در این برگه لیست مراکز شنوایی سنجی گرگان و مراکز خدمات سمعک گرگان و استان گلستان را به همراه آدرس و شماره تماس آن ها برای شما آورده ایم. لیست زیر فهرستی از بهترین کلینیک ها و مطب های سنجش شنوایی در شهر گرگان است. در این مراکز آزمون های شنوایی سنجی، نوار گوش، تست abr، تجویز، تنظیم و تعمیر سمعک انجام می شود.

مراکز شنوایی سنجی گرگان :

profile-pic
گرگان  /  خ ولیعصر.عدالت 14.ساختمان فارابی طبقه 4.واحد125  /  09117961200-09117971200
-
profile-pic
گرگان  /  خیابان ولیعصر،عدالت 14،مجتمع پزشکی کیوان،واحد 8،کلینیک شنوایی و سمعک نیوشا  /  09350890703
افتتاح كلينيك شنوايي نيوشا سال ١٣٨٤ بوده است خدماتي مشتمل بر ارزيابي شنوايي نوزادان ،اطفال و بزرگسال...

فرشید غریبی

آدرس:
خیابان ولیعصر، بین عدالت های ۱۰ و ۱۲
تلفن پذیرش :
۰۱۷۳۲۲۳۳۵۳۱

مطب شنوایی و سمعک رویش

آدرس :
میدان شهرداری، روبروی پارک شهر، کوچه بوعلی، نبش بوعلی یکم، پلاک ۱۸
تلفن پذیرش :
۰۱۷۳۲۲۳۳۴۵۲

ابواقاسم هروی

آدرس :
خیابان ولیعصر، کوچه بوعلی ۱، پلاک ۱۸
تلفن پذیرش :
۰۷۱۳۲۲۲۱۴۷۶

اگر شما ادیولوژیست شاغل در گرگان و استان گلستان هستید و اسم و آدرس خود را در لیست بالا نمی بینید، بر روی ثبت مشخصات مطب کلیک کنید و اطلاعات خود را وارد کنید. پس از اعتبارسنجی اطلاعات شما جزو لیست مراکز شنوایی سنجی گرگان قرار می گیرد.

مراکز شنوایی سنجی گرگان و سمعک

بهترین مرکز سنجش شنوایی گرگان و استان گلستان چه مرکزی است؟

وب سایت هوش کالا هیچگاه نمی تواند ادعا کند که کدام یک از این مراکز بهترین است. از نظر ما بهترین مرکز شنوایی سنجی و یا سمعک گرگان، مرکزی است که با مدیریت شنوایی شناس یا ادیولوژیست اداره شود. خدمات کامل و تست های کامل را ارائه دهد، مراجعان از خدمات این مرکز رضایت کافی داشته باشند و همچنین سمعک های با کیفیت خوب، مناسب با شرایط بیمار و همراه با خدمات پس از فروش ارائه دهد. ما تلاش کردیم بهترین مراکز و کلینیک ها و پایگاههای سنجش شنوایی و شنوایی سنجی نوزادان در گرگان را در لیست بالا گرد آوریم.

در صورت نیاز به آسیب شناس گفتار و زبان در گرگان و استان گلستان بر روی لینک زیر کلیک کنید:
لیست کامل مراکز گفتاردرمانی گرگان

برای خرید سمعک توجه به چه نکاتی ضروری است؟

انواع سمعک با کاربرد متفاوت وجود دارد. درحالیکه یک سمعک برای یک فرد مفید است ممکن است برای فرد دیگری مفید نباشد. تشخیص اینکه چه سمعکی برای شما مفید است توسط شنوایی شناس انجام می شود. خرید، فروش، تجویز و تعمیر سمعک گرگان و هر شهر دیگری صرفا توسط شنوایی شناس انجام داده می شود. تمامی افراد موجود در سامانه مراکز سنجش شنوایی گرگان همگی فارغ التحصیل رشته شنوایی سنجی می باشند و همگی دارای تاییده و مجوز از دانشگاه علوم پزشکی کشور هستند. بر اساس آدرس مشخص شده در این سامانه می توانید مراکز سمعک گرگان را در سریع ترین زمان ممکن پیدا کنید.

شنوایی شناس تنها متخصص جهت فروش و تنظیم سمعک می باشد. در صورتی که قصد خرید سمعک را دارید مطالعه مقالات زیر به شما کمک می کند:
اطلاعات بیشتر درباره انواع سمعک
اطلاعات بیشتر درباره قیمت سمعک 

درباره سنجش شنوایی بزرگسالان چه می دانید؟

تست شنوایی سنجی بزرگسالان  در گرگان و همه جای کشور، توسط شنوایی شناس انجام می شود. نتیجه تست شنوایی به شکل ادیوگرام  ثبت می شود. برای اندازه گیری شنوایی بزرگسالان تست ها و دستگاههای متفاوتی وجود دارد. از آنجائیکه میزان شنوایی یک گوش با گوش دیگر ممکن است متفاوت باشد، برای هر گوش یک تست شنوایی سنجی جداگانه ای گرفته می شود. لیست فوق نام مدیران کلینیک های شنوایی سنجی گرگان و استان گلستان می باشد که در آنها شنوایی سنجی بشکل pta و abr و.. انجام می شود.

در این برگه لیست کاملی از مراکز شنوایی سنجی گرگان و استان گلستان را برای شما آورده ایم. در صورت نیاز به مراکز شنوایی سنجی در شهرهای دیگر روی لینک زیر کلیک کنید:
مراکز شنوایی سنجی سراسر کشور | به تفکیک شهر

برخی از منابع:

سازمان نظام پزشکی ایران
گرگان