در پایین لیستی از کلینیک ها و مراکز ارتوپد فنی و یا ارتز و پروتز یاسوج را برای شما محاطب عزیز هوش کالا گرد آوری کردیم.  خدمات این لیست شامل : مراکز ساخت کفش طبی در یاسوج برای اطفال ، کودکان و بزرگسالان ، مراکز معتبر ساخت پروتز پا ، مراکز ساخت پروتز دست و اعضای مصنوعی به همراه شماره تلفن و آدرس آنها است.

 مراکز ارتوپد فنی یاسوج و استان

profile-pic
یاسوج  /  یاسوج- کوچه روبروی کلینیک شهید مفتح_ فرعی اول(معلم یک) سمت راست. جنب سونوگرافی بهشتی. ارتوپدی فنی توانگستر(رهیده)  /  ۰۹۱۷۱۴۶۷۰۰۰
کلینیک تخصصی ساخت انواع آتل و بریس و کفش و کفی و اندامهای مصنوعی پیشرفته، با متدهای روز و با بیش از...

توجه : اگر دارای کلینیک ارتوپد فنی در مرکزی هستید و نام خود را در لیست بالا نمی بینید از طریق لینک ثبت مشخصات کلینیک می توانید مشخصات خود شامل ( آدرس و شماره تلفن پذیرش ) را سامانه ثبت کنید.

ارتز و پروتز یاسوج و مراکز ارتوپد فنی

خدمات ارتز و پروتز یاسوج ( اعضای مصنوعی ) چیست ؟

اُرتِز به وسیله‌ای گفته می‌شود که به عملکرد اندام یا عضو کمک می‌کند. در برخی موارد استفاده از ارتز سبب بهبود عملکرد یا کاهش درد شده از پیشرفت بدشکلی در اندام جلوگیری می‌کند. پروتز ( prosthetic ) در واقع همان «اندام مصنوعی» است. یعنی فردی که با یک نقص مادرزادی متولد می شود و یا بر اثر بیماری و یا سانحه اندامی را از دست می دهد، برای جایگزین کردن این اندام از دست رفته از پروتز استفاده می کند.

متخصص ارتزیست و پروتزیست یا متخصص ارتوپدفنی در یاسوج هر مراجعه کننده ای بررسی و ارزیابی می کند. براساس مشکل او ارتز با پروتز مناسب را برای او می سازد. همچنین  آموزش های مربوط به نحوه پوشیدن، کار کردن با ارتز، مدت زمان پوشیدن و … به بیمار داده می شود.

به متخصص ارتز و پروتز ، متخصص اعضای مصنوعی نیز می گویند.

 بهترین کلینیک ارتوپد فنی در یاسوج چه مرکزی است ؟

از نظر ما بهترین مرکز ارتوپد فنی و یا فنی ارتوپدی در یاسوج کلینیکی است که توسط متخصص ارتز و پروتز مدیریت می شود و دارای تجهیزات به روز و تجربیات بالا باشد. مهندس ارتوپد فنی در یاسوج می بایست عضو سازمان نظام پزشکی باشد و دارای پروانه معتبر از دانشگاه علوم پزشکی باشد. پس از آن می تواند اقدام به تاسیس مرکز ارتوپد فنی و ساخت پروتز پا و دست و کفش طبی نماید.

علاوه بر لیست فوق لیستی کاملی از کاردرمانی استان کهگیلویه و بویراحمد ، و سایر کلینیک های روانشناسی را در سایت هوش کالا گرداوری کرده ایم که می توانید با کلیک بر روی هر کدام به آن دسترسی داشته باشید.

شهرستانهای استان کهگیلیویه و بویراحمد عبارت اند از :