در اینجا لیست مراکز شنوایی سنجی بیرجند و استان خراسان جنوبی را مشاهده می کنید. این لیست شامل بهترین کلینیک شنوایی سنجی در بیرجند و مراکز سمعک بیرجند ( خرید ، فروش ، تجویر ، تعمیر  ) است . اگر بدنبال شنوایی سنجی خوب و مرکز سمعک خوب در بیرجند هستید می توانید از لیست معتبر زیر استفاده کنید.

محل تبلیغ کلینیک شما

۰۹۳۸۹۹۹۹۲۴۵

مراکز شنوایی سنجی بیرجند :

6 متخصص یا کلینیک یافت شد.
profile-pic
بوشهر  /  بوشهر-خیابان سنگی-جنب سازمان انتقال خون
خدمات کلینیک شنوایی سنجی پژواک شنوایی سنجی تشخیصی اطفال شنوایی سنجی تشخیصی بزرگسالان شنوایی سنجی ...
profile-pic
کنگان  /  بلوار امام خمینی - جنب پل هوایی - طبقه بالای دفتر طب کار دکتر رضایی  /  09178703135
"" مرکز شنوایی و سمعک باستین"" سنجش شنوایی کودکان و بزرگسالان تجویز انواع سمعک های پشت گوشی - داخل...
profile-pic
بوشهر  /  خيابان سنگي -كوچه كالا پزشكي بوعلي-ساختمان پاسارگاد(دكترمنتظري)-طبقه اول-واحد شنوائي آوا  /  ٠٩١٧١٧٧٥٤٢٥
-
profile-pic
بوشهر  /  بوشهر-خیابان سنگی-درمانگاه محمد رسول الله-طبقه همکف-مرکز شنوایی و سمعک طنین۰۹۱۷۸۷۳۴۱۰۹  /  09178734109
#ارزیابی شنوایی اطفال و بزرگسالان #انجام آزمونهای ABR,ASSR,Ecogh #تعمیرات کلیه سمعک ها بصورت فوری(...
profile-pic
شهرستان جم  /  جم خيابان ساحلي مركز تخصصي شنوايي شناسي جم  /  09177754852
يكي از مجهز ترين مركز تخصصي شنوايي شناسي در جنوب كشور و داراي مدرنترين و بروز ترين مدلهاي تجهيزات ...

درباره شنوایی سنجی بیرجند چه می دانید ؟

شنوایی سنجی بیرجند توسط شنوایی شناس انجام می شود. رشته ی شنوایی شناسی یکی از زیر شاخه های علوم پزشکی است که وظیفه ی مطالعه ی شنوایی و اختلالات آن را برعهده دارد. که مواردی چون ارزیابی شنوایی و تعادل و تشخیص اختلالات آن،حفاظت و پیشگیری از شنوایی و آموزش و توانبخشی را شامل میشود. لیست مراکز شنوایی سنجی بیرجند شامل بهترین مراکز شنوایی سنجی بیرجند می باشد. آدرس تمامی آنها معتبر می باشد. برای خرید سمعک در بیرجند  از لیست فوق استفاده کنید. همچنین برخی از این مراکز تست Abr را در بیرجند انجام می دهند و


بهترین مرکز شنوایی سنجی بیرجند  چه مرکزی است ؟

از نظر وبسایت هوش کالا بهترین مرکز شنوایی سنجی بیرجند مرکزی است که توسط شنوایی شناس دارای پروانه معتبر از داشنگاه اداره شود. شما می توانید کلینیک شنوایی سنجی در بیرجند ، بهترین مرکز شنوایی سنجی کودکان و نوزادان در بیرجند ، نوار گوش (کودکان و بزرگسالان) در بیرجند  ، مرکز تست abr در بیرجند ، مرکز سنجش شنوایی نوزادان در بیرجند ، مراکز خرید سمعک در بیرجند و سایر مراکز را براساس نیاز خود پیدا کنید. را براساس نیاز خود پیدا کنید.

در هنگام انتخاب کلینیک به مواردی مانند دانش و مهارت شنوایی شناس توجه فرمایید لیست بالا همه دارای تاییده از دانشگاه علوم پزشکی می باشند و می توانند مرجعی خوبی برای خرید سمعک از بیرجند باشند. زیرا سمعک ابزاری پزشکی است که باید به درستی تجویز و تنظیم گردد ، در غیر این صورت به جز صرف پول شما و آسیب به سیستم شنوایی نتیجه ای در بر نخواهد داشت.

مرکز فروش سمعک در بیرجند چه مرکزی است ؟

بر اساس قوانین وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی ، تنها مرجع مجاز برای فروش  ، تجویز و تنظیم و خرید سمعک در بیرجند متخصصین شنوایی شناس با مدرک دانشگاهی می باشد که لیستی از بهترین مراکز شنوایی سنجی در بیرجند را در  لیست بالا می توانید مشاهده کنید. بنابراین لیست بالا شما تمامی مراکز معتبر فروش سمعک در بیرجند می باشد.

فروش سمعک در بیرجند به دست افراد غیر متخصص نتایجی مانند غیر قابل استفاده بودن و آسیب به سیستم شنوایی را به دنبال خواهد داشت. در نظر داشته باشید که حتی پزشکان محترم متخصص گوش و حلق و بینی نیز مجاز به تجویز و تنظیم و خرید سمعک در بیرجند نمی‌باشند.

مرکز سنجش شنوایی نوزادان در بیرجند

در لیست مراکز شنوایی سنجی بیرجند ، شما بهترین مراکز شنوایی سنجی نوزادان را می بینید که می توانید تست abr و oae برای نوزاد خوب انجام دهید و در صورت نیاز اقدام به خرید سمعک برای کودک  در این سامانه می توانید مراکز شنوایی سنجی نوزادان در  بیرجند را در سریع ترین زمان ممکن پیدا کنید.

مراکز شنوایی سنجی بیرجند

نکاتی درباره خرید سمعک بیرجند

همانطور که قبلا گفتیم تنها مراکز معتبر فروش سمعک بیرجند ، کلینیک های شنوایی شناسی بیرجند می باشند. قیمت سمعک در بیرجند بر اساس مدل سمعک ،  نوع سمعک و امکانات آن متفاوت است قبلا در نوشته انواع سمعک  در این مورد صحبت کردیم. بنابراین جهت استعلام قیمت سمعک در بیرجند باید با مراکز شنوایی سنجی بیرجند در لیست بالا مراجعه کنید و براساس نیاز شما و بودجه ای که می خواهید هزینه کنید بهترین سمعک با بهترین قیمت ممکن را خریداری کنید. فراموش کنیم استفاده از واژه خزید سمعک در بیرجند و یا فروش سمعک در بیرجند اشتباه است بهتر است بگوییم تجویز سمعک در بیرجند ، بدلیل اینکه سمعک کالا نیست بلکه یک ابزار حساس درمانی است که حتما می بایست توسط شنوایی شناس تجویز شود.

تعمیر سمعک در بیرجند توسط چه کسی انجام می شود ؟

قبلا گفتیم که تجویز ، تنطیم و فروش سمعک در بیرجند توسط شنوایی شناس در بیرجند انجام می شود. بهتر است خرید سمعک را در شهر خود انجام بدهید چرا که ممکن است بعدا نیاز به تنظیم مججد یا تعمیر سمعک باشید و برای عیب یابی و تعمیر مشکلات سمعک این کار می بایست به شنواس خود مراجعه کنید. همچنین این قاعده برای تعمیر سمعک در بیرجند نیز جاری است یعنی اگر خرید سمعک در بیرجند انجام داده اید بهتر است تعمیر سمعک را نیز در بیرجند و نزد همان شنوایی شناس انجلم بدهید.

درباره لیست مراکز سنجش شنوایی بیرجند

لیست و آدرس بهترین مراکز شنوایی سنجی بیرجند شامل مرکز شنوایی سنجی نوزادان در بیرجند ، مرکز شنوایی سنجی کودکان در بیرجند ، بهترین مرکز شنوایی سنجی در بیرجند و نمایندگی فروش سمعک بیرجند و کلینیک سمعک بیرجند می باشد. اگر بدنبال خرید سمعک در بیرجند می باشید حتما از لیست بالا اقدام کنید چرا که تمامی لیست بالا اعتبار سنجی شده اند و دارای مجوز از دانشگاه علوم پزشکی خراسان جنوبی می باشند.