خود فیزیوتراپیست و نه تکنسین با شما کار می کند.
  • در خانه همکاری بیمار بسیار بیشتر است.
  • اعضای خانواده تمرینات را می بینند و می توانند در خانه نیز تمرین کنند.
  • با کسر هزینه رفت و آمد و وقت بیشتر می توان گفت هزینه خدمات در منزل کمتر است.

در این برگه لیست مراکز معتبر برای خدمات فیزیوتراپی در منزل ارومیه را برای شما آوردیم. شما می توانید به راحتی با تماس با این مرکز و توضیح درباره اختلال خود متناسب با مشکلات از این خدمات استفاده نمایید. در صورت نیاز به مراکز فیزیوتراپی در منزل در سایر شهر ها روی لینک زیر کلیک کنید:
مراکز فیزیوتراپی در منزل سراسر کشور

برخی از منابع:

سازمان نظام پزشکی کشور
ارومیه