اگر نیازمند خدمات فیزیوتراپی هستید و امکان رفت آمد به کلینیک های فیزیوتراپی کرمان برایتان سخت است، می توانید از خدمات فیزیوتراپی در منزل کرمان استفاده کنید. در این برگه لیست مراکز معتبر برای انجام خدمات فیزیوتراپی در خانه را برای شما آورده ایم.

پیشنهاد ما

مرکز تخصصی فیزیوتراپی در منزل توانا
تمامی فیزیوتراپیست ها عضو سازمان نظام پزشکی و دارای تجربه بالا
فیزیوتراپیست خانم و آقا
خدمات :
فیزیوتراپی در سکته مغزی، MS، پارکینسون، بیماران ارتوپدی، نورولوژی، شکستگی، تعویض مفصل، بی حرکتی، راه رفتن ..
براساس تعرفه درخواستی
دارای تجهیزات الکتروتراپی و مکانوتراپی
تلفن پذیرش :
۰۹۹۲۷۷۳۹۵۵۰

سایر مراکز فیزیوتراپی در منزل کرمان :

-

توجه : اگر فیزیوتراپیست در خانه کرمان هستید و نام خود را در لیست فوق نمی بینید، با کلیک بر لینک ثبت مشخصات مطب یا خدمت اطلاعات خود را وارد کنید.

فیزیوتراپی در منزل کرمان خانم و آقا

فیزیوتراپی در خانه چه ویژگی هایی باید داشته باشد ؟

فیزیوتراپی یکی از علوم بسیار نوین پزشکی است که به درمان بسیاری از بیماریها کمک می کند. البته برای بهره بردن از این خدمات رعایت چند نکته ضروری است. برای انتخاب فیزیوتراپ در منزل کرمان نکات زیر را رعایت کنید :

۱- می بایست فردی که بعنوان فیزیوتراپیست به شما معرفی می شود حتما فارغ التحصیل رشته فیزیوتراپی باشد. برخی از مراکز کسانیکه تکنسین هستند یا مدرک فیزیوتراپی دانشگاهی ندارند را معرفی می کنند. که این افراد علاوه بر اینکه به درمان شما کمکی نمی کنند حتی ممکن است صدمات شدید و جبران ناپذیری به شما وارد کنند.

برای اطمینان از تخصص فرد در همان ابتدا از او بخواهید که کارت عضویت در سازمان نظام پزشکی را به شما نشان دهد. متاسفانه مشاهده شده که در برخی از مراکز به جای فیزیوتراپیست، تکنسین یا پرستار را معرفی می کنند که این کار تخلف است.

۲- فیزیوتراپی در خانه در حیطه شهر کرمان باید توسط فیزیوتراپیست با تجربه و با علم بروز انجام شود. از طریق لیست فوق می توانید فیزیوتراپیست خانم در منزل کرمان، یا آقا را انتخاب کنید. همچنین می تونید رزومه او را مشاهده کنید.

هزینه فیزیوتراپی در منزل کرمان چقدر است؟

قیمت جلسات فیزیوتراپی در منزل با توجه به نوع مشکل، شدت مشکل، اندام های درگیر، آدرس منزل و … متفاوت است و در جلسه اول پس از ویزیت بیمار توسط فیزیوتراپیست مشخص می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد هزینه جلسات با دفتر پذیرش مرکز معتبر توانا تماس بگیرید.

انجام فیزیوتراپی در منزل چه مزایایی دارد؟

  • عدم نیاز به جابه جایی بیماران دارای شرایط حاد مانند سکته مغزی
  • صرفه جویی در هزینه های رفت و آمد
  • مدیریت زمان و عدم اتلاف وقت در صف های طولانی کلینیک ها و ترافیک
  • آرامش و تمرکز بیشتر در فرایند درمان
  • تسریع در روند بهبود بیمار
  • آشنایی بهتر فرد با تمرینات در منزل
  • استراحت بیمار پس از انجام جلسه فیزیوتراپی

فیزیوتراپی برای درمان چه اختلالاتی مفید است؟

فیزیوتراپی در بهبود و درمان اختلالاتی از جمله ضربه مغزی، سکته مغزی، ضایعات نخاعی، پارکینسون، محدودیت های حرکتی، دیسک کمر، دررفتگی شانه، رگ به رگ شدن و کشیدگی ها، سیاتیک، ام اس، روماتیسم زانو و روماتیسم ستون فقرات، فیزیوتراپی گردن و … مفید است.

در این برگه لیست مراکز معتبر برای خدمات فیزیوتراپی در منزل کرمان را برای شما آورده ایم. شما می توانید به راحتی با تماس با این مرکز و توضیح درباره اختلال خود، متناسب با مشکلتان از این خدمات استفاده کنید. درصورت نیاز به خدمات هوم ویزیت در سایر شهر ها روی لینک زیر کلیک کنید:
مراکز فیزیوتراپی در منزل سراسر کشور

برخی از منابع:

سازمان نظام پزشکی ایران
کرمان