لیست کامل مراکز معتبر کاردرمانی بجنورد و استان خراسان شمالی را بر شما مخاطب عزیز هوش کالا در پایین گردآوری کردیم. کلینیک ها ، مراکز و مطب های کاردرمانی معرفی شده همگی دارای پروانه معتبر از دانشگاه علوم پزشکی هستند و فهرستی از بهترین مراکز کاردرمانی بجنورد هستند.

مراکز کاردرمانی بجنورد و استان

1 متخصص یا کلینیک یافت شد
profile-pic
بجنورد  /  میدان شهید،بن بست صدف،انتهای بن بست،کلینیک کاردرمانی رشد
-

آنچه شما در بالا مشاهده کردید لیست متخصصان کاردرمانی شاغل در بجنورد بوده است.

کاردرمانی چیست ؟

متخصص کاردرمانی ( به انگلیسی  occupational therapist ) با  استفاده درمانی از کارها و فعالیت‌های روزمره زندگی به مراجعان خود کمک می کند تا حداکثر استقلال لازم را از نظر جسمی ، ذهنی و روانی بدست بیاورند. کاردرمانی یکی از علوم نوین پزشکی است که به جهت اثربخشی بالای آن در کشور های توسعه یافته یکی از تخصص های ضروری برای درمان و توانبخشی اختلالات جسمی و ذهنی در نوزادان ، کودکان و بزرگسالان است.

اگر تمایل داشتید مطالب عمومی کاردرمانی ما را نیز مشاهده کنید. ما در این بخش مطالب مفید برای والدین و متخصصان کاردرمانی ( Occupational Therapy ) را برای شما مخاطب گرانقدر نوشتیم. این مطالب درباره موضوعات کادرمانی ذهنی ، کاردرمانی جسمی کاردمانی کودکان و کاردرمانی بزرگسالان و.. است.

کادرمانگر خوب در اراک در حیطه های زیر کار می کند :

مراکز و کلینیک های کاردرمانی بجنورد

بهترین مرکز کاردرمانی بجنورد چه مرکزی است ؟

از نظر هوش کالا بهترین مرکز کاردرمانی بجنورد و یا کاردرمان خوب در بجنورد ، مرکزی است است که توسط متخصص کاردرمانی ( کاردرمانگر )مدیریت می شود. مجهز به تجهیزات روز و دانش روز و دارای تجربه کافی باشد. همچنین رضایت والدین می تواند یکی از ملاک های شما برای انتخاب کلینیک کار درمانی در بجنورد و استان خرسان شمالی باشد.

اگر شما کاردرمانگر شاغل در بجنورد هستید و اسم خود را در لیست بالا نمی بینید در قسمت ثبت اطلاعات کلینیک ، مشخصات کامل مطب و یا دفتر کاردرمانی خود در استان خرسان شمالی را وارد کنید. این اطلاعات پس از ارزیابی تایید می شود. همچنین اگر شما بعنوان کاردرمانی در منزل بجنورد فعالیت می کنید در قسمت درباره کلینیک این مورد را نیز ذکر کنید.

منابع : سازمان نظام پزشکی

انجمن کاردرمانی کشور