در ادامه معرفی مراکز گفتاردرمانی شهر تهران ، در این نوشته لیست مراکز گفتار درمانی سعادت آباد را برای شما عزیزان معرفی می کنیم. لیستی از بهترین کلینیک ها ، مطب ها و درمانگاههای گفتاردرمانی در محدوده سعادت آباد که همگی دارای پروانه معتبر از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند. اگر به دنبال گفتاردرمان خوب در سعادت آباد هستید می توانید از لیست زیر استفاده کنید.

لیست مراکز گفتار درمانی سعادت آباد

profile-pic
تهران  /  سعادت اباد علامه شمالي نبش بيست شرقي ساختمان زمرد طبقه سه واحد شش گفتار درماني ابا  /  09121983267
كلينيك گفتار درماني ابا از سال ١٣٩٠ در سعادت اباد فعال ميباشد .كليه خدمات توانبخشي به صورت حضوري و د...
profile-pic
تهران  /  سعادت آباد، سرو غربی، بین فرحزادی و‌پاکنژاد  /  09368596993
-
profile-pic
تهران  /  سعادت آباد، میدان کاج، خیابان یازدهم شرقی، پلاک ۳، واحد ۲۰۲
درمان تخصصی اختلالات رشدی زبان و گفتار کودکان، مشکلات ارتباطی و صوتی بزرگسالان و مشکلات زبانی و حافظ...
profile-pic
تهران  /  سعادت آباد .نرسیده به میدان سرو . ۱۸ متری مطهری ۱۶ متری دوم گلستان یکم پلاک ۲ واحد ۱
-

توجه : اگر گفتاردرمانگر شاغل در محدوده سعادت اباد تهران هستید و نام خود را در لیست فوق نمی بنید بر روی ثبت اطلاعات کلینیک کلیک کنید و اطلاعات خود راثبت کنید. اطلاعات پس از ثبت نمایش داده می شود.

مراکز گفتار درمانی سعادت آباد

بهترین مرکز گفتار درمانی سعادت آباد چه مرکزی است ؟

از نظر هوش کالا  بهترین مرکز گفتاردرمانی در محدوده سعادات آّباد مرکزی است که توسط آسیب شناس گفتار و زبان ( گفتار درمانگر) مدیریت شده باشد. گفتاردرمانی خوب در محله سعادت آباد به صورت تخصصی کار می کند و همیشه قبل ازشروع مراحل درمانی ، مراحل ارزیابی را با دقت انجام می دهد.

گفتاردرمانی خوب در سعادت آباد ، همیشه یک جز مهم درمان که اعضای خانواده می باشند را در درمان سهیم می کند. اگر به دنبال بهترین متخصص گفتاردرمانی در منطقه سعادت آّاد در حیطه اختلالات : تلفظ ، لکنت ، سکته مغزی ، شکاف کام ، فلج مغزی ، دیر حرف زدن ، مشکل جمله بندی در تمامی سنین نوزادان ، کودکان ، نوجوان و بزرگسالان هستید، از لیست کلینیک های معرفی شده در بالا استفاده کنید.

دقت داشته باشید که هوش کالا نمی تواند نسبت به کیفیت کلینیک ها تضمینی ارائه بدهد بلکه صرفا می تواند تضمین مجوز دار و معتبر بودن را به شما بدهد.

گفتار درمان خوب در سعادت آّباد چه خدماتی ارائه می دهد ؟

گفتار درمان خوب در محله سعادت آباد به ارزیابی و درمان  اختلالاتی نظیر :

درباره سعادت آباد و مسیرهای ارتباطی

سَعادَت‌آباد  یکی از مناطق شمال غرب شهر تهران است. این منطقه در منطقهٔ ۲ شهرداری تهران واقع شده‌است. از شمال سعادت آباد شما می توانید به کوی فراز و از جنوب به شهرک غرب، شمال غرب به فرحزاد و شمال شرق به اوین دسترسی پیدا کنید. در شمال سعادت آباد و در دامنه کوه، شهرک مخابرات و مناطق کوی فراز واقع شده اند.

ما در این نوشته سعی کردیم کلینیک های گفتاردرمانی در سعادت آباد تهران را به شما معرفی کنیم. کلینیک های فوق همگی دارای پروانه معتبر از دانشگاه علوم پزشکی هستند. همچنین ما لینک کلینیک های گفتاردرمانی شمال تهران را برای شما قرار داده ایم .


برخی از منابع :

سازمان نظام پزشکی

آخرین تغییرات :