در پایین لیستی از بهترین مراکز گفتار درمانی اصفهان و استان اصفهان را مشاهده می کنید. این لیست شامل متخصص گفتار درمانی کودکان در اصفهان و مراکز گفتار درمانی بزرگسالان اصفهان ، دارای پروانه معتبر از دانشگاه علوم پزشکی است . اگر بدنبال گفتار درمان خوب در اصفهان هستید،  از لیست پایین استفاده کنید.


پیشنهاد ما در مراکز گفتار درمانی اصفهان

مرکز گفتاردرمانی پگاه

آسیب شناس گفتار و زبان : پگاه انصاری

آدرس :

اصفهان، خیابان سجاد، خیابان ارباب، ساختمان پارسا، طبقه دوم، واحد ۵٫

تلفن پذیرش :

۳۶۶۲۱۹۱۳

۰۹۱۳۰۸۳۳۸۱۳

 


 سایر مراکز گفتاردرمانی اصفهان :

 

33 متخصص یا کلینیک یافت شد.
1 2 3 6
profile-pic
4.3
( 1 ratings )
اصفهان  /  خیابان طیب. جنب پمپ بنزین طیب. کلینیک اختصاصی کودکان ایرانمهر  /  09136915705
کلینیک مجهز به بخش های مختلفی از جمله،فتوتراپی نوزادان،پزشک کودکان،روانشناسی و گفتاردرمانی ست. چند ...
profile-pic
4.9
( 1 ratings )
مبارکه  /  خیابان هفده شهریور، جنب داروخانه دکتر خسرویان، ساختمان حامد،طبقه دوم، واحد 204
ارزیابی و درمان انواع اختلالات گفتار و زبان و بلع
profile-pic
1.6
( 1 ratings )
اصفهان  /  خیابان امادگاه جنب داروخانه سپاهان ساختمان اداری پزشکی پارسه طبقه چهارم کلینیک پارسه
کلینیک جامع پزشکی و اعصاب و روان پارسه
profile-pic
0.8
( 1 ratings )
اصفهان  /  1- دروازه شیراز . چهارباغ بالا . کوچه مسجدالرضا(35). ساختمان 99 . گفتاردرمانی پایتخت. 36633123 2-فلکه ملک شهر . خ رباط سوم . نبش خ دانش . ساختمان کسری . ط اول . کلینیک تخصصی کودکان با نیازهای خاص پارسه. 34355212
کلینیکهای پایتخت پارسه مرکز تخصصی کودکان با نیازهای خاص از سال 83 در منطقه ی کاوه ی اصفهان و سپس درو...
profile-pic
4.7
( 1 ratings )
اصفهان  /  خیابان شیخ صدوق شمالی، طبقه فوقانی بانک شهر، مجتمع تک نگین، طیقه اول واحد 3  /  09135708012
اولین مرکز تخصصی اختلالات یادگیری به صورت تخصصی با کار تیمی اولین مرکز تخصصی ارزیابی، تشخیص و درمان...
profile-pic
4.8
( 1 ratings )
اصفهان  /  میدان ۲۵ آبان؛ نبش خیابان کاوه درمانگاه شبانه روزی تخصصی لبخند  /  ۰۹۱۳۸۶۸۴۸۵۷
کلینیک تخصصی شکاف لب و کام ارزیابی و درمان انواع اختلالات اکتسابی و رشدی گفتار و زبان کارشناسی ارش...
1 2 3 6

 


مراکز گفتار درمانی اصفهان

اسامی مراکز گفتار درمانی اصفهان

درباره  گفتار درمانی اصفهان چه می دانید ؟

آسیب شناسان گفتار و زبان ، با مدرک لیسانس از دانشگاه علوم پزشکی فارغ التحصیل می شوند.  همانند دیگر رشته های حوزه توانبخشی ( فیزیوتراپی ، شنوایی شناسی و..) این افراد در صورت داشتن ۵ سال سابقه کار ،  می توانند در اصفهان مطب گفتار درمانی تاسیس کنند. امکان ادامه تحصیل تا مقطع دکتری برای فارغ التحصیلان این رشته وجود دارد.

خدمات ارائه شده توسط کلینیک گفتار درمانی اصفهان

آسیب شناس گفتار و زبان  ( گفتار درمانگر ) پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه علوم پزشکی به پذیرش و ارزیابی و درمان  اختلالات نظیر  : لکنت زبان در کودکان ، لکنت زبان در بزرگسالان ، مشکل تلفظ حروف ، دیر حرف زدن کودکان ، گفتار تودماغی ، گرفتگی صدا و مشلات صدا ، از دست دادن گفتار پس از سکته مغزی ( آفازی ) در کودکان و بزرگسالان عادی و یا کودکان و بزرگسالان دارای اتیسم ، بیش فعالی ، فلج مغزی ، عقب ماندگی ذهنی ، سندروم داون ، کم شنوایی ، کاشت حلزون و.. می پردازد. در لیست کلینیک های گفتار درمانی اصفهان در بالا ما لیستی از بهترین مراکز گفتار درمانی اصفهان را گرد اورده ایم اگر بدنبال گفتار درمان خوب در اصفهان هستید از لیست فوق استفاده کنید.

 

بهترین مراکز گفتار درمانی اصفهان چه مراکزی هستند؟

از نظر ما بهترین مرکز گفتار درمانی در اصفهان ، مرکزی است که صرفا توسط آسیب شناس گفتار و زبان ( گفتار درمانگر ) اداره شود. مرکزی که دارای سابقه کار باشد  ، تخصصی فعالیت کند و  مراجعان آن از خدمات ارائه شده رضایت داشته باشند. ما در لیست مراکز گفتار درمانی اصفهان ،  بهترین مراکز گفتار درمانی اصفهان و گفتار درمان خوب در اصفهان که همگی دارای تاییده و مجوز از دانشگاه علوم پزشکی هستند را ذکر کردیم. در مرحله اول انتخاب خود را براساس پیشنهاد ما قرار می دهید.

درمان تلفظ در اصفهان

مشکلات تلفظ حروف ، هم در کودکان و هم در بزرگسالان قابل درمان است.  اختلال در تلفظ حرف ر یکی از شایع ترین مشکلات تلفظی در کودکان و بزرگسالان است.  این کودکان،  صدای مورد نظر در کلمات را بصورت حذف ، جابجایی و یا خرابگویی تلفظ می کنند. (ممکن است  واژه کتاب را تتاب بگویند).  درمان تلفظ در اصفهان توسط آسیب شناسان گفتار و زبان انجام می شود. تمامی مراکز گفتار درمانی اصفهان پذیرش مشکلات تلفظ حروف را در کودکان و بزرگسالان را انجام می دهند.

 

گفتار درمانی بزرگسالان در اصفهان

گفتار درمانی ،  ارزیابی و درمان طیف وسیعی از اختلالات گفتار و زبان و بلع را تحت پوشش قرار می دهد. اگر بزرگسالانی که اختلالات گفتار و زبان دارند، به آسیب شناسان گفتار و زبان مراجعه کنند. می توانند از خدمات گفتار درمانی بزرگسالان در اصفهان استفاده کنند. در سامانه جستجوی مطب گفتار درمانی اصفهان ،  شما می توانید براساس اختلال مورد نظر،  آدرس مرکز گفتار درمانی اصفهان متناسب با نیاز خود دریافت کنید.

 

درباره لیست مراکز گفتار درمانی اصفهان:

 ممکن است شما بدنبال جستجو های زیر به این برگه هدایت شدید. لازم به ذکر است که از طریق سامانه فوق که می توانید به اطلاعات درخواستی خود دست پیدا کنید. اطلاعات کلینیک های گفتار درمانی همگی معتبر و بروز می باشد. این لیست شامل  : متخصص گفتار درمانی کودکان اصفهان  ؛ بهترین مرکز گفتار درمانی اصفهان ، مراکز گفتار درمانی شاهین شهر ، مراکز گفتار درمانی اصفهان ، گفتار درمان خوب در اصفهان است.
-->