برخی از مددجویان بنا به دلایلی قادر به حضور در کلینیک نیستند ، به همین خاطر نیاز به خدمات کاردرمانی در منزل اهواز دارند. ما لیستی از متخصصان کاردرمانگر خانم و آقا که خدمات کاردرمانی در خانه (هوم ویزیت) در اهواز را انجام می دهند آورده ایم که همگی عضو سازمان نظام پزشکی هستند.

مرکز تخصصی کاردرمانی در منزل توانا

توسط کاردرمانگر خانم و آقا با تجربه

خدمات :
کاردرمانی در سکته مغری، MS، پارکینسون، فلج مغزی، تاخیر رشدی و سایر اختلالات جسمی و ذهنی
بزرگسالان و کودکان
خانم و آقا
براساس تعرفه درخواستی

تلفن پذیرش :
۰۹۹۲۷۷۳۹۵۵۰


سایر متخصصین کاردرمانی در منزل اهواز

profile-pic
اهواز  /  اهواز، پادادشهر، خیابان ۱۰، مجتمع هیراد، طبقه پنجم instagram: kardarmani_takpour
دارای چهارده سال سابقه کاری کاردرمانی جسمی، ذهنی، حسی_حرکتی برای کودکان و بزرگسالان ، توانبخشی حافظه...

توجه : اگر کاردرمانگر شاغل در اهواز هستید و متقاضی کاردرمانی در منزل در اهواز هستید و اسم خود را در لیست فوق نمی بینید. بر روی لینک ثبت مشخصات کلینیک و خدمت کلیک کنید و اطلاعات خود را ثبت کنید. این اطلاعات پس از بررسی و اعتبار سنجی تایید و نمایش داده می شوند.

نکاتی که در انتخاب کاردرمانی در منزل باید به آن توجه کرد

ممکن است در انتخاب کاردرمان در منزل کمی مشکل داشته باشید در پایین دو ویژگی ضروری برای حضور متخصص کاردرمانی در منزل را آورده ایم با ما همراه باشید.

۱- اطمینان از تخصص فرد مربوطه

اول اینکه می بایست فردی که بعنوان کاردرمانگر در منزل اهواز به شما معرفی می شود حتما فارغ التحصیل رشته کار درمانی باشد. برای صحت این موضوع در همان ابتدا از او بخواهید که کارت عضویت در سازمان نظام پزشکی را به شما نشان دهد. رشته کاردرمانی با رشته فیزیوتراپی کاملا متفاوت است. و هر کدوم تخصص در حیطه هایی می توانند برای شما مفید واقع شوند.

۲- بهترین کار درمانی در منزل اهواز

کار درمانی در خانه (هوم ویزیت) شهر اهواز می بایست توسط کار درمانگر با تجربه و با علم بروز انجام شود.

 کاردرمانی در منزل اهواز

کار درمان در منزل اهواز چه خدماتی ارائه می دهد ؟

کاردرمانی طیف وسیع از اختلالات را تحت پوشش قرار می دهد. در لیست فوق در جزئیات هم لیست خدماتی که ارائه می دهد نیز ذکر شده است . بصورت کلی لیستی از شایع ترین اختلالاتی که نیاز به کاردرمانی در منزل اهواز داشته اند عبارتند از :

  • نورولوژی(مغز و اعصاب): کاردرمانی در سکته مغزی، ضربه مغزی، ضایعات نخاعی، ام اس، کودکان فلج مغزی(CP) ، پارکینسون و بیماری های پیشرونده ی مغز و اعصاب
  • بیماریهای ارتوپدی : بیماری های اسکلتی – عضلانی، دیستروفی های عضلانی، اختلالات الگوی راه رفتن، محدودیت های عملکردی و ضایعات اندام فوقانی، بدشکلی ها و انحرافات اندام ها و ستون فقرات
  • تاخیر در گردن گرفتن ، نشستن ، چهار دست و پا رفتن و کاردرمانی در راه رفتن
  • اختلالات ذهنی و شناختی کودکان : اختلالات یادگیری، اختلالات درکی-حرکتی، اتیسم، بیش فعالی و نقص توجه (ADHD)، عقب ماندگی ذهنی(MR)، سندرم داون و اختلالات رفتاری
  • و…

ما در نوشته فوق یک مرکز معتبر برای خدمات کاردرمانی در منزل اهواز را برای شما معرفی کنیم شما می توانید براحتی با تماس با این مرکز و توضیح درباره اختلال خود متناسب با مشکل از این خدمات استفاده نمایید.

همچنین در صورتیکه شما تمایل به حضور در کلینیک دارید می توانید با کلیک بر روی لینک مراکز کاردرمانی اهواز لیست کلینیک های این شهر را مشاهده بفرمایید. لیست فوق تمامی کاردرمانگر های متقاضی ویزیت در منزل را در نواحی مختلف شهر اهواز نشان داده است.