در پایین لیست  مدیران مراکز شنوایی سنجی اردبیل و مراکز معتبر سمعک اردبیل را مشاهده می کنید. این لیست شامل بهترین کلینیک های شنوایی سنجی در تمامی شهرهای استان اردبیل  است که خدمات شنوایی سنجی ( سنجش شنوایی ) نوزادان ، اطفال ، کودکان و بزرگسالان ، تجویز سمعک و .. در آنها انجام می شود.


توجه : اگر ادیولوژیست شاغل در اردبیل هستید و اسم خود را در لیست زیر مشاهده نمی کنید، بر روی ثبت اطلاعات مطب کلیک نمایید.

کلینیک های شنوایی سنجی و سمعک اردبیل :

profile-pic
اردبیل  /  اردبیل_میدان سرچشمه_کوچه شمس_ساختمان پزشکان فارابی_کلینیک شنوایی و سمعک سروش  /  09140806935
تجویز و تنظیم انواع سمعک هوشمند،نامرئی از معتبرترین برند های جهانی/انجام کلیه آزمایشات شنوایی و تشخی...
profile-pic
مشکین شهر  /  مشکین شهر ،خیابان امام ،خیابان خیام(کوچه برق)  /  ۰۹۱۴۱۵۹۱۰۹۰
مرکز ارزیابی شنوایی و سمعک ارزیابی شنوایی نوزادانOAE&AABR ABE تجویز سمعک...
profile-pic
اردبیل،  /  میدان سرچشمه، کوی معصومین ، ساختمان پرنیا، مرکز شنوایی ایران
مرکز تخصصی شنوایی و‌سمعک ایران ارزیابی شنوایی نوزادان ، اطفال و بزرگسالان تجویز سمعک نامرئی دیجیتا...
profile-pic
اردبیل  /  اردبیل سرچشمه.اول کوچه مسجد سرچشمه-شنوایی و سمعک نیوشا  /  09143520144
خدمات شنوایی توانبخشی شنوایی کودکان و نوزادان مشاوره سمعک و کاشت حلزون ارزیابی و تجویز سمعک نامر...

مرکز تست Abr و سمعک اردبیل ( hearing aid in Ardabil )

در لیست فوق لیست شنوایی شناسان دارای پروانه معتبر از نظام پزشکی اردبیل وجود دارد لیست فوق در اصل مراکز دارای خدمات زیر است پس اگر بدنبال یکی از خدمات زیر هستید حتما از لیست پیشنهاد ما و یا یکی از مراکز فوق استفاده کنید.

  • مراکز تستabr
  • مراکز شنوایی شناسی
  • مراکز نوار گوش
  • مراکز سمعک
  • مراکز خرید سمعک
  • مراکز تعمیر سمعک
مراکز شنوایی سنجی و سمعک اردبیل

بهترین مرکز شنوایی سنجی اردبیل چه مرکزی است ؟

از نظر مجله توانبخشی هوش کالا بهترین مرکز شنوایی سنجی در ارد بیل و مرکز خرید سمعک در اردبیل، مطبی است که توسط ادیولوژیست ( شنوایی شناس ) اداره می شود ، دارای مجوز از دانشگاه علوم پزشکی باشد و مراجعان از کیفیت کار آنها راضی باشند

شنوایی شاید مهمترین حسی باشد به نحوی که بدون بهره‌ مندی از آن توانایی انسان در ایجاد ارتباط با پیرامون خود بطور محسوسی کاهش می‌یابد. این توانایی بالا در ایجاد و ارتباط ، انسان را در مقایسه با سایر موجودات از جایگاه ویژه‌ای برخوردار می‌سازد. متأسفانه تعدادی از بیماریها با ایجاد اختلال در سیستم شنوایی باعث محدودیت در این توانمندی می‌شوند. بنابراین بررسی اختلالات شنوایی دقت بیشتری را طلب می‌کند.

لیست و آدرس بهترین مراکز شنوایی سنجی اردبیل شامل مرکز شنوایی سنجی نوزادان در، مرکز شنوایی سنجی کودکان در، بهترین مرکز شنوایی سنجی در و نمایندگی فروش سمعک در و کلینیک سمعک در ارد بیل می باشد.  اگر بدنبال خرید سمعک در ارد بیل هستید حتما از لیست بالا اقدام کنید چرا که تمامی لیست بالا اعتبار سنجی شده اند و دارای مجوز از دانشگاه علوم پزشکی می باشند.

 مرکز سمعک اردبیل

براساس آدرس مشخص شده در این سامانه می توانید مراکز سمعک را در سریع ترین زمان ممکن پیدا کنید. شنوایی شناس تنها متخصص جهت فروش ، تنظیم سمعک می باشد.