در پایین لیست مراکز شنوایی سنجی ایلام و مراکز خدمات (تعمیر ، فروش و خرید) سمعک ایلام را مشاهده می کنید. این لیست شامل بهترین کلینیک های شنوایی سنجی ایلام، دارای پروانه معتبر از دانشگاه علوم پزشکی است. اگر بدنبال مراکز سنجش شنوایی هستید از لیست زیر استفاده نمایید.

مراکز شنوایی سنجی ایلام :

profile-pic
ایلام  /  چهار راه سعدی روبروی مطب دکتر امیری
مرکز تخصصی ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک آلامتو انجام کلیه آزمون های تخصصی شنوایی سنجی ارزیابی و تو...
profile-pic
ايلام  /  ايلام خ سعدي جنوبي درمانگاه الزهرا  /  09185872265
این کاربر هنوز توضیحی درباره ی خودش وارد نکرده است
profile-pic
ایلام  /  ایلام، خیابان سعدی جنوبی، کوچه حوزه علمیه، روبروی داروخانه کیمیا، مجتمع نفیس، طبقه دوم
این کاربر هنوز توضیحی درباره ی خودش وارد نکرده است
profile-pic
ایلام  /  میدان 22 بهمن- پشت بیمارستان حضرت قائم- ساختمان ادیب- طبقه همکف  /  09126773745
این کاربر هنوز توضیحی درباره ی خودش وارد نکرده است

درباره شنوایی سنجی بزرگسالان در ایلام چه می دانید؟

تست شنوایی سنجی بزرگسالان توسط شنوایی شناس انجام می شود. نتیجه تست شنوایی سنجی به شکل ادیوگرام ثبت می شود. برای اندازه گیری شنوایی بزرگسالان تست ها و دستگاههای متفاوتی وجود دارد. از آنجائیکه میزان شنوایی یک گوش با گوش دیگر ممکن است متفاوت باشد،  برای هر گوش یک تست شنوایی سنجی جداگانه ای گرفته می شود. لیست فوق نام مدیران مراکز شنوایی سنحی ایلام می باشد. که در آنها شنوایی سنجی بشکل pta و abr و.. انجام می شود.  اطلاعات بیشتر درباره شنوایی سنجی بزرگسالان

مراکز شنوایی سنجی و سمعک ایلام

درباره شنوایی سنجی نوزادان و اطفال در ایلام چه می دانید؟

شنوایی سنجی نوزادان توسط شنوایی شناس انجام می گیرد. همینطور که کودکان رشد می کنند ، آزمون های مختلف شنوایی،  مورد استفاده قرار می گیرد. ممکن است فرزند شما پس از تولد و انجام  تست غربالگری شنوا یی در بیمارستان نیاز به شنوایی سنجی داشته باشد و یا اینکه بنا به هردلایلی خانواده خواسته که این تست را انجام دهد. در هر صورت این نوشته برای شما مفید خواهد بود.

پرکاربردترین تست های شنوایی سنجی نوزادان عبارتند از :

  • تست ABR
  • تست OAE
  • تمپانومتری

تمامی تست های فوق و تست های تکمیلی دیگر می بایست توسط شنوایی شناس انجام گیرد . لیست مراکز شنوایی سنجی اطفال ایلام در بالا نام مدیران این مراکز را آورده که می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با آنها تماس بگبرید. اطلاعات بیشتر درباره شنوایی سنجی نوزادان 

نکاتی پیرامون خرید سمعک ایلام

انواع سمعک بار کاربرد متفاوت وجود دارد. درحالیکه یک سمعک برای یک فرد مفید است ممکن است برای فرد دیگری مفید نباشد . تشخیص اینکه چه سمعکی برای شما مفید است توسط شنوایی شتاس انجام می شود. خرید سمعک ایلام ، فروش سمعک ، تجویز سمعک و تعمیر سمعک ایلام و هر شهری دیگری صرفا توسط شنوایی شناس انجام داده می شود. تمامی افراد موجود در سامانه مراکز شنوایی سنجی ایلام  همگی فارغ التحصیل رشته شنوایی شناس می باشند و همگی دارای تاییده و مجوز از دانشگاه علوم پزشکی هستند. براساس آدرس مشخص شده در این سامانه می توانید مراکز سمعک ایلام را در سریع ترین زمان ممکن پیدا کنید. شنوایی شناس تنها متخصص جهت فروش ، تنظیم سمعک می باشد. در این لیست مراکز معتبر فروش سمعک در ایلام  را می بینید. اطلاعات بیشتر درباره انواع سمعک.

بهترین مرکز شنوایی سنجی و سمعک ایلام چه مرکزی است ؟

از نظر ما بهترین مرکز شنو ایی شناسی ایلام  و یا مرکز سمعک ایلام،  مرکزی است که  با مدیریت شنوایی شناس اداره شود.  خدمات کامل و تست های کامل را ارائه بدهد. همچنین مراجعان، از خدمات این مرکز رضایت کافی داشته باشند. همچنین سمعک های با کیفیت خوب، مناسب با شرایط بیمار و همراه با خدمات پس از فروش ارائه دهد. ما تلاش کردیم بهترین مراکز سنجش شنوایی نوزادان، کودکان و بهترین مراکز خرید سمعک ایلام را در لیست بالا گرد آوریم. شما می توانید آن ها را براساس نیاز خود پیدا کنید.