لیست کامل مراکز معتبر کاردرمانی همدان و استان همدان را بر شما مخاطب عزیز هوش کالا در پایین گردآوری کردیم. کلینیک ها ، مراکز و مطب های کاردرمانی معرفی شده همگی دارای پروانه معتبر از دانشگاه علوم پزشکی هستند و فهرستی از بهترین مراکز کاردرمانی همدان هستند.

منتظر چی هستید  اگر بدنبال کاردرمان خوب در همدان هستید از لیست زیر استفاده کنید! . راستی توضیحات هر کلینیک نیز درباره اینکه چه خدماتی می دهند ( جسمی ، ذهنی ، نوزادان ، کودکان و بزرگسالان و..) در جزئیات هر کدام آورده شده است.

پیشنهاد ما در مراکز کاردرمانی همدان

کاردرمانی پیام رفائی

خدمات :

خدمات:کاردرمانی در اختلالات ارتوپدی، اسکلتی عضلانی،

مغز و اعصاب_ کاردرمانی تخصصی کودکان تاخیر رشدی و فلج مغزی

آدرس :

همدان، آرامگاه بوعلی، خیابان بوعلی پایین، بین بانک رفاه و کشاورزی،

انتهای کوچه رفاه، ساختمان پزشکان سینا، طبقه ۳، کلینیک کاردرمانی

تلفن:

۰۸۱۳۲۵۳۰۶۳۴
۰۹۳۹۰۸۸۷۸۹۸

2 متخصص یا کلینیک یافت شد.
profile-pic
همدان  /  آرامگاه بوعلی، خیابان بوعلی پایین، بین بانک رفاه و کشاورزی، انتهای کوچه رفاه، ساختمان پزشکان سینا، طبقه ۳، کاردرمانی همدان
کاردرمانی و توانبخشی در اختلالات ارتوپدی، اختلالات اسکلتی عضلانی ، اختلالات مغز و اعصاب و ستون فقرات...
profile-pic
همدان  /  همدان - چهار راه خواجه رشيد - پشت هتل مرمر - جنب پاركينگ شهرداري - ساختمان پزشكان اراميس - طبقه 4 - واحد 7  /  09363078279
فعاليت در زمينه بيماريهاي نرولوژي اطفال و بزرگسال - صدمات ارتوپدي دست - مشكلات ذهني - اختلالات يادگي...

آنچه شما در بالا مشاهده کردی لیست متخصصان کاردرمانی شاغل در همدان بوده است.

توجه : اگر کاردرمانگر شاغل در استان همدان هستید و نام خود را در لیست فوق نمی بینید از طریق لینک ثیت مشخصات کلینیک اطلاعات مطب خود را وارد کنید.

کاردرمانی چیست ؟

متخصص کاردرمانی ( به انگلیسی  occupational therapist ) با  استفاده درمانی از کارها و فعالیت‌های روزمره زندگی به مراجعان خود کمک می کند تا حداکثر استقلال لازم را از نظر جسمی ، ذهنی و روانی بدست بیاورند. کاردرمانی یکی از علوم نوین پزشکی است که به جهت اثربخشی بالای آن در کشور های توسعه یافته یکی از تخصص های ضروری برای درمان و توانبخشی اختلالات جسمی و ذهنی در نوزادان ، کودکان و بزرگسالان است.

اگر تمایل داشتید مطالب عمومی کاردرمانی ما را نیز مشاهده کنید. ما در این بخش مطالب مفید برای والدین و متخصصان کاردرمانی ( Occupational Therapy ) را برای شما مخاطب گرانقدر نوشتیم. این مطالب درباره موضوعات کاردرمانی ذهنی ، کاردرمانی جسمی کاردمانی کودکان و کاردرمانی بزرگسالان و.. است.

مراکز کاردرمانی همدان

بهترین مرکز کاردرمانی همدان چه مرکزی است ؟

از نظر هوش کالا بهترین مرکز کاردرمانی همدان و یا کاردرمان خوب در همدان ، مرکزی است است که توسط متخصص کاردرمانی ( کاردرمانگر )مدیریت می شود. مجهز به تجهیزات روز و دانش روز و دارای تجربه کافی باشد. همچنین رضایت والدین می تواند یکی از ملاک های شما برای انتخاب کلینیک کار درمانی در همدان و استان همدان باشد.

اگر شما کاردرمانگر شاغل در همدان هستید و اسم خود را در لیست بالا نمی بینید در قسمت ثبت اطلاعات کلینیک ، مشخصات کامل مطب و یا دفتر کاردرمانی خود در استان همدان را وارد کنید. این اطلاعات پس از ارزیابی تایید می شود. همچنین اگر شما بعنوان کاردرمانی در منزل همدان فعالیت می کنید در قسمت درباره کلینیک این مورد را نیز ذکر کنید.

سازمان نظام پزشکی

انجمن کاردرمانی کشور