در این برگه مراکز فیزیوتراپی سنندج و استان کردستان را به همراه آدرس و شماره تماس آن ها برای شما مخاطب محترم وب سایت هوش کالا گرد آورده ایم. لیستی از بهترین متخصص های فیزیوتراپی عضو سازمان نظام پزشکی که در مراکز دولتی و خصوصی این استان مشغول فعالیت هستند. اگر به دنبال مراکز فیزیوتراپی در سنندج هستید، می توانید از لیست زیر استفاده کنید.

مراکز فیزیوتراپی سنندج :

profile-pic
سنندج  /  صبح ها ۹ تا ۱۲: شنبه تا چهارشنبه کلینیک قدس : میدان آزادی_ انتهای خیابان مولوی_ طبقه اول بخش فیزیوتراپی کلینیک قدس ۰۹۳۶۷۷۸۶۰۸۰عصرها ۱۶۰۳۰ تا ۲۰ : شنبه تا چهارشنبه انتهای خیابان مولوی_ساختمان پزشکان راژه_طبقه ۴ واحد ۱ ۰۸۷۳۳۲۲۷۶۲۱  /  09367786080
فیزیوتراپیست
profile-pic
مریوان  /  مریوان - بلوار رسالت - ساختمان پزشکان ژین - جنب داروخانه دکتر مکاری - فیزوتراپی شفا
کلینیک اینجانب دارای بخش الکتروتاپی و مکانوتراپی می باشد که به مدت 15سال در شهر مریوان فعالیت دارم...
profile-pic
کامیاران  /  کامیاران پاساژ شاهو طبقه ۲ واحد۳  /  ۰۹۱۸۸۷۰۲۷۳۵
کلینیک فیزیو تراپی آرین،مجهز به لیزر،مگنت،تکار،وکیوم،الکتروآکوپانکچر،......

توجه : اگر شما فیزیوتراپیست شاغل در سنندج هستید و نام خود را در این لیست مشاهده نمی کنید، بر روی ثبت مشخصات مطب کلیک نمایید و اطلاعات محل فعالیت خود را وارد نمایید. پس از اعتبار سنجی و تایید اطلاعات شما در لیست مراکز فیزیوتراپی سنندج نمایش داده می شود.

مراکز فیزیوتراپی سنندج

بهترین فیزیوتراپی سنندج کدام است؟

از نظر ما بهترین فیزیوتراپی سنندج، مرکزی است که توسط فیزیوتراپیست مجرب و با سطح علمی بالا مدیریت شود، مراجعان آن از خدمات ارائه شده راضی باشند، درمانگر با شرکت در همایش ها و دوره های علمی دانش خود را به روز نگه دارد، به سوالات مراجعان صبورانه پاسخ دهند و به صورت تخصصی در یک یا چند حیطه فعالیت کنند.سامانه مراکز مجله توانبخشی هوش کالا سعی کرده است در بالا لیستی از فیزیوتراپیست های خوب سنندج را جمع آوری کند.

فهرست کلینیک ها و مراکز مرتبط :
مراکز گفتار درمانی سنندج
مراکز کاردرمانی سنندج
مراکز ارتز و پروتز و ارتوپدفنی سنندج

دقت داشته باشید که هوش کالا نمی تواند نسبت به کیفیت کلینیک ها تضمینی ارائه بدهد بلکه صرفا می تواند تضمین مجوز دار و معتبر بودن را به شما بدهد.

مراکز فیزیوتراپی سنندج چه خدماتی ارائه می دهند؟

فیزیوتراپی در سنندج به افرادی که به دلایلی، محدودیت های حرکتی و درد دارند، از طریق حرکات، ورزش و توصیه ها کمک می کند. این رشته تخصصی، شیوه‌ای از درمان بیماری‌ها و اختلالات عصبی-ماهیچه‌ای-اسکلتی با استفاده از تجهیزات مکانیکی، جریان‌های الکتریکی، مانورهای دستی، تمرینات ورزشی و عوامل فیزیکی دیگر است.

مراکز فیزیوتراپی از چه روش های درمانی استفاده می کنند؟

  • ماساژ درمانی
  • الکتروتراپی
  • مگنت تراپی
  • شاک ویو تراپی
  • درای نیدلینگ یا سوزن خشک
  • ورزش درمانی 
  • لیزر درمانی یا لیزر تراپی

در این برگه لیست مراکز فیزیوتراپی سنندج و استان کردستان را برای شما آورده ایم. در صورت نیاز به مراکز فیزیوتراپی در شهر های دیگر روی لینک زیر کلیک کنید:
کلینیک های فیزیوتراپی سراسر کشور

برخی از منابع:

سازمان نظام پزشکی ایران
سنندج