در پایین لیست مراکز شنوایی سنجی بجنورد و مراکز خدمات ( تعمیر ، فروش و خرید ) سمعک بجنورد و استان خراسان شمالی را مشاهده می کنید. این لیست شامل بهترین کلینیک های شنوایی سنجی و مراکز خرید سمعک بجنورد است. اگر به دنبال مطب شنوایی در بجنورد هستید از لیست زیر استفاده نمایید.


توجه : اگر ادیولوژیست شاغل در بجنورد هستید و اسم خود را در لیست زیر مشاهده نمی کنید، بر روی ثبت اطلاعات کلینیک کلیک نمایید.

مراکز شنوایی سنجی بجنورد :

profile-pic
بجنورد  /  بجنورد کوچه دکتر حکمتی مجتمع پزشکی پاستور شنوایی سنجی و سمعک مهرو_اوا
تجویز و تعمیر انواع سمعک داخل گوشی/پشت گوشی/ضدآب/بلوتوث دار/نامرئیIIC از کمپانی های معروف سمعک در د...
profile-pic
اسفراین  /  اسفراین بجنورد  /  09157775856
با یازده سال سابقه فعالیت در حیطه توانبخشی کم شنوایی تجویز و تنظیم و تحویل سمعک دیجیتال ، هوشمند ...
profile-pic
اسفراین  /  خراسان شمالی . اسفراین . خ امام رضا یک . کوچه پزشکان . زیر زمین. شنوایی و تجویز سمعک سیده راحله حسینیان  /  09112136908
انجام کلیه تست های ادیومتری وتمپانومتری تست های تکمیلی OAE ABR سمعک و خدمات ان صبح ها همه روزه ...

مرکز آوا

آدرس :
شريعتي جنوبي – کوچه دکتر حکمتي – مجتمع پاستور

تلفن پذیرش :
۲۲۴۴۲۵۹ ۰۵۸


شنوايي سنجي نجوا

آدرس :
چهار راه مخابرات – طبقه فوقانی داروخانه دکتر جهانیان

تلفن پذیرش :
۲۲۲۵۱۸۱ ۰۵۸


شنوایی سنجی تامین اجتماعی

آدرس :
بيمارستان تامين اجتماعي

تلفن پذیرش :
۲۲۳۱۸۵۱ ۰۵۸


طنين

آدرس :
خیابان طالقاني غربی – کوچه گرمه ای – پلاک ۸۳

تلفن پذیرش :
۲۲۲۱۴۷۵ ۰۵۸


درباره شنوایی سنجی بزرگسالان چه می دانید ؟

تست شنوایی سنجی بزرگسالان  در بجنورد و همه جای کشور  ، توسط شنوایی شناس انجام می شود. نتیجه تست شنوایی سنجی به شکل ادیوگرام ثبت می شود. برای اندازه گیری شنوایی بزرگسالان تست ها و دستگاههای متفاوتی وجود دارد. از آنجائیکه میزان شنوایی یک گوش با گوش دیگر ممکن است متفاوت باشد ،  برای هر گوش یک تست شنوایی سنجی جداگانه ای گرفته می شود. لیست فوق نام مدیران مراکز شنوایی سنحی بجنورد می باشد. که در آنها شنوایی سنجی بشکل pta و abr و.. انجام می شود. 

مراکز شنوایی سنجی بجنورد | سنجش شنوایی کودکان و بزرگسالان

درباره شنوایی سنجی نوزادان و اطفال در بجنورد چه می دانید؟

شنوایی سنجی نوزادان در بجنورد توسط شنوایی شناس انجام می گیرد. همینطور که کودکان رشد می کنند ، آزمون های مختلف شنوایی سنجی ،  مورد استفاده قرار می گیرد. ممکن است فرزند شما پس از تولد و انجام  تست غربالگری شنوایی در بیمارستان نیاز به شنوایی سنجی داشته باشد و یا اینکه بنا به هردلایلی خانواده خواسته که این تست را انجام دهد. در هر صورت این نوشته برای شما مفید خواهد بود.

پرکاربردترین تست های شنوایی سنجی نوزادان بجنورد عبارتند از :

  • تست ABR
  • تست OAE
  • تمپانومتری

تمامی تست های فوق و تست های تکمیلی دیگر می بایست توسط شنوایی شناس انجام گیرد . لیست مراکز شنوایی سنجی اطفال بجنورد در بالا نام مدیران این مراکز را آورده که می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با آنها تماس بگبرید.

نکاتی پیرامون خرید سمعک بجنورد

انواع سمعک بار کاربرد متفاوت وجود دارد. درحالیکه یک سمعک برای یک فرد مفید است ممکن است برای فرد دیگری مفید نباشد . تشخیص اینکه چه سمعکی برای شما مفید است توسط شنوایی شتاس انجام می شود. خرید سمعک بجنورد ، فروش سمعک ، تجویز سمعک و تعمیر سمعک بجنورد و هر شهری دیگری صرفا توسط شنوایی شناس انجام داده می شود. تمامی افراد موجود در سامانه مراکز شنوایی سنجی بجنورد  همگی فارغ التحصیل رشته شنوایی شناس می باشند و همگی دارای تاییده و مجوز از دانشگاه علوم پزشکی هستند. براساس آدرس مشخص شده در این سامانه می توانید مراکز سمعک بجنورد را در سریع ترین زمان ممکن پیدا کنید. شنوایی شناس تنها متخصص جهت فروش ، تنظیم سمعک می باشد. در این لیست مراکز معتبر فروش سمعک در بجنورد را می بینید. اطلاعات بیشتر درباره انواع سمعک

بهترین مرکز شنوایی سنجی بجنورد و سمعک بجنورد چه مرکزی است ؟

از نظر ما بهترین مرکز شنوایی  و یا مرکز سمعک ، مرکزی است که  با مدیریت شنوایی شناس اداره شود.  خدمات کامل و تست های کامل را ارائه بدهد. همچنین مراجعان ،  از خدمات این مرکز رضایت کافی داشته باشند. همچنین سمعک های با کیفیت خوب ، مناسب با شرایط بیمار و همراه با خدمات پس از فروش ارائه دهد. ما تلاش کردیم بهترین مراکز شنوایی سنجی نوزادان، کودکان و بهترین مراکز خرید سمعک بجنورد  را در لیست بالا گرد آوریم. شما می توانید براساس نیاز خود هر کدام را که می خواهید پیدا نمایید. اطلاعات بیشتر درباره قیمت سمعک