در پایین لیستی از کلینیک ها و مراکز ارتوپد فنی و یا ارتز و پروتز کرمانشاه و استان را برای شما مخاطب عزیز هوش کالا گرد آوری کردیم.  خدمات این لیست شامل : مراکز ساخت کفش طبی در کرمانشاه برای اطفال ، کودکان و بزرگسالان ، مراکز معتبر ساخت پروتز پا ، مراکز ساخت پروتز دست و اعضای مصنوعی به همراه شماره تلفن و آدرس آنها است.

 مراکز ارتوپد فنی کرمانشاه و استان

profile-pic
کرمانشاه  /  کرمانشاه.میدان شهناز.جنب بانک ملت.ساختمان تیموری  /  37238922
ساخت و طراحی اندام های مصنوعی

توجه : اگر دارای کلینیک ارتوپد فنی در استان کرمانشاه هستید و نام خود را در لیست بالا نمی بینید از طریق لینک ثبت مشخصات کلینیک می توانید مشخصات خود شامل ( آدرس و شماره تلفن پذیرش ) را سامانه ثبت کنید.

مراکز ارتز و پروتز مصنوعی کرمانشاه

خدمات ارتز و پروتز کرمانشاه ( اعضای مصنوعی ) چیست ؟

اُرتِز به وسیله‌ای گفته می‌شود که به عملکرد اندام یا عضو کمک می‌کند. در برخی موارد استفاده از ارتز سبب بهبود عملکرد یا کاهش درد شده از پیشرفت بدشکلی در اندام جلوگیری می‌کند. پروتز ( prosthetic ) در واقع همان «اندام مصنوعی» است. یعنی فردی که با یک نقص مادرزادی متولد می شود و یا بر اثر بیماری و یا سانحه اندامی را از دست می دهد، برای جایگزین کردن این اندام از دست رفته از پروتز استفاده می کند.

متخصص ارتزیست و پروتزیست یا متخصص ارتوپدفنی در کرمانشاه هر مراجعه کننده ای بررسی و ارزیابی می کند. براساس مشکل او ارتز با پروتز مناسب را برای او می سازد. همچنین  آموزش های مربوط به نحوه پوشیدن، کار کردن با ارتز، مدت زمان پوشیدن و … به بیمار داده می شود.

به متخصص ارتز و پروتز ، متخصص اعضای مصنوعی نیز می گویند.

 بهترین کلینیک ارتوپد فنی در کرمانشاه چه مرکزی است ؟

از نظر ما بهترین مرکز ارتوپد فنی و یا فنی ارتوپدی در کرمانشاه کلینیکی است که توسط متخصص ارتز و پروتز مدیریت می شود و دارای تجهیزات به روز و تجربیات بالا باشد. مهندس ارتوپد فنی در کرمانشاه می بایست عضو سازمان نظام پزشکی باشد و دارای پروانه معتبر از دانشگاه علوم پزشکی باشد. پس از آن می تواند اقدام به تاسیس مرکز ارتوپد فنی و ساخت پروتز پا و دست و کفش طبی نماید.

علاوه بر لیست فوق لیستی کاملی از مراکز فیزیوتراپی کرمانشاه و کلینیک های روانشناسی را در سایت هوش کالا گرداوری کرده ایم که می توانید با کلیک بر روی هر کدام به آن دسترسی داشته باشید.