در پایین لیست مراکز کاردرمانی اردبیل و استان را مشاهده می کنید. این لیست شامل بهترین مراکز کاردرمانی جسمی و ذهنی ،  مراکز کاردرمانی کودکان و بزرگسالان اردبیل ، به همراه شماره تلفن و آدرس آنها است. اگر بدنبال کاردرمانی خوب هستید می توانید از لیست زیر استفاده کنید.

1 متخصص یا کلینیک یافت شد
profile-pic
اردبیل   /  میدان یحیوی، ساختمان پزشکان حیات، طبقه 3
-
کلینیک های کاردرمانی اردبیل

درباره خدمات کاردرمانی چه می دانید ؟

کاردرمانی عبارت است از استفاده درمانی از کارها و فعالیت‌های روزمره زندگی برای افراد و گروه‌ها با هدف تسهیل مشارکت آن‌ها در نقش‌های زندگی و موقعیت‌های منزل، مدرسه، محیط کار و اجتماع. مراکز کاردرمانی اردبیل ، همانند دیگر مراکز کاردرمانی کشور توسط متخصص کاردرمانی ( کاردرمانگر ) اداره می شوند. متخصص کاردرمانی ، با مدرک لیسانس از دانشگاه علوم پزشکی فارغ التحصیل می شوند.  همانند دیگر رشته های حوزه توانبخشی ( فیزیوتراپی  ، شنوایی شناسی و..) این افراد در صورت داشتن ۵ سال سابقه کار ،  می توانند مطب کاردرمانی تاسیس کنند.

امکان ادامه تحصیل تا مقطع دکتری برای فارغ التحصیلان این رشته وجود دارد. لیست فوق شامل بهترین مراکز کاردرمانی ( شامل کاردرمانی ذهنی اردبیل ، کاردرمانی جسمی اردبیل ) می باشد.

توجه : اگر کاردرمانگر شاغل در استان اردبیل هستید و نام خود را در لیست بالا مشاهده نمی کنید از طریق لینک ثبت مشخصات کلینیک ، مشخصات خود را ثبت و منتظر اعتبار سنجی و تایید باشید.

بهترین مرکز کاردرمانی چه مرکزی است ؟

از نظر ما بهترین مرکز کاردرمانی اردبیل ، مرکزی است که توسط کاردرمانگر باتجربه ، متبحر و آشنا به علم روز مدیریت شده باشد. در سامانه جستجوی مطب، شما می توانید براساس آدرس دقیق ذکر شده ،   کلینیک های کاردرمانی را پیدا کنید. تمامی مراکز کاردرمانی اردبیل ،  موجود در این لیست ، دارای تاییده و مجوز از داشنگاه علوم پزشکی هستند. این  اقدام به ارزیابی و درمان اختلالات جسمی ، ذهنی در نوزادان ، کودکان و بزرگسالان می کنند.

چه کسانی نیاز به کاردرمانی در اردبیل دارند؟

مراکز کاردرمانی اردبیل در درمان بیماریها و اختلالات زیر می توانند کمک کننده باشند. کودکان  : فلج مغزي ،  تاًخیر حرکتی : دیر گردن  گرفتن ، دیر راه رفتن و..  ، اختلال هماهنگی رشد ، اختلالات و بیماريهاي عصبی- عضلانی مانند دیستروفی عضلانی ، نوروپاتی ، میوپاتی) ،دررفتگی مادرزادی لگن(CDH) ، تورتیکولی  ،  آسیب اعصاب محیطی مانند فلج ارب ، نقایص لوله عصبی مانند اسپاینابیفیدا ، عوارض حرکتی  ، بیماریهاي متابولیک ، کودکان با مشکلات تعادلی وتاخیري ، مشکلات قدرت  و تحمل عضلانی ، کودکانی که به دلیل پوسچر نامناسب یا ضعف عضلانی دچار کوتاهی شده اند. اگر بدنبال اختلالت فوق هستید از لیست مراکز کاردرمانی ( لیست فوق ) ، کاردرمان خود را انتخاب کنید.

توجه: وب سایت هوش کالا علاوه بر لیست مراکز کاردرمانی ،  لیست مراکز زیر را در شهر اردبیل به شما مخاطب عزیز گرداوری کرده است که برای مشاهده آنها می توانید بر هر کدام کلیک کنید :

مراکز گفتار درمانی اردبیل

مراکز فیزیوتراپی اردبیل

مراکز شنوایی سنجی اردبیل