هوش کالا مرجع معرفی کلینیک های توانبخشی ، امروز لیستی از مراکز کاردرمانی در منزل اصفهان را برای شما مخاطبان عزیز آورده است. این لیست همگی عضو سازمان نطام پزشکی هستند و خدمات کار درمانی در منزل ( ویزیت در خانه ) را در شهر اصفهان ارائه می دهند.

مرکز تخصصی کارردرمانی در منزل توانا

تمامی کاردرمانگر ها عضو سازمان نظام پزشکی و دارای تجربه بالا
کاردرمانگر خانم و آقا

خدمات :
کاردرمانی در سکته مغزی، MS، پارکینسون، فلج مغزی، تاخیر رشدی و سایر اختلالات جسمی و ذهنی
بزرگسالان و کودکان
خانم و آقا
براساس تعرفه درخواستی

تلفن پذیرش :
۰۹۹۲۷۷۳۹۵۵۰

سایر متخصصین کاردرمانی در منزل اصفهان

profile-pic
اصفهان  /  اصفهان-خانه اصفهان-خیابان رزمندگان(حدفاصل میدان ماه فرخی و خیابان بنفشه)-مجتمع خلیج فارس-طبقه سوم- کلینیک کاردرمانی دنا
کارشناس ارشد کاردرمانی مدرس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان توانبخشی تخصصی دست کاردرمانی بیماری های نور...

توجه : اگر کاردرمانگر شاغل در اصفهان هستید و متقاضی کاردرمانی در منزل اصفهان هستید و اسم خود را در لیست فوق نمی بینید. بر روی لینک ثبت مشخصات کلینیک و خدمت کلیک کنید و اطلاعات خود را ثبت کنید. این اطلاعات پس از بررسی و اعتبار سنجی تایید و نمایش داده می شوند.

ویژگی های کاردرمانی در منزل اصفهان خوب چیست ؟

برای انتخاب یک کاردرمانگر خوب در اصفهان باید چند نکته را رعایت کنید:

۱-مطمعن شوید که کاردرمانگر است!

اول اینکه می بایست فردی که بعنوان کاردرمانگر در منزل اصفهان به شما معرفی می شود حتما فارغ التحصیل رشته کاردرمانی باشد. برای صحت این موضوع در همان ابتدا از او بخواهید که کارت عضویت در سازمان نظام پزشکی را به شما نشان دهد. رشته کاردرمانی با رشته فیزیوتراپی کاملا است. و هر کدوم تخصص در حیطه هایی می توانند برای شما مفید واقع شوند. لیست کاردرمانی در منزل در شهر اصفهان که در بالا آورده ایم همگی دارای مدرک معتبر هستند.

۲- بهترین کار درمانی در منزل اصفهان

کار درمانی در خانه شهر اصفهان می بایست توسط کار درمانگر با تجربه و با علم بروز انجام شود.

مراکز کاردرمانی در منزل اصفهان خانم و آقا

کاردرمان در منزل اصفهان شامل چه اختلالات و بیماریهایی است ؟

به دلایلی زیادی ممکن است مراجعه کننده نیاز به کاردرمانی در منزل اصفهان داشته باشد. برخی از مراجعان کننده کاردرمانی بزرگسالان توانایی نقل و انتقال بین منزل و کلینیک را ندارند. برخی از کودکان در خانه همکاری بیشتری دارند.از دیگر فواید کاردرمانی در منزل شهر اصفهان این است که اعضای خانواده بیمار به در نزدیکی هستند و همگی می توانند در ادامه همکاری بیشتری داشته باشند.

کاردرمانی چتری وسیع از اختلالات را تحت پوشش قرار می دهد. در لیست فوق در جزئیات هم متخصص لیست خدماتی که ارائه می دهد نیز ذکر شده است . بصورت کلی لیستی از شایع ترین اختلالاتی که نیاز به کاردرمانی در منزل اصفهان داشته اند عبارتند از :

  • نورولوژی(مغز و اعصاب): کاردرمانی در سکته مغزی، ضربه مغزی، ضایعات نخاعی، ام اس، کودکان فلج مغزی(CP) ، پارکینسون و بیماری های پیشرونده ی مغز و اعصاب
  • بیماریهای ارتوپدی : بیماری های اسکلتی – عضلانی، دیستروفی های عضلانی، اختلالات الگوی راه رفتن، محدودیت های عملکردی و ضایعات اندام فوقانی، بدشکلی ها و انحرافات اندام ها و ستون فقرات
  • تاخیر در گردن گرفتن ، نشستن ، چهار دست و پا رفتن و کاردرمانی در راه رفتن
  • فلج مغزی
  • اوتیسم یا اتیسم
  • اختلالات ذهنی و شناختی کودکان: اختلالات یادگیری، اختلالات درکی-حرکتی، اتیسم، بیش فعالی و نقص توجه (ADHD)، عقب ماندگی ذهنی(MR)، سندرم داون و اختلالات رفتاری
  • و…

ما سعی کردیم در نوشته فوق یک مرکز معتبر برای خدمات کاردرمانی در منزل اصفهان را برای شما معرفی کنیم شما می توانید براحتی با تماس با این مرکز و توضیح درباره اختلال خود متناسب با مشکل از این خدمات استفاده نمایید.

همچنین در صورتیکه شما تمایل به حضور در کلینیک دارید می توانید با کلیک بر روی لینک مراکز کاردرمانی اصفهان لیست کلینیک های این شهر را مشاهده بفرمایید.

لیست فوق تمامی کاردرمانگر های متقاضی ویزیت در منزل را در نواحی مختلف شهر اصفهان نشان داده است.