ممکن است به دلایلی برخی از مراجعان قادر به حضور در کلینیک نباشند. بنابراین باید از خدمات ویزیت در منزل استفاده کنند. به همین خاطر ما لیستی از مراکز کاردرمانی در منزل تبریز را برای شما مخاطب عزیز هوش کالا گرد آورده ایم ، این لیست شامل متخصصان کاردرمانگر در شهر تبریز هستند که خدمات کاردرمانی در خانه را انجام می دهند.

مرکز تخصصی کاردرمانی در منزل توانا

کادری با تجربه و عضو سازمان نظام پزشکی
( خانم و آقا )

خدمات :
کاردرمانی در سکته مغزی، ام اس ، پارکینسون، فلج مغزی، تاخیر رشدی و سایر اختلالات جسمی و ذهنی
بزرگسالان و کودکان
خانم و آقا
براساس تعرفه درخواستی

تلفن پذیرش :
۰۹۹۲۷۷۳۹۵۵۰


سایر متخصصین کاردرمانی در منزل تبریز

profile-pic
تبریز  /  تبریز-خیابان قدس-جنب بیمارستان امیر المومنین-انتهای کوچه-کلینیک کاردرمانی بهراد
آماده خدمت رسانی در حیطه های جسمی-ذهنی و ویزیت در منزل میباشد....
profile-pic
تبریز   /  تبریز، خیابان امام خیابان جدیری شمالی ساختمان پروما طبقه 2 واحد A1
کلینیک توانبخشی و کاردرمانی رویش تبریز آماده ارائه خدمات کاردرمانی و گفتاردرمانی در حیطه ارتوپدی و ن...
profile-pic
تبریز   /  خیابان امام خیابان جدیری شمالی ساختمان پروما طبقه 2 واحد A1
کارشناس ارشد کاردرمانی فارغ‌التحصیل دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران. ویزیت در منزل و در کلینیک ک...

توجه : اگر کاردرمانگر شاغل در تبریز هستید و خدمات ویزیت در منزل انجام می دهید ، اسم خود را در لیست فوق نمی بینید. بر روی لینک ثبت مشخصات کلینیک و خدمت کلیک کنید و اطلاعات خود را ثبت کنید. این اطلاعات پس از بررسی و اعتبار سنجی تایید و نمایش داده می شوند.

کار درمان در منزل تبریز چه ویژگی های باید داشته باشد ؟

نکاتی که باید در انتخاب کاردرمانی در منزل به آن توجه داشته باشید را در پایین آورده ایم. کاردرمانگر باید دو ویژگی زیر را داشته باشد :

۱- داشتن تخصص در رشته کاردرمانی

دقت داشته باشید ، فردی که به عنوان کاردرمانگر در منزل تبریز به شما معرفی می شود حتما فارغ التحصیل رشته کاردرمانی باشد. برای صحت این موضوع در همان ابتدا از او بخواهید که کارت عضویت در سازمان نظام پزشکی را به شما نشان دهد. رشته کاردرمانی با رشته فیزیوتراپی کاملا متفاوت است. هر تخصص در حیطه هایی می توانند برای شما مفید واقع شوند. لیست کاردرمانی در منزل در شهر تبریز که در بالا آورده ایم همگی دارای مدرک معتبر هستند.

۲- بهترین کار درمانی در منزل تبریز

کار درمانی در خانه شهر تبریز می بایست توسط کار درمانگر با تجربه و با علم بروز انجام شود.

متخصص کاردرمانی در منزل تبریز

کاردرمانی در منزل تبریز چه خدماتی ارائه می دهد ؟

به دلایلی زیادی ممکن است مراجعه کننده نیاز به کار درمانی در خانه تبریز داشته باشد. برخی از مراجعان کار درمانی بزرگسالان توانایی نقل و انتقال بین منزل و کلینیک را ندارند. برخی از کودکان در خانه همکاری بیشتری دارند. از دیگر فواید کاردرمانی در منزل شهر تبریز این است که اعضای خانواده بیمار به او نزدیک هستند و همگی می توانند در ادامه همکاری بیشتری داشته باشند.

کار درمانی طیف وسیعی از اختلالات را تحت پوشش قرار می دهد. به صورت کلی لیستی از شایع ترین اختلالاتی که نیاز به کاردرمانی در منزل تبریز داشته اند عبارتند از :

  • نورولوژی( مغز و اعصاب ) : کاردرمانی در سکته مغزی، ضربه مغزی، ضایعات نخاعی، ام اس، کودکان فلج مغزی(CP) ، پارکینسون و بیماری های پیشرونده ی مغز و اعصاب
  • بیماریهای ارتوپدی : بیماری های اسکلتی – عضلانی، دیستروفی های عضلانی، اختلالات الگوی راه رفتن، محدودیت های عملکردی و ضایعات اندام فوقانی، بدشکلی ها و انحرافات اندام ها و ستون فقرات
  • تاخیر در گردن گرفتن ، نشستن ، چهار دست و پا رفتن و کاردرمانی در راه رفتن
  • فلج مغزی
  • اوتیسم یا اتیسم ( فواید کاردرمانی در افراد مبتلا به اوتیسم )
  • اختلالات ذهنی و شناختی کودکان: اختلالات یادگیری، اختلالات درکی-حرکتی، اتیسم، بیش فعالی و نقص توجه (ADHD)، عقب ماندگی ذهنی(MR)، سندرم داون و اختلالات رفتاری
  • و…

ما سعی کردیم در نوشته فوق یک مرکز معتبر برای خدمات کاردرمانی در منزل تبریز را برای شما معرفی کنیم شما می توانید براحتی با تماس با این مرکز و توضیح درباره اختلال خود متناسب با مشکل از این خدمات استفاده نمایید.

همچنین در صورتیکه شما تمایل به حضور در کلینیک دارید می توانید با کلیک بر روی لینک مراکز کاردرمانی تبریز لیست کلینیک های این شهر را مشاهده بفرمایید.

لیست فوق تمامی کار درمانگر های متقاضی ویزیت در منزل را در نواحی مختلف شهر تبریز نشان داده است.

برخی از منابع

سازمان نظام پزشکی