در پایین لیست مراکز فیزیوتراپی اردبیل را مشاهده می کنید. این لیست شامل   بهترین کلینیک ها و مراکز  فیزیوتراپی اردبیل ، دارای پروانه معتبر از دانشگاه علوم پزشکی است اگر به دنبال مطب، درمانگاه و یا کلینیک فیزیوتراپی خوب در اردبیل هستید از لیست پایین استفاده کنید.


مراکز فیزیوتراپی اردبیل :

profile-pic
اردبيل  /  اردبيل. جنب بيمارستان فاطمي. ساختمان سفيد
ليزر تراپي. مگنت تراپي. مكانوتراپي. تمرين درماني. حركات اصلاحي. سوزن خشك...

کلینیک تلاش

آدرس :

شهرک آزادی – خیابان آذربایجان فرعی – ساختمان پزشکان دکتر دادمان – طبقه ۳ – واحد ۳

تلفن پذیرش :

۰۴۵۳۳۷۹۳۵۰


مهر

آدرس :

میدان سرچشمه-کوچه معصومین

تلفن پذیرش :

۰۴۵۳۳۲۳۶۲۱۷


نوین

آدرس :

میدان شریعتی – خیابان آیت الله خامنه ای – کوی ۶ پلاک ۳۳

تلفن پذیرش :

۰۴۵۳۳۲۵۶۷۸۴


شفا

آدرس :

میدان یحیوی – ساختمان پزشکان پاستوریک – طبقه سوم

تلفن پذیرش :

۰۴۵۳۳۲۴۴۹۹۴


هلال احمر

آدرس :

خیابان امام ره – ايستگاه سرعين هلال احمر

تلفن پذیرش :

۰۴۵۳۳۲۵۱۸۴۴


نگاران

آدرس :

خيابان معلم – ساختمان پزشكان – رويال طبقه پنجم

تلفن پذیرش :

۰۴۵۳۳۲۵۷۶۷۲


هلال احمر

آدرس :

خیابان امام- ایستگاه سرعین هلال احمر

تلفن پذیرش :

۰۴۵۳۳۲۵۱۸۴۴


توجه : اگر فیزیوتراپیست شاغل در استان اردبیل هستید و نام خود را دراین لیست نمی بینید، بر روی ثبت نام کلیک کنید.

مراکز و کلینیک های فیزیوتراپی اراک آدرس

در کلینیک های فیزیوتراپی اردبیل چه خدماتی ارائه می شود؟

فیزیوتراپی در اردبیل به افرادی که بدلیل زخم ، بیماری و یا معلولیت محدودیت ها و دردهایی دارند ، از طریق حرکات ، ورزش ها و توصیه ها و آموزش ها کمک می کند. و در اصل شیوه‌ای از درمان بیماری‌ها و اختلالات عصبی-ماهیچه‌ای-اسکلتی با استفاده از تجهیزات مکانیکی، جریان‌های الکتریکی، مانورهای دستی، تمرینات ورزشی و عوامل فیزیکی دیگر است.

فیزیوتراپیست خوب در شهر اردبیل خدماتی مختلف را به بیماران نیازمند ارائه می دهد. از جمله فیزیوتراپی گردن ، شانه ، لگن ، دست ، پا ، سوختگی و.. که همه این موارد غالبا بدون عوارض و تاثیر همیشگی دارند. موارد ذکر شده از جمله خدمات فیزیوتراپی اردبیل است.

کلینیک فیزیوتراپی اردبیل با مدیریت فیزیوتراپیست خوب اقدام به پذیرش بیماریها و اختلالاتی نظیر: آرتروز مفاصل، تاندونیت، فیزیوتراپی دیسک کمر بورسیت، نقاط ماشه ای یا تریگر پوینت، محدودیت های حرکتی، آرنج تنیس بازان، سندروم تونل کارپال،سندروم تونل گایان، مشکلات دیسکهای بین مهره ای، تنگی کانال، لیز خوردگی مهره، مشکلات مفصل ساکروایلیاک، در رفتگی شانه، بی ثباتی های مفصلی، ضایعات پرتابی و… همچنین جراحی های تعویض مفصل ران، گیلن باره، پلی نوروپاتی، اختلالات تون عضلانی، فلج بلز و …همچون پارگی رباط های صلیبی زانو، آسیب منیسک زانو، بی تعویض مفصل زانو، فیزیوتراپی زنان باردار جراحی پارگی تاندون روتاتور کاف، بازسازی رباط صلیبی، پارگی تاندونهای فلکسوری انگشتان و …شانه یخ زده، پیچ خوردگی مچ پا و …مانند سکته های مغزی، پارکینسون، ضایعات نخاعی، ام اس، ALS را ارائه می دهد. فیزیوتراپی برای درمان و بهبودی این مشکلات بسیار موثر می باشد.

بهترین مرکز فیزیوتراپی در اردبیل چه مرکزی است؟

از نظر ما بهترین مرکز فیزیوتراپی یا مجهزترین کلینیک فیزیوتراپی اردبیل ، مرکزی است که توسط فیزیوتراپیست مدیریت شده و مراجعان آن از خدمات آن راضی باشند. سامانه مراکز مجله توانبخشی هوش کالا سعی کرده است در بالا لیستی از فیزیوتراپیست های خوب اردبیل را جمع آوری کند .

در صورتیکه علاقه به مطالعه مطالب کاربردی به زبان ساده درباره فیزیوتراپی  دارید می توانید با کلیک بر روی لینک زیر آن مقالات را مشاهده بفرمایید. ما سعی کردیم در این نوشته براساس اطلاعات نظام پزشکی لیستی از بهترین دکتر فیزیوتراپی اردبیل را برای شما جمع آوری کنیم. دقت داشته باشید که هوش کالا نمی تواند نسبت به کیفیت کلینیک ها تضمینی ارائه بدهد بلکه صرفا می تواند تضمین مجوز دار و معتبر بودن را به شما بدهد.