مراکز شنوایی سنجی  گرگان و مراکز خدمات سمعک گرگان  و استان گلستان را در پایین مشاهده می کنید.  لیست زیر فهرستی از بهترین کلینیک ها ، پایگاهها و مطب های سنجش شنوایی در شهر گرگان است. در این مراکز  آزمون های شنوایی سنجی ، نوار گوش ، تست abr ، تجویز ، تنظیم و تعمیر سمعک انجام می شود.

محل تبلیغ کلینیک شما

۰۹۳۸۹۹۹۹۲۴۵

مراکز شنوایی سنجی گرگان :

profile-pic
گرگان  /  خ ولیعصر.عدالت 14.ساختمان فارابی طبقه 4.واحد125  /  09117961200-09117971200
این کاربر هنوز توضیحی درباره ی خودش وارد نکرده است
profile-pic
گرگان  /  خیابان ولیعصر،عدالت 14،مجتمع پزشکی کیوان،واحد 8،کلینیک شنوایی و سمعک نیوشا  /  09350890703
افتتاح كلينيك شنوايي نيوشا سال ١٣٨٤ بوده است خدماتي مشتمل بر ارزيابي شنوايي نوزادان ،اطفال و بزرگسال...

فرشید غریبی

آدرس:
خیابان ولیعصر- بین عدالت های ۱۰ و ۱۲

تلفن پذیرش :
۰۱۷۳۲۲۳۳۵۳۱


مطب شنوایی و سمعک رویش

آدرس :
میدان شهرداری – روبروی پارک شهر – کوچه بوعلی – نبش بوعلی یکم – پلاک ۱۸

تلفن پذیرش :
۰۱۷۳۲۲۳۳۴۵۲


ابواقاسم هروی

آدرس :
خیابان ولیعصر- کوچه بوعلی ۱- پلاک ۱۸

تلفن پذیرش :
۰۷۱۳۲۲۲۱۴۷۶


مراکز شنوایی سنجی گرگان و سمعک

نکاتی پیرامون خرید سمعک گرگان

انواع سمعک بار کاربرد متفاوت وجود دارد. درحالیکه یک سمعک برای یک فرد مفید است ممکن است برای فرد دیگری مفید نباشد . تشخیص اینکه چه سمعکی برای شما مفید است توسط شنوایی شتاس انجام می شود. خرید، فروش، تجویز و تعمیر سمعک گرگان و هر شهری دیگری صرفا توسط شنوایی شناس انجام داده می شود. تمامی افراد موجود در سامانه مراکز سنجش شنوایی گرگان همگی فارغ التحصیل رشته شنوایی شناس می باشند و همگی دارای تاییده و مجوز از دانشگاه علوم پزشکی هستند. براساس آدرس مشخص شده در این سامانه می توانید مراکز سمعک گرگان را در سریع ترین زمان ممکن پیدا کنید. شنوایی شناس تنها متخصص جهت فروش ، تنظیم سمعک می باشد.

بهترین مرکز سنجش شنوایی گرگان و استان چه مرکزی است ؟

از نظر ما بهترین مرکز شنوایی سنجی و یا سمعک گرگان ،  مرکزی است که  با مدیریت شنوایی شناس یا ادیولوژیست اداره شود.  خدمات کامل و تست های کامل را ارائه بدهد. همچنین مراجعان،  از خدمات این مرکز رضایت کافی داشته باشند. همچنین سمعک های با کیفیت خوب ، مناسب با شرایط بیمار و همراه با خدمات پس از فروش ارائه دهد. ما تلاش کردیم بهترین مراکز و کلینیک ها و پایگاههای سنجش شنوایی و شنوایی سنجی نوزادان در گرگان را در لیست بالا گرد آوریم. شما می توانید مراکز سنجش شنوایی و نوار گوش را براساس نیاز خود پیدا کنید.