در پایین لیست مراکز شنوایی سنجی کرمانشاه و استان کرمانشاه  را مشاهده می کنید. این لیست شامل بهترین کلینیک های شنوایی سنجی کرمانشاه ، مرکز سمعک کرمانشاه ، کلینیک شنوایی سنجی کودکان و اطفال در کرمانشاه  است . نام شنوایی شناس  ، آدرس و شماره پذیرش و فیلد تخصصی هر کدام به راحتی قابل جستجو می باشد.


سایر مراکز شنوایی سنجی کرمانشاه :

7 متخصص یا کلینیک یافت شد.
profile-pic
اسلام آباد غرب  /  خيابان چمران ميدان امام خميني كوچه گل ها  /  09189328596
-
profile-pic
کرمانشاه  /  کرمانشاه _پارکینگ شهرداری خیابان موید (خیابان کنار مهدیه روبروی پارک شیرین) ساختمان آتیه طبقه سوم
-
profile-pic
کرمانشاه  /  کرمانشاه ، پارکینگ شهرداری ، خیابان حاج محمد تقی ، روبروی مسجد ، ساختمان البرز ، طبقه دوم  /  09187392492
کلینیک ارزیابی شنوایی و سمعک نیوشا در سال ۱۳۸۱ با هدف ارائه خدمات سریع ، متمایز و با کیفیت بالا به ه...
profile-pic
كرمانشاه  /  خيابان حاج محمدتقي-جنب آزمايشگاه رازي-ساختمان سعادت طبقه سوم كلينيك شنوايي رسا  /  ٠٩١٨٧٣٢١٦٠١
ارزيابي شنوايي —ABR تجويز ومشاوره سمعك—ساخت قالبهاي ضد آب وضد صوت-تربيت شنوايي و.....
profile-pic
کرمانشاه  /  1-کرمانشاه روبه روی بیمارستان امام خمینی کوی فیض اله لرستانی کلینیک شنوایی سنجی شفا 2-بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) ناجا(خیابان گمرک) 3-سازمان بهزیستی(بلوار سیمتری سوم)  /  09186877586
انجام معاینات شنوایی سنجی شامل تمپانومتری،ادیومتری،تست های گفتاری،ای بی ار(abr)،مشاوره جهت پیشگیری ا...
profile-pic
کرمانشاه  /  کرمانشاه-۲۲ بهمن-چهار راه گلستان-روبروی درمانگاه حاج دایی-ساختمان پزشکان فرید-طبقه پنجم
ادیولوژی پویش:ارزیابی،تشخیص و توانبخشی سیستم شنوایی نوزادان،کودکان و بزرگسالان...

برای مشاهده ادامه مراکز شنوایی سنجی کرمانشاه و مراکز سمعک کرمانشاه بر روی گزینه “بعدی ” کلیک کنید.

مراکز شنوایی سنجی کرمانشاه

دکتر شنوایی سنجی در کرمانشاه

شنوایی شناس ، با مدرک لیسانس از دانشگاه علوم پزشکی فارغ التحصیل می شوند.  همانند دیگر رشته های حوزه توانبخشی ( فیزیوتراپی ، گفتار درمانی و..) این افراد در صورت داشتن  سابقه کار،  می توانند در کرمانشاه مطب شنوایی شناسی  تاسیس کنند. امکان ادامه تحصیل تا مقطع دکتری برای فارغ التحصیلان این رشته وجود دارد.

بهترین مرکز شنوایی سنجی کرمانشاه چه مرکزی است ؟

از نظر مجله توانبخشی هوش کالا بهترین مرکز شنوایی سنجی در کرمانشاه و مرکز خرید سمعک در کرمانشاه، مرکزی است که توسط ادیولوژیست ( شنوایی شناس ) اداره می شود ، دارای مجوز از دانشگاه علوم پزشکی باشد و مراجعان از کیفیت کار آنها راضی باشند.

شنوایی شاید مهمترین حسی باشد به نحوی که بدون بهره‌ مندی از آن توانایی انسان در ایجاد ارتباط با پیرامون خود بطور محسوسی کاهش می‌یابد. این توانایی بالا در ایجاد و ارتباط ، انسان را در مقایسه با سایر موجودات از جایگاه ویژه‌ای برخوردار می‌سازد. متأسفانه تعدادی از بیماریها با ایجاد اختلال در سیستم شنوایی باعث محدودیت در این توانمندی می‌شوند. بنابراین بررسی اختلالات شنوایی دقت بیشتری را طلب می‌کند.

لیست و آدرس بهترین مراکز شنوایی سنجی کرمانشاه شامل مرکز شنوایی سنجی نوزادان در کرمانشاه ، مرکز شنوایی سنجی کودکان در کرمانشاه ،بهترین مرکز شنوایی سنجی در کرمانشاه   و نمایندگی فروش سمعک در کرمانشاه  و کلینیک سمعک در کرمانشاه  می باشد.  اگر بدنبال خرید سمعک در کرمانشاه  هستید حتما از لیست بالا اقدام کنید چرا که تمامی لیست بالا اعتبار سنجی شده اند و دارای مجوز از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه می باشند.

نکاتی پیرامون سمعک کرمانشاه (خرید، فروش، تجویز و تعمیر)

براساس آدرس مشخص شده در این سامانه می توانید مراکز سمعک کرمانشاه  را در سریع ترین زمان ممکن پیدا کنید. شنوایی شناس تنها متخصص جهت فروش ، تنظیم سمعک می باشد. در این لیست مراکز معتبر فروش سمعک در کرمانشاه را می بینید.

در هنگام انتخاب کلینیک به مواردی مانند دانش و مهارت شنوایی شناس توجه فرمایید لیست بالا همه دارای تاییده از دانشگاه علوم پزشکی می باشند و می توانند مرجعی خوبی برای خرید سمعک کرمانشاه  باشند. زیرا سمعک ابزاری پزشکی است که باید به درستی تجویز و تنظیم گردد ، در غیر این صورت به جز صرف پول شما و آسیب به سیستم شنوایی نتیجه ای در بر نخواهد داشت.

[ نوشته پیشنهادی : معرفی انواع تکنولوژی های به کار رفته در سمعک ]

مرکز سمعک کرمانشاه

براساس آدرس مشخص شده در این سامانه می توانید مراکز سمعک کرمانشاه  را در سریع ترین زمان ممکن پیدا کنید. شنوایی شناس تنها متخصص جهت فروش ، تنظیم سمعک می باشد. در این لیست مراکز معتبر فروش سمعک در کرمانشاه را می بینید.

مراکز شنوایی سنجی اطفال در کرمانشاه

اگر بدنبال مراکز سنجش شنوایی اطفال در کرمانشاه هستید براساس بیوگرافی و فیلد تخصصی این سامانه می توانید آدرس مراکز شنوایی سنجی کودکان در کرمانشاه را پیدا کنید. کلینیک شنوایی سنجی کرمانشاه

منابع :

سازمان نظام پزشکی