لیست کامل مراکز معتبر کاردرمانی خرم آباد و استان لرستان   را بر شما مخاطب عزیز هوش کالا در پایین گردآوری کردیم. کلینیک ها ، مراکز و مطب های کاردرمانی معرفی شده همگی دارای پروانه معتبر از دانشگاه علوم پزشکی هستند و فهرستی از بهترین مراکز کاردرمانی خرم آباد هستند. . منتظر چی هستید  اگر بدنبال کاردرمان خوب در خرم آباد هستید از لیست زیر استفاده کنید! . راستی توضیحات هر کلینیک نیز درباره اینکه چه خدماتی می دهند ( جسمی ، ذهنی ، نوزادان ، کودکان و بزرگسالان و..) در جزئیات هر کدام آورده شده است.

پیشنهاد ما در کاردرمانی خرم آباد

کلینیک کاردرمانی دریا

کاردرمانگر :آزاده اصغری

خدمات :

توانبخشی و درمان بیماری های مغز و اعصاب ، سکته مغزی ، ضایعه نخاعی ، بیماریهای عصبی ، عضلانی و ارتوپدی

اختلالات حسی حرکتی ، کمبود توجه ، تمرکز و دقت ، اختلالات یادگیری ، بیش فعالی و …

آدرس :

خرم آباد،خ علوی،مجتمع هفت آسمان،طبقه دوم واحد ۲۰۱

تلفن پذیرش :

۰۹۳۶۵۶۳۰۶۹۱


سایر مراکز کاردرمانی خرم آباد

4 متخصص یا کلینیک یافت شد.
profile-pic
خرم اباد  /  نبش پل شهدا کوچه مخابرات جنب دبیرستان صدر ساختمان کیان طبقه ۴ واحد ۱۲
اولین و تخصصی ترین مرکز جامع توانبخشی_پزشکی که در بخش کاردرمانی پذیرش بیماران با مشکلات جسمی حرکتی ن...
profile-pic
خرم اباد  /  درمانگاه شهید امیری درمانگاه فرهنگیان
-
profile-pic
بروجرد  /  بروجرد،خيابان آزادى،خيابان شهيد رضايى،درمانگاه مستجاب الدعوه  /  09163682587
خدمات : کاردرمانی جسمی: کودکان وبزرگسالانکاردرمانی بیماران سکته مغزی ،ضربه مغزی ،کودکان فلج مغز...
profile-pic
خرم اباد  /  خیابان خاتم الانبیا.کلینیک همراه  /  09167143362
توانبخشی بیماری های اتیسم.کم توان ذهنی فلج مغزی.تاخیر حرکتی و.....

توجه : اگر کاردرمانگر شاغل در استان لرستان و یا خرم اباد هستید می توانید از طریق لینک ثبت مشخصات کلینیک اطلاعات دفتر کار خود را وارد نمایید.

کاردرمانی چیست ؟

متخصص کاردرمانی ( به انگلیسی  occupational therapist ) با  استفاده درمانی از کارها و فعالیت‌های روزمره زندگی به مراجعان خود کمک می کند تا حداکثر استقلال لازم را از نظر جسمی ، ذهنی و روانی بدست بیاورند. کاردرمانی یکی از علوم نوین پزشکی است که به جهت اثربخشی بالای آن در کشور های توسعه یافته یکی از تخصص های ضروری برای درمان و توانبخشی اختلالات جسمی و ذهنی در نوزادان ، کودکان و بزرگسالان است.

اگر تمایل داشتید مطالب عمومی کاردرمانی ما را نیز مشاهده کنید. ما در این بخش مطالب مفید برای والدین و متخصصان کاردرمانی ( Occupational Therapy ) را برای شما مخاطب گرانقدر نوشتیم. این مطالب درباره موضوعات کادرمانی ذهنی ، کاردرمانی جسمی کاردمانی کودکان و کاردرمانی بزرگسالان و.. است.

کادرمانگر خوب در خرم آباد در حیطه های زیر کار می کند :

کاردرمانی خرم آباد

بهترین مرکز کاردرمانی خرم آباد چه مرکزی است ؟

از نظر هوش کالا بهترین مرکز کاردرمانی خرم آباد و یا کاردرمان خوب در خرم آباد ، مرکزی است است که توسط متخصص کاردرمانی ( کاردرمانگر ) مدیریت می شود. مجهز به تجهیزات روز و دانش روز و دارای تجربه کافی باشد. همچنین رضایت والدین می تواند یکی از ملاک های شما برای انتخاب کلینیک کار درمانی در خرم آباد و استان لرستان باشد.

اگر شما کاردرمانگر شاغل در خرم آباد هستید و اسم خود را در لیست بالا نمی بینید در قسمت ثبت اطلاعات کلینیک ، مشخصات کامل مطب و یا دفتر کاردرمانی خود در استان لرستان را وارد کنید. این اطلاعات پس از ارزیابی تایید می شود. همچنین اگر شما بعنوان کاردرمانی در منزل خرم آباد فعالیت می کنید در قسمت درباره کلینیک این مورد را نیز ذکر کنید.

منابع

سازمان نظام پزشکی

انجمن کاردرمانی کشور