در پایین لیستی از مراکز گفتار درمانی همدان و استان همدان را مشاهده می کنید. این لیست شامل بهترین مراکز گفتار درمانی همدان  می باشد که همگی دارای پروانه معتبر از دانشگاه علوم پزشکی هستند. اگر بدنبال گفتار درمان خوب در همدان هستید از لیست زیر استفاده کنید.

پیشنهاد ما در گفتاردرمانی همدان

کلینیک گفتاردرمانی گوهر لطفی

آسیب شناس گفتار و زبان : گوهر لطفی

خدمات :

تشخیص، ارزیابی و درمان (تاخیر گفتار درکودکان، لکنت و اختلالات تلفظی، اختلالات ناشی از کم شنوایی

اختلال بلع، اختلال خواندن و نوشتن در کودکان، بیش فعالی و اوتیسم)

آدرس :

همدان، خیابان بوعلی، کوچه بیمه، بن بست صنعتی، ساختمان امیرالمومنین

تلفن پذیرش :

۰۸۱۳۲۵۱۸۳۷۵


 سایر مراکز گفتار درمانی همدان :

2 متخصص یا کلینیک یافت شد.
profile-pic
ملایر  /  ملایر_چهارراه خیام مقابل پارک چمران ساختمان پزشکان سینا طبقه 4 08132232117  /  09188510856
-
profile-pic
همدان  /  همدان – خیابان طالقانی – کوچه ترکمان – مرکز توانبخشی نیوشا  /  09183130401
-


مراکز گفتار درمانی همدان
گفتار درمانی همدان

درباره متخصص گفتار درمانی در همدان چه می دانید ؟

آسیب شناسان گفتار و زبان ، با مدرک لیسانس از دانشگاه علوم پزشکی فارغ التحصیل می شوند.  همانند دیگر رشته های حوزه توانبخشی ( فیزیوتراپی ، شنوایی شناسی و..) این افراد در صورت داشتن ۵ سال سابقه کار،  می توانند در همدان  مطب گفتار درمانی تاسیس کنند. امکان ادامه تحصیل تا مقطع دکتری برای فارغ التحصیلان این رشته وجود دارد.

متخصص گفتار درمانی همدان به ارزیابی و درمان اختلالات گفتار و زبان می پردازد. این اختلالات شامل لکنت زبان ، گرفتگی زبان ، کم شنوایی ، دیر حرف زدن، مشکلات تلفظ ، مشکلات بلع، مشکلات صدا و.. می باشد.

درباره لیست مراکز گفتار درمانی همدان

شما می توانید مراکز گفتار درمانی همدان، گفتاردرمان خوب در همدان، متخصص گفتاردرمانی همدان، کلینیک گفتاردرمانی همدان و گفتار درمانی کودکان در همدان در لیست فوق بیابید.

[ نوشته پیشنهادی : لکنت زبان در کودکان ]

بهترین مراکز گفتار درمانی همدان چه مراکزی هستند؟

از نظر هوش کالا بهترین مرکز گفتار درمانی در همدان، مرکزی است که صرفا توسط آسیب شناس گفتار و زبان ( گفتار درمانگر ) اداره شود. مرکزی که دارای سابقه کار باشد، تخصصی فعالیت کند و مراجعان آن از خدمات ارائه شده رضایت داشته باشند.

ما در لیست مراکز گفتار درمانی همدان،  بهترین مراکز گفتار درمانی همدان و گفتار درمان خوب در همدان که همگی دارای تاییده و مجوز از دانشگاه علوم پزشکی هستند را ذکر کردیم. در مرحله اول انتخاب خود را براساس پیشنهاد ما قرار می دهید.