در این نوشته لیست مراکز گفتار درمانی نارمک را برای شما عزیزان معرفی می کنیم. لیستی از بهترین کلینیک ها ، مطب ها و درمانگاههای گفتاردرمانی در محدوده نارمک که همگی دارای پروانه معتبر از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند. اگر به دنبال گفتار درمانی خوب در نارمک هستید می توانید از لیست زیر استفاده کنید.

کلینیک های گفتار درمانی در نارمک :

profile-pic
تهران  /  نارمک، خیابان مدنی،پایین تر از مترو فدک ،ساختمان پزشکان ریحانه طبقه سوم واحد 10
کلینیک توانبخشی رُهام(گفتاردرمانی، کاردرمانی، روانشناسی، بازی درمانی، ماساژدرمانی، مشاوره، تست هوش و...

توجه : اگر شما گفتاردرمانگر شاغل در محدوده نارمک تهران هستید و نام خود را در لیست فوق نمی بنید بر روی ثبت اطلاعات کلینیک کلیک کنید و اطلاعات خود راثبت کنید. اطلاعات پس از ثبت نمایش داده می شود.

مراکر گفتاردرمانی نارمک

گفتار درمان خوب در نارمک چه خدماتی ارائه می دهد ؟

گفتار درمان خوب در محدوده نارمک به ارزیابی و درمان  اختلالاتی نظیر :

بهترین کلینیک گفتار درمانی در نارمک چه مطبی است ؟

از نظر هوش کالا بهترین مرکز گفتار درمانی درمنطقه نارمک ، مرکزی است که صرفا توسط آسیب شناس گفتار و زبان (گفتار درمانگر) اداره شود. مرکزی که دارای سابقه کار باشد، تخصصی فعالیت کند و مراجعان آن از خدمات ارائه شده رضایت داشته باشند.

دقت داشته باشید که هوش کالا نمی تواند نسبت به کیفیت کلینیک ها تضمینی ارائه بدهد بلکه صرفا می تواند تضمین مجوز دار و معتبر بودن را به شما بدهد.

درباره نارمک و مسیرهای ارتباطی

محلهٔ نارمک تهران یکی از قدیمی‌ترین مناطق تهران است که در جنوب ده نارمک ساخته شده‌ است. نارمک یکی از مناطق خوش آب و هوا و سردسیری تهران به‌ شمار می‌رود.

ما در این نوشته سعی کردیم آدرس گفتاردرمانی در نارمک تهران را به شما معرفی کنیم. کلینیک های فوق همگی دارای پروانه معتبر از دانشگاه علوم پزشکی هستند. همچنین ما لینک کلینیک های گفتاردرمانی شرق تهران را برای شما قرار داده ایم .


برخی از منابع :

سازمان نظام پزشکی

آخرین تغییرات :