لیست کامل مراکز معتبر کاردرمانی ایلام و استان ایلام  را بر شما مخاطب عزیز هوش کالا در پایین گردآوری کردیم. کلینیک ها ، مراکز و مطب های کاردرمانی معرفی شده همگی دارای پروانه معتبر از دانشگاه علوم پزشکی هستند و فهرستی از بهترین مراکز کاردرمانی ایلام هستند.  اگر بدنبال کاردرمان خوب در ایلام هستید از لیست زیر استفاده کنید . توضیحات هر کلینیک درباره لیست خدمات( جسمی ، ذهنی ، نوزادان ، کودکان و بزرگسالان و..) در جزئیات هر کدام آورده شده است.

سایر مراکز کاردرمانی ایلام :

2 متخصص یا کلینیک یافت شد.
profile-pic
ایلام  /  میدان معلم انتهای خیابان مبارزان جنب دفتر پیشخوان شهید بابایی
کاردرمانی امید اختلالات جسمی - حرکتی اختلالات ذهنی - یادگیری اوتیسم و بیش فعالی...
profile-pic
ایلام  /  چهارراه مادر خیابان خرمشهر کوچه دانش آموز
-

آنچه شما در بالا مشاهده کردید لیست متخصصان کاردرمانی شاغل در ایلام بوده است.

کاردرمانی چیست ؟

متخصص کاردرمانی ( به انگلیسی  occupational therapist ) با  استفاده درمانی از کارها و فعالیت‌های روزمره زندگی به مراجعان خود کمک می کند تا حداکثر استقلال لازم را از نظر جسمی ، ذهنی و روانی بدست بیاورند. کاردرمانی یکی از علوم نوین پزشکی است که به جهت اثربخشی بالای آن در کشور های توسعه یافته یکی از تخصص های ضروری برای درمان و توانبخشی اختلالات جسمی و ذهنی در نوزادان ، کودکان و بزرگسالان است.

اگر تمایل داشتید مطالب عمومی کاردرمانی ما را نیز مشاهده کنید. ما در این بخش مطالب مفید برای والدین و متخصصان کاردرمانی ( Occupational Therapy ) را برای شما مخاطب گرانقدر نوشتیم. این مطالب درباره موضوعات کادرمانی ذهنی ، کاردرمانی جسمی کاردمانی کودکان و کاردرمانی بزرگسالان و.. است.

کادرمانگر خوب در ایلام در حیطه های زیر کار می کند :

لیست مراکز و کلینیک های کاردرمانی ایلام

بهترین مرکز کاردرمانی ایلام چه مرکزی است ؟

از نظر هوش کالا بهترین مرکز کاردرمانی ایلام و یا کاردرمان خوب در ایلام ، مرکزی است که توسط متخصص کاردرمانی ( کاردرمانگر ) مدیریت می شود. مجهز به تجهیزات روز و دانش روز و دارای تجربه کافی باشد. همچنین رضایت والدین می تواند یکی از ملاک های شما برای انتخاب کلینیک کار درمانی درایلام و استان ایلام باشد.

اگر شما کاردرمانگر شاغل در ایلام هستید و اسم خود را در لیست بالا نمی بینید در قسمت ثبت اطلاعات کلینیک ، مشخصات کامل مطب و یا دفتر کاردرمانی خود در استان ایلام  را وارد کنید. این اطلاعات پس از ارزیابی تایید می شود. همچنین اگر شما بعنوان کاردرمانی در منزل ایلام فعالیت می کنید در قسمت درباره کلینیک این مورد را نیز ذکر کنید.

منابع :سازمان نظام پزشکیانجمن کاردرمانی کشور