لیست کامل مراکز معتبر کاردرمانی کرمانشاه و استان کرمانشاه را برای شما مخاطب عزیز هوش کالا در پایین گردآوری کردیم. کلینیک ها ، مراکز و مطب های کاردرمانی معرفی شده همگی دارای پروانه معتبر از دانشگاه علوم پزشکی هستند و فهرستی از بهترین مراکز کاردرمانی کرمانشاه هستند. . منتظر چی هستید  اگر بدنبال کاردرمان خوب در کرمانشاه هستید از لیست زیر استفاده کنید! . راستی توضیحات هر کلینیک نیز درباره اینکه چه خدماتی می دهند ( جسمی ، ذهنی ، نوزادان ، کودکان و بزرگسالان و..) در جزئیات هر کدام آورده شده است.

مراکز کاردرمانی کرمانشاه

4 متخصص یا کلینیک یافت شد.
profile-pic
کرمانشاه  /  شهرک الهیه، خیابان کاشانی، بعداز بازارچه، نبش کوچه پانزدهم، برج مادر، طبقه ی دوم، واحدششم، کاردرمانی تبسم
کاردرمانی جسمی، کاردرمانی ذهنی ویکپارچگی حسی
profile-pic
كرمانشاه  /  خيابان برق - روبروي برج ساعت - كوچه دوم كاردرماني زانكو
كلينيك داراي بخشهاي كاردرماني جسمي- كاردرماني ذهني و يكپارچگي حسي و گفتاردرماني ميباشد...
profile-pic
کرمانشاه   /  انتهای سی متری دوم خیابان ابوریحان کوی ۲۱۵پلاک۱
کلینیک شامل بخشهای کاردرمانی. فیزیوتراپی.گفتاردرمانی.روانشناسی.کاردرمانی ذهنی در بیماران نورولوژی و ...
profile-pic
هرسین  /  چهارراه انقلاب- جنب بانک سپه- کلینیک کاردرمانی نور
کاردرمانی تخصصی کودکان و بزرگسالان ( کاردرمانی در ارتوپدی،نورولوژی و....)...

آنچه شما در بالا مشاهده کردید لیست متخصصان کاردرمانی شاغل در کرمانشاه بوده است.

[su_note note_color=”#3ff0b3″ text_color=”#060404″]توجه : اگر کاردرمانگر شاغل در استان کرمانشاه هستید می توانید از طریق لینک ثبت مشخصات کلینیک اطلاعات دفتر کار خود را وارد نمایید.[/su_note]

کاردرمانی چیست ؟

متخصص کاردرمانی ( به انگلیسی  occupational therapist ) با  استفاده درمانی از کارها و فعالیت‌های روزمره زندگی به مراجعان خود کمک می کند تا حداکثر استقلال لازم را از نظر جسمی ، ذهنی و روانی بدست بیاورند. کاردرمانی یکی از علوم نوین پزشکی است که به جهت اثربخشی بالای آن در کشور های توسعه یافته یکی از تخصص های ضروری برای درمان و توانبخشی اختلالات جسمی و ذهنی در نوزادان ، کودکان و بزرگسالان است.

اگر تمایل داشتید مطالب عمومی کاردرمانی ما را نیز مشاهده کنید. ما در این بخش مطالب مفید برای والدین و متخصصان کاردرمانی ( Occupational Therapy ) را برای شما مخاطب گرانقدر نوشتیم. این مطالب درباره موضوعات کادرمانی ذهنی ، کاردرمانی جسمی کاردمانی کودکان و کاردرمانی بزرگسالان و.. است.

کادرمانگر خوب در کرمانشاه در حیطه های زیر کار می کند :

مراکز کاردرمانی کرمانشاه

بهترین مرکز کاردرمانی کرمانشاه چه مرکزی است ؟

از نظر هوش کالا بهترین مرکز کاردرمانی کرمانشاه و یا کاردرمان خوب در کرمانشاه ، مرکزی است است که توسط متخصص کاردرمانی ( کاردرمانگر ) مدیریت می شود. مجهز به تجهیزات روز و دانش روز و دارای تجربه کافی باشد. همچنین رضایت والدین می تواند یکی از ملاک های شما برای انتخاب کلینیک کار درمانی در کرمانشاه باشد.

اگر شما کاردرمانگر شاغل در کرمانشاه هستید و اسم خود را در لیست بالا نمی بینید در قسمت ثبت اطلاعات کلینیک ، مشخصات کامل مطب و یا دفتر کاردرمانی خود در استان کرمانشاه را وارد کنید. این اطلاعات پس از ارزیابی تایید می شود. همچنین اگر شما بعنوان کاردرمانی در منزل کرمانشاه فعالیت می کنید در قسمت درباره کلینیک این مورد را نیز ذکر کنید.

سازمان نظام پزشکی

انجمن کاردرمانی کشور