در پایین لیستی از مراکز گفتار درمانی اردبیل  و استان اردبیل  را مشاهده می کنید. این لیست شامل بهترین مراکز گفتاردرمانی اردبیل می باشد. اگر بدنبال گفتار درمان خوب در اردبیل هستید از لیست پایین استفاده کنید. آسیب شناس گفتار و زبان خدمات نظیر ارزیابی و درمان اختلالات گفتار و زبان و بلع ( لکنت زبان ، مشکل تلفظ ، دیر حرف زدن  و..) را انجام می دهد.

 

4 متخصص یا کلینیک یافت شد.
profile-pic
3.4
( 1 ratings )
اردبیل  /  میدان شریعتی،خیابان آیت الله خامنه ای(به طرف پل هفت چشمه)،کوچه شهید اسماعیل فتحی،ساختمان 37
فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی تهران ده سال سابقه کار در تبریز و اردبیل پذیرش :کودکان و بزرگسا...
profile-pic
2.6
( 1 ratings )
اردبيل  /  خيابان سي متري اول كُوي طوي جنب مطب دكتر يوسف مهاجري  /  ٠٩١٤٩٦٦٠٣٠٦
ارزيابي و درمان اختلالات گفتاري
profile-pic
2.7
( 1 ratings )
اردبیل  /  پشت بیمارستان امام خمینی ساختمان پزشکان اردبیل ط 3 و87 کلینیک گفتار درمانی طنین  /  09373121042
-
profile-pic
2.6
( 1 ratings )
اردبیل  /  میدان سرچشمه .پشت مسجد سرچشمه .گفتار درمانی گویا
-

مراکز گفتار درمانی اردبیل چه خدماتی ارائه می دهند؟

مراکز گفتار درمانی اردبیل و سراسر کشور توسط آسیب شناس گفتار و زبان مدیریت می شود. آسیب شناس گفتار و زبان  ( گفتار درمانگر ) پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه علوم پزشکی محل تحصیل خود و عضویت در انجمن علمی و سازمان نظام پزشکی و همچنین کسب حداقل سابقه کار اقدام به تاسیس کلینیک گفتار درمانی در اردبیل و یا دیگر شهرستانها می کند و می تواند خدمات ارزیابی و درمان اختلالاتی مانند لکنت زبان ، مشکل تلفظ حروف ، مشکل دیر حرف زدن کودکان ، مشکلات گرفتگی صدا و مشکلا صوت ، سکته مغزی و یا از دس دادن توانایی حرف زدن ، گفتار تو دماغی ، مشکلات بلع ، مشکلات خواندن و نوشتن و .. را انجام دهد.

مراکز گفتار درمانی اردبیل همچنین می تواند به ارزیابی و طرح ریزی درمان مشکلات گفتار و زبان و صوت در بیماریها و اختلالاتی نظیر : اتیسم ، کم شنوایی ، کاشت حلزون ، فلج مغزی ( سی پی ) ، آفازی ، سکته مغزی و… نماید.تمامی خدمات فوق بدون محدودیت سنی ، در اطفال ،  کودکان ، بزرگسالان ، انجام می شود. بهترین مراکز گفتار درمانی اردبیل در لیست بالا نمایش داده شده است.

مراکز گفتار درمانی اردبیل

درباره گفتار درمانی چه می دانید؟

آسیب شناسان گفتار و زبان ، با مدرک لیسانس از دانشگاه علوم پزشکی فارغ التحصیل می شوند.  همانند دیگر رشته های حوزه توانبخشی ( فیزیوتراپی ، شنوایی شناسی و..) این افراد در صورت داشتن ۵ سال سابقه کار ،  می توانند در اردبیل مطب گفتار درمانی تاسیس کنند. امکان ادامه تحصیل تا مقطع دکتری برای فارغ التحصیلان این رشته وجود دارد.

بهترین مرکز گفتار درمانی اردبیل چه مرکزی است ؟

از نظر ما بهترین مرکز گفتار درمانی اردبیل مرکزی است که صرفا توسط آسیب شناس گفتار و زبان ( گفتار درمانگر ) اداره شود. مرکزی که دارای سابقه کار باشد  ، تخصصی فعالیت کند و  مراجعان آن از خدمات ارائه شده رضایت داشته باشند. ما در لیست مراکز گفتار درمانی اردبیل بهترین مراکز گفتار درمانی را که همگی دارای تاییده و مجوز از دانشگاه علوم پزشکی هستند را ذکر کردیم. در مرحله اول انتخاب خود را براساس پیشنهاد ما قرار می دهید.

درباره لیست مراکز گفتار درمانی اردبیل

مراکز گفتار درمانی اردبیل ، گفتاردرمانی اردبیل ، آدرس و شماره تلفن کلینیک گفتار درمانی اردبیل ، گفتار درمان خوب در اردبیل ، متخصص گفتار درمانی اردبیل همه در لیست فوق قابل جستجو است

-->