لیست کامل مراکز کاردرمانی سنندج و استان کردستان را بر شما مخاطب عزیز هوش کالا در پایین گردآوری کردیم. کلینیک ها ، مراکز و مطب های کاردرمانی معرفی شده همگی دارای پروانه معتبر از دانشگاه علوم پزشکی هستند.اگر بدنبال کاردرمان خوب در سنندجهستید از لیست زیر استفاده کنید.

مراکز کاردرمانی سنندج و استان

4 متخصص یا کلینیک یافت شد.
profile-pic
0
مريوان  /  بهزيستي شهرستان مريوان
-
profile-pic
0
سقز  /  کردستان سقز خیابان ساحلی جنب بانک مسکن روبروی کتابخانه عمومی مرکز توانبخشی توانا
در کلنیک توانا خدمات کاردرمانی جسمی کودکان و بزرگسالان کاردرمانی ذهنی کودکان گفتاردرمانی کودکان و ...
profile-pic
0
سقز  /  خيابان جمهوري نبش بانک رسالت،ساختمان پزشكان ضرغامي طبقه ۲ واحد ۲  /  09305711566
کلینیک جامع توانبخشی شامل: فیزیوتراپی_کاردرمانی_ توانبخشی عصبی (نوروفیدبک/بیوفیدبک و تحریک الکتریکی...
profile-pic
3.4
( 1 ratings )
سنندج  /  خیابان آبیدر،کوچه پیتزا شهروند،روبروی پزشکی هسته ای،ساختمان گلبرگ،طبقه سوم  /  09373572252
کاردرمانی جسمی حرکتی و ذهنی در زمینه کودکان با تشخیص cp ، تاخیر تکاملی ، اتیسم،بیش فعالی و.......

اگر شما کاردرمانگر شاغل در سنندج هستید و اسم خود را در لیست بالا نمی بینید در قسمت ثبت اطلاعات کلینیک ، مشخصات کامل مطب و یا دفتر کاردرمانی خود در استان کردستان را وارد کنید. این اطلاعات پس از ارزیابی تایید می شود. همچنین اگر شما بعنوان کاردرمانی در منزل سنندج فعالیت می کنید در قسمت درباره کلینیک این مورد را نیز ذکر کنید.

مراکز کاردرمانی کودکان و بزرگسالان سنندج

کاردرمانی در سنندج چه خدماتی ارائه می دهد؟

متخصص کاردرمانی ( به انگلیسی  occupational therapist ) با  استفاده درمانی از کارها و فعالیت‌های روزمره زندگی به مراجعان خود کمک می کند تا حداکثر استقلال لازم را از نظر جسمی ، ذهنی و روانی بدست بیاورند. کاردرمانی یکی از علوم نوین پزشکی است که به جهت اثربخشی بالای آن در کشور های توسعه یافته یکی از تخصص های ضروری برای درمان و توانبخشی اختلالات جسمی و ذهنی در نوزادان ، کودکان و بزرگسالان است.

اگر تمایل داشتید مطالب عمومی کاردرمانی ما را نیز مشاهده کنید. ما در این بخش مطالب مفید برای والدین و متخصصان کاردرمانی ( Occupational Therapy ) را برای شما مخاطب گرانقدر نوشتیم. این مطالب درباره موضوعات کادرمانی ذهنی ، کاردرمانی جسمی کاردرمانی کودکان و کاردرمانی بزرگسالان و.. است.

کادرمانگر خوب در سنندج در حیطه های زیر کار می کند :

بهترین مرکز کاردرمانی سنندج چه مرکزی است ؟

از نظر هوش کالا بهترین مرکز کاردرمانی سنندج و یا کاردرمان خوب ، مرکزی است است که توسط متخصص کاردرمانی ( کاردرمانگر )مدیریت می شود. مجهز به تجهیزات روز و دانش روز و دارای تجربه کافی باشد. همچنین رضایت والدین می تواند یکی از ملاک های شما برای انتخاب کلینیک کار درمانی در سنندج و استان کردستان باشد.

منابع : سازمان نظام پزشکی

انجمن کاردرمانی کشور