در ادامه معرفی مراکز کاردرمانی تهران ، در این نوشته لیستی از مراکز کاردرمانی سعادت آباد را بر شما مخاطب عزیز معرفی می کنیم. از بهترین کلینیک ها ، مطب ها و درمانگاههای کاردرمانی در محدوده سعادت اباد که همگی دارای پروانه معتبر از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند. اگر به دنبال کاردرمانگر خوب در سعادت اباد هستید می توانید از لیست زیر استفاده کنید.


کلینیک های کاردرمانی در سعادت آباد

profile-pic
تهران  /  سعادت آباد علامه شمالي شانزدهم شرقي پلاك ٣٨ آسانسور راست طبقه دوم  /  09123168836
بيش از ١٠ سال سابقه در زمينه توانبخشي دست ، سكته مغزي ، ام اس، مشكلات ارتوپدي، اختلالات تعادلي...
profile-pic
تهران  /  سعادت آباد، بلوار پاکنژاد،بعد از تقاطع سرو. خ سپیدار، خ شکوفه,کوچه رز(نظری)، پ۴۷
کلینیک تخصصی کاردرمانی و گفتاردرمانی کودکان، در زمینه اتیسم، بیش فعالی، سندرم های ژنتیک، فلج مغزی و ...
profile-pic
تهران  /  سعادت آباد، میدان سرو،۱۸ متری مطهری ۱۶ متری دوم، گلستان یکم، پلاک ۲ واحد ۴ 021-22142604 021-26766428 - 021-22091719
این مرکز با توجه به نیاز ویژه کودکان به توجه گروهی به درمان توانبخشی در اختلالات رشدی کودکان بنیانگذ...

توجه : اگر کاردرمانگر شاغل در منطقه سعادت اباد تهران هستید و نام خود را در لیست فوق نمی بنید بر روی ثبت کلینیک کلیک کنید و اطلاعات خود راثبت کنید. اطلاعات پس از ثبت نمایش داده می شود.

کلینیک های کاردرمانی سعادت آباد

بهترین مرکز کاردرمانی سعادت آباد چه مرکزی است ؟

از نظر هوش کالا بهترین مطب کار درمانی در محله سعادت آباد و یا کاردرمان خوب در سعادت آباد ، کلینیکی است که توسط متخصص کاردرمانی (کاردرمانگر) مدیریت می شود.
مجهز به تجهیزات روز و دانش روز و دارای تجربه کافی باشد. همچنین رضایت والدین می تواند یکی از ملاک های شما برای انتخاب کلینیک کار درمانی در سعادت آباد و استان مرکزی باشد.

درباره سعادت آباد و مسیرهای ارتباطی

سَعادَت‌آباد یکی از مناطق شمال غرب شهر تهران است. این محله در منطقهٔ ۲ شهرداری تهران واقع شده‌است. از شمال سعادت آباد شما می توانید به کوی فراز و از جنوب به شهرک غرب، شمال غرب به فرحزاد و شمال شرق به اوین دسترسی پیدا کنید. در شمال سعادت آباد و در دامنه کوه، شهرک مخابرات و مناطق کوی فراز واقع شده اند.

ما در این نوشته سعی کردیم کلینیک های کاردر مانی در سعادت آباد تهران را به شما معرفی کنیم. کلینیک های فوق همگی دارای پروانه معتبر از دانشگاه علوم پزشکی هستند. همچنین ما لینک مراکز کاردرمانی شمال تهران را برای شما قرار داده ایم.

برخی از منابع :

سازمان نظام پزشکی

آخرین تغییرات :