در پایین لیستی از مراکز ارائه دهنده خدمات کاردرمانی در منزل کرج را می بنید. لیست زیر فارغ التحصیلان رشته کار درمانی هستند و همگی عضو سازمان نظام پزشکی هستند و شما می توانید براحتی کار درمانی در منزل در کرج را انتخاب کنید. لیستی از خانم ها و آقایان کاردرمانگر به همراه شماره تماس و خدماتی که ارائه می دهند.

مرکز تخصصی کارردرمانی در منزل توانا

تمامی کاردرمانگر ها عضو سازمان نظام پزشکی و دارای تجربه بالا
کاردرمانگر خانم و آقا

خدمات :
کاردرمانی در سکته مغزی، MS، پارکینسون، فلج مغزی، تاخیر رشدی و سایر اختلالات جسمی و ذهنی
بزرگسالان و کودکان
خانم و آقا
براساس تعرفه درخواستی

تلفن پذیرش :
۰۹۹۲۷۷۳۹۵۵۰

سایر متخصصان کاردرمانی در منزل کرج

profile-pic
کرج  /  کرج چهار راه هفت تیر ۱۰۰ متر به سمت چهار راه کارخانه قند نبش کوچه فدایی ساختمان ثامن طبقه ۴ واحد ۸
کارشناس ارشد کاردرمانی بیش از ۱۰ سال سابقه بالینی عضو انجمن علمی کاردرمانی ایران فلج مغزی و سکته ...
profile-pic
کرج  /  عظیمیه میدان مهران خیابان ندای جنوبی نبش بن بست رز ساختمان پزشکان تخت جمشید
انجام کلیه خدمات کاردرمانی و فیزیوتراپی با کادری مجرب با به روز ترین تجهیزات...
profile-pic
کرج  /  کرج.سه راه گوهردشت. تقاطع خیابان بهشتی با بلوار یادگار امام.ابتدای بلوار یادگار امام. نرسیده به خیابان جوادی . کلینیک تخصصی کاردرمانی دی جهت رفاه حال مراجعین روز های جمعه با وقت قبلی پذیرش انجام می گیرد. درصورت تمایل مراجعین کاردرمانی در منزل انجام می پذیرد.تخفیف ۱۰درصد برای ورودی های دی ماه در نظر گرفته می شود.
کلینیک تخصصی کاردرمانی دی با مدیریت خانم دکتر آذین سلامتی .کارشناس ارشد کاردرمانی .فارغ‌التحصیل ا...

توجه : اگر کاردرمانگر شاغل در کرج هستید و متقاضی کاردرمانی در منزل کرج هستید و اسم خود را در لیست فوق نمی بینید. بر روی لینک ثبت مشخصات کلینیک و خدمت کلیک کنید و اطلاعات خود را ثبت کنید. این اطلاعات پس از بررسی و اعتبار سنجی تایید و نمایش داده می شوند.

ویژگی های کاردرمانی در منزل کرج خوب چیست ؟

برای انتخاب یک کاردرمانگر خوب در کرج باید چند نکته را رعایت کنید:

۱-مطمعن شوید که کاردرمانگر است!

اول اینکه می بایست فردی که بعنوان کاردرمانگر به شما معرفی می شود حتما فارغ التحصیل رشته کاردرمانی باشد. برای صحت این موضوع در همان ابتدا از او بخواهید که کارت عضویت در سازمان نظام پزشکی را به شما نشان دهد. رشته کاردرمانی با رشته فیزیوتراپی کاملا است. و هر کدوم تخصص در حیطه هایی می توانند برای شما مفید واقع شوند. لیست کاردرمانی در منزل در شهر کرج که در بالا آورده ایم همگی دارای مدرک معتبر هستند.

۲- کاردرمانگر با تجربه و علم به روز بهترین گزینه است.

کار درمانی در خانه شهر کرج می بایست توسط کار درمانگر با تجربه و با علم بروز انجام شود.

کاردرمانی در منزل کرج به همراه کاردرمانگر خانم یا آقا

کاردرمان در منزل کرج شامل چه اختلالات و بیماریهایی است ؟

به دلایلی زیادی ممکن است مراجعه کننده نیاز به کاردرمانی در منزل کرج داشته باشد. برخی از مراجعان کننده کاردرمانی بزرگسالان توانایی نقل و انتقال بین منزل و کلینیک را ندارند. برخی از کودکان در خانه همکاری بیشتری دارند.از دیگر فواید کاردرمانی در منزل شهر کرج این است که اعضای خانواده بیمار به در نزدیکی هستند و همگی می توانند در ادامه همکاری بیشتری داشته باشند.

کاردرمانی چتری وسیع از اختلالات را تحت پوشش قرار می دهد. در لیست فوق در جزئیات هم متخصص لیست خدماتی که ارائه می دهد نیز ذکر شده است . بصورت کلی لیستی از شایع ترین اختلالاتی که نیاز به کاردرمانی در منزل تهران داشته اند عبارتند از :

  • نورولوژی(مغز و اعصاب): کاردرمانی در سکته مغزی، ضربه مغزی، ضایعات نخاعی، ام اس، کودکان فلج مغزی(CP) ، پارکینسون و بیماری های پیشرونده ی مغز و اعصاب
  • بیماریهای ارتوپدی : بیماری های اسکلتی – عضلانی، دیستروفی های عضلانی، اختلالات الگوی راه رفتن، محدودیت های عملکردی و ضایعات اندام فوقانی، بدشکلی ها و انحرافات اندام ها و ستون فقرات
  • تاخیر در گردن گرفتن ، نشستن ، چهار دست و پا رفتن و کاردرمانی در راه رفتن
  • فلج مغزی
  • اوتیسم یا اتیسم
  • اختلالات ذهنی و شناختی کودکان: اختلالات یادگیری، اختلالات درکی-حرکتی، اتیسم، بیش فعالی و نقص توجه (ADHD)، عقب ماندگی ذهنی(MR)، سندرم داون و اختلالات رفتاری
  • و…

ما سعی کردیم در نوشته فوق یک مرکز معتبر برای خدمات کاردرمانی در منزل کرج را برای شما معرفی کنیم شما می توانید براحتی با تماس با این مرکز و توضیح درباره اختلال خود متناسب با مشکل از این خدمات استفاده نمایید.

همچنین در صورتیکه شما تمایل به حضور در کلینیک دارید می توانید با کلیک بر روی لینک مراکز کاردرمانی کرج لیست کلینیک های این شهر را مشاهده بفرمایید.

لیست فوق تمامی کاردرمانگر های متقاضی ویزیت در منزل را در نواحی مختلف کرج نشان داده است.