در این نوشته لیستی از مراکز گفتار درمانی مجیدیه را برای شما مخاطبان عزیز معرفی می کنیم. لیستی از بهترین کلینیک ها ، مطب ها و درمانگاههای گفتاردرمانی در محدوده مجیدیه (شمالی و جنوبی) که همگی دارای پروانه معتبر از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند. اگر به دنبال گفتاردرمانگر خوب در مجیدیه هستید می توانید از لیست زیر استفاده کنید.

مراکز گفتار درمانی مجیدیه (شمالی و جنوبی) :

profile-pic
تهران  /  رسالت. خیابان مجیدیه جنوبی(استاد حسن بنا جنوبی)کوچه مرادی .پلاک 15. واحد 4  /  09123948179
-
profile-pic
تهران  /  مجیدیه جنوبی، جنب پاتن جامه، پلاک 411، ط سوم  /  09128933748
-

توجه : اگر شما گفتاردرمانگر شاغل در محدوده مجیدیه تهران هستید و نام خود را در لیست فوق نمی بنید بر روی ثبت اطلاعات کلینیک کلیک کنید و اطلاعات خود راثبت کنید. اطلاعات پس از ثبت نمایش داده می شود.

مراکز گفتار درمانی مجیدیه (شمالی و جنوبی)

بهترین گفتاردرمانی در محدوده مجیدیه

بسیاری از کاربران در اینترنت به دنبال بهترین مرکز گفتاردرمانی در مجیدیه شمالی و جنوبی هستند. البته هر کلینیک و مرکزی خوب را گفتاردرمانگر خوب در مجیدیه معرفی می کند. انتخاب بهترین کلینیک یا درمانگاه نمی توان براحتی به یک گفتاردرمانگر نسبت داد.

البته با شناخت ویژگی کلینیک های گفتاردرمانی خوب می توان براحتی گفتاردرمانگر خوب را شناخت. از نظر سایت هوش کالا بهترین مطب گفتار درمانی ، مرکزی است که دارای ویژگی هایی از جمله : رضایت بالای مراجعان ، دانش به روز درمانگر ، درگیر کردن والدین در طول درمان و… باشد.

درباره مجیدیه و مسیر های ارتباطی

محله مجیدیه از محلات قدیمی شرق تهران است. این محله با احداث بزرگراه رسالت به دو محله کاملاً جدا و به نام‌های مجیدیه شمالی و مجیدیه جنوبی تقسیم گردید. مجیدیه شمالی در ناحیه ۲ منطقه ۴ شهرداری تهران و مجیدیه جنوبی در منطقه ۸ شهرداری تهران قرار دارد. مجیدیه از شمال به بزرگراه همت، از جنوب به مسیل باختر، از شرق به خیابان کرمان و از غرب به بزرگراه صیاد شیرازی محدود است. 


برخی از منابع :

سازمان نظام پزشکی

آخرین تغییرات :