برخی از مراجعان کاردرمانی به دلایلی قادر نیستند که از خانه خارج بشوند و به کلینیک ها حضور مدوام داشته باشند. اما چاره کار چیست ؟ در این شرایط توصیه می شود از خدمات کاردرمانی در منزل شیراز استفاده کنید. در این نوشته ما یک مرکز تخصصی را که خدمات کاردرمانی در منزل را درحیطه شهر شیراز انجام می دهد را برای شما معرفی کردیم.

مرکز تخصصی کاردرمانی در منزل پایا

کاردرمانگر : یک تیم تخصصی عضو سازمان نظام پزشکی

خدمات :

ارزیابی و درمان کلیه اختلالات نیاز به کاردرمانی در کودکان و بزرگسالان

تلفن پذیرش :
۰۹۹۲۷۷۳۹۵۵۰

سایر مراکز کاردرمانی در منزل شیراز :

profile-pic
شیراز  /  شیراز خیابان فرزدقی موسسه توانبخشی ایثار
*ارزیابی و درمان اختلالات جسمی و ذهنی کودکان و بزرگسالان اوتیسم، بیش فعالی، اختلالات یادگیری( ریاضی...
profile-pic
شیراز  /  شیراز_میدان قصرالدشت(مترو)_انتهای کوچه99قصرالدشت (مقربی)_فرعی راست ابتدای کوچه 34 وکلا(ایمان شمالی/همت شمالی) کلینیک تخصصی کاردرمانی و گفتاردرمانی قصرالدشت شیراز
ارائه خدمات کاردرمانی و گفتاردرمانی در کلینیک و در منزل کاردرمانیآسیب های نورولوژیک، ارتوپدیک، ...
profile-pic
شیراز  /  شیراز،معالی آباد،کوچه 31،ساختمان اوتانا2 نیم طبقه(H)
مرکز جامع توانبخشی تابش خدمات کاردرمانی،فیزیوتراپی،گفتاردرمانی...
profile-pic
شیراز  /  شیراز, خیابان قصرالدشت ( یا خیابان ستارخان ), خیلبان ولیعصر, کوچه 16, پلاک 64
توانبخشی اختلالات جسمانی ناشی از سکته مغزی, ضربه مغزی و MS توانبخشی کودکان فلج مغزی و تاخیر حرکتی ...

کاردرمانی در منزل شیراز باید چه ویژگی هایی داشته باشد ؟

برای انتخاب یک کاردرمانگر خوب در شیراز باید چند نکته را رعایت کنید:

۱-از تخصص فردی که معرفی می شود اطمینان حاصل کنید

اول اینکه می بایست فردی که بعنوان کاردرمانگر به شما معرفی می شود حتما فارغ التحصیل رشته کاردرمانی باشد. برای صحت این موضوع در همان ابتدا از او بخواهید که کارت عضویت در سازمان نظام پزشکی را به شما نشان دهد. رشته کاردرمانی با رشته فیزیوتراپی کاملا است. و هر کدوم تخصص در حیطه هایی می توانند برای شما مفید واقع شوند.

۲- کاردرمانگر با تجربه و علم به روز

کار درمانی در منزل در حیطه شهر شیراز می بایست توسط کار درمانگر با تجربه و با علم بروز انجام شود. تیم کاردرمانی در منزل پایا دارای کادری متخصص ( خانم و آقا که هر کدام تخصص های متفاوتی را پوشش می دهند ) هستند. که پس از تماس با دفتر پذیرش براساس مشکل شما آن درمانگر را به منزل شما می فرستد و در هر زمان شما می توانید در صورت عدم تمایل یک کاردرمانگر دیگر را ویزیت کنید.

کاردرمانی در منزل شیراز

کاردرمانی در منزل شیراز شامل چه اختلالات و بیماریهایی است ؟

بصورت اختصار از آنجائیکه تیم پایا متشکل از کاردرمانگر های با تخصص های متفاوتی است تمامی اختلالات جسمی ، ذهنی ، ارتوپدی ، نورولوژی نیاز مند کاردرمانی در تمامی سنین ( کودکی تا بزرگسالی ) را در منزل ویزیت می کند. اما لیستی از شایع ترین اختلالاتی که نیاز به کاردرمانی در منزل شیراز داشته اند عبارتند از :

  • نورولوژی(مغز و اعصاب): کاردرمانی در سکته مغزی، ضربه مغزی، ضایعات نخاعی، ام اس، کودکان فلج مغزی(CP) ، پارکینسون و بیماری های پیشرونده ی مغز و اعصاب
  • بیماریهای ارتوپدی : بیماری های اسکلتی – عضلانی، دیستروفی های عضلانی، اختلالات الگوی راه رفتن، محدودیت های عملکردی و ضایعات اندام فوقانی، بدشکلی ها و انحرافات اندام ها و ستون فقرات
  • تاخیر در گردن گرفتن ، نشستن ، چهار دست و پا رفتن و کاردرمانی در راه رفتن
  • فلج مغزی
  • اوتیسم یا اتیسم
  • اختلالات ذهنی و شناختی کودکان: اختلالات یادگیری، اختلالات درکی-حرکتی، اتیسم، بیش فعالی و نقص توجه (ADHD)، عقب ماندگی ذهنی(MR)، سندرم داون و اختلالات رفتاری
  • و…

ما سعی کردیم در نوشته فوق یک مرکز معتبر برای خدمات کاردرمانی در منزل شیراز را برای شما معرفی کنیم شما می توانید براحتی با تماس با این مرکز و توضیح درباره اختلال خود متناسب با مشکل از این خدمات استفاده نمایید.

همچنین در صورتیکه شما تمایل به حضور در کلینیک دارید می توانید با کلیک بر روی لینک مراکز کاردرمانی شیراز لیست کلینیک های این شهر را مشاهده بفرمایید.