بسیاری مددجویان به دلایلی قادر به رفت و آمد بین خانه و کلینیک نیستند. برای این افراد خدمات ویزیت در منزل می تواند مناسب باشد. امروز لیستی از مراکز کاردرمانی در منزل قم را برای شما مخاطب عزیز هوش کالا جمع اوری کردیم. لیستی از متخصصین کاردرمانگر شهر قم که خدمات کاردرمانی را درخانه ارائه می دهند.

مرکز تخصصی کارردرمانی در منزل توانا

تمامی کاردرمانگر ها عضو سازمان نظام پزشکی و دارای تجربه بالا
کاردرمانگر خانم و آقا

خدمات :
کاردرمانی در سکته مغزی، MS، پارکینسون، فلج مغزی، تاخیر رشدی و سایر اختلالات جسمی و ذهنی
بزرگسالان و کودکان
خانم و آقا
براساس تعرفه درخواستی

تلفن پذیرش :
۰۹۹۲۷۷۳۹۵۵۰

سایر متخصصین کاردرمانی در منزل قم

profile-pic
قم  /  شهر قم
متخصص کاردرمانی توانبخشی و کاردرمانی سالمندان(جسمی و ذهنی) و بزرگسالان دچار آسیب های نورولوژی و ارت...
profile-pic
قم  /  قم بلوار ۷ تیر بین کوچه ۵۵ و ۵۷ پلاک ۲۸۹
مرکز توانبخشی. مشاوره رایگان ۰۹۱۲۷۵۲۷۳۹۰ بخش های کاردرمانی شامل سالن مجهز درکی حرکتی ، ...
profile-pic
قم  /  قم خیابان امام ۱۶متری تولید دارو کوچه ۲سمت چپ ادامه داره پلاک ۳۴ مرکز توانبخشی کوشا
جسمی حرکتی ذهنی گفتار درمانی فیزیوتراپی
profile-pic
قم  /  شهر قم
کاردرمانگر درمان در منزل سابقه کار با بیماران نورولوژی،ارتوپدی...
profile-pic
قم  /  مرکز اوتیسمگل های بهشتی . سالمندان فاطمیه.حرفه آموزی مهرآوران
کادرمان ذهنی و جسمی دارای مدرک تخصصی ماساژ کودکان با مشکلات ذهنی...

توجه : اگر کاردرمانگر شاغل در قم هستید و متقاضی کاردرمانی در منزل در قم هستید و اسم خود را در لیست فوق نمی بینید. بر روی لینک ثبت مشخصات کلینیک و خدمت کلیک کنید و اطلاعات خود را ثبت کنید. این اطلاعات پس از بررسی و اعتبار سنجی تایید و نمایش داده می شوند.

کار درمان در منزل شهر قم چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

ممکن است در انتخاب کاردرمان در منزل کمی مشکل داشته باشید در پایین دو ویژگی ضروری برای حضور متخصص کاردرمانی در منزل را آورده ایم با ما همراه باشید.

۱-مطمعن شوید که فرد مربوطه، کاردرمانگر است!

اول اینکه می بایست فردی که بعنوان کاردرمانگر در منزل قم به شما معرفی می شود حتما فارغ التحصیل رشته کاردرمانی باشد. برای صحت این موضوع در همان ابتدا از او بخواهید که کارت عضویت در سازمان نظام پزشکی را به شما نشان دهد. رشته کاردرمانی با رشته فیزیوتراپی کاملا است. و هر کدوم تخصص در حیطه هایی می توانند برای شما مفید واقع شوند. لیست کاردرمانی در منزل در شهر قم که در بالا آورده ایم همگی دارای مدرک معتبر هستند.

۲- بهترین کار درمانی در منزل قم

کار درمانی در خانه شهر قم می بایست توسط کار درمانگر با تجربه و با علم بروز انجام شود.

مراکز کاردرماین در منزل قم

کاردرمان در منزل قم شامل چه اختلالات و بیماریهایی است ؟

به دلایلی زیادی ممکن است مراجعه کننده نیاز به کاردرمانی در منزل قم داشته باشد. برخی از مراجعان کننده کاردرمانی بزرگسالان توانایی نقل و انتقال بین منزل و کلینیک را ندارند. برخی از کودکان در خانه همکاری بیشتری دارند.از دیگر فواید کاردرمانی در منزل شهر قم این است که اعضای خانواده بیمار به در نزدیکی هستند و همگی می توانند در ادامه همکاری بیشتری داشته باشند.

کاردرمانی چتری وسیع از اختلالات را تحت پوشش قرار می دهد. در لیست فوق در جزئیات هم متخصص لیست خدماتی که ارائه می دهد نیز ذکر شده است . بصورت کلی لیستی از شایع ترین اختلالاتی که نیاز به کاردرمانی در منزل قم داشته اند عبارتند از :

  • نورولوژی(مغز و اعصاب): کاردرمانی در سکته مغزی، ضربه مغزی، ضایعات نخاعی، ام اس، کودکان فلج مغزی(CP) ، پارکینسون و بیماری های پیشرونده ی مغز و اعصاب
  • بیماریهای ارتوپدی : بیماری های اسکلتی – عضلانی، دیستروفی های عضلانی، اختلالات الگوی راه رفتن، محدودیت های عملکردی و ضایعات اندام فوقانی، بدشکلی ها و انحرافات اندام ها و ستون فقرات
  • تاخیر در گردن گرفتن ، نشستن ، چهار دست و پا رفتن و کاردرمانی در راه رفتن
  • فلج مغزی
  • اوتیسم یا اتیسم
  • اختلالات ذهنی و شناختی کودکان: اختلالات یادگیری، اختلالات درکی-حرکتی، اتیسم، بیش فعالی و نقص توجه (ADHD)، عقب ماندگی ذهنی(MR)، سندرم داون و اختلالات رفتاری
  • و…

ما سعی کردیم در نوشته فوق یک مرکز معتبر برای خدمات کاردرمانی در منزل قم را برای شما معرفی کنیم شما می توانید براحتی با تماس با این مرکز و توضیح درباره اختلال خود متناسب با مشکل از این خدمات استفاده نمایید.

همچنین در صورتیکه شما تمایل به حضور در کلینیک دارید می توانید با کلیک بر روی لینک مراکز کاردرمانی قم لیست کلینیک های این شهر را مشاهده بفرمایید.

لیست فوق تمامی کاردرمانگر های متقاضی ویزیت در منزل را در نواحی مختلف شهر قم نشان داده است.