در پایین لیست مراکز شنوایی سنجی مشهد و مراکز فروش ، تعمیر و خرید سمعک مشهد  را مشاهده می کنید. این لیست شامل بهترین مرکز شنوایی سنجی مشهد دارای پروانه از دانشگاه علوم پزشکی است. اگر بدنبال مرکز پشتیبانی و خرید سمعک مشهد هستید از لیست زیر نیز می توانید استفاده کنید.

قبل از انتخاب مرکز خرید سمعک در مشهد و یا مرکز شنوایی سنجی مشهد ذکر اینکه ضروری است که خرید ، فروش ، تجویز سمعک صرفا توسط شنوایی شناس متبحر می بایست انجام شود.

پیشنهاد ما در مشهد

مركز ارزيابي تخصصي شنوايي و تعادل

ادیولوژیست : محمد رضا طالع

خدمات :

انجام كليه آزمون هاي مقدماتي و تخصصي شنوايي نوزادان ، اطفال ، نوجوانان ، بالغين و كهنسالان .

ارائه جديدترين سمعكهاي فول ديجيتال و هوشمند ، كاشت حلزون شنوايي

آدرس :

مشهد-خيابان پرستار-بين پرستار ٣ و ٥ – ساختمان پرستار- طبقه منهاي يك.

تلفن پذیرش :

٥٣ الي ٣٨٣٣٠٨٥١ (٠٥١)

١٥ الي ٣٨٣٣١٠١٣ (٠٥١)


سایر مراکز شنوایی سنجی مشهد

16 متخصص یا کلینیک یافت شد.
profile-pic
مشهد  /  احمدآبادنبش خ قائم(احمدآباد7)مجتمع پزشکی گوهرشادطبقه سوم واحد302
انجام کلیه آزمون های شنوائی ازنوزادتابزرگسال.دراین کلینیک فقط سمعک های هوشمندتجویزمیگرددوارائه سمعک ...
profile-pic
گناباد  /  خیابان ناصر خسرو - جنب آزمایشگاه بهار - مرکز تخصصی شنوایی و سمعک نسیم
ارزیابی شنوایی کودکان و بزرگسالان تجویز انواع سمعک سمعک نامرئی باطری سمعک...
profile-pic
مشهد  /  مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان پرستار 3 (عارف 6)، ساختمان پزشکان آریا، کلینیک تخصصی شنوایی و تعادل دانش  /  09306074657
کلینیک شنوایی و تعادل دانش/ مرکز تخصصی گوشارزیابی شنوایی نوزادان، کودکان و بزرگسالان ارزیابی ال...
profile-pic
مشهد  /  مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان پرستار 3 (عارف 6)، ساختمان پزشکان آریا، کلینیک تخصصی شنوایی و تعادل دانش  /  09306074657
کلینیک شنوایی و تعادل دانش/ مرکز تخصصی گوشارزیابی شنوایی نوزادان، کودکان و بزرگسالان ارزیابی ال...
profile-pic
مشهد  /  مشهد میدان بیمارستان امام رضا نبش ابن سینایک(۱)ساختمان حکیم طبقه سوم شنوایی سنجی آوا
ارزیابی شنوایی وتجویز وخدمات سمعک (سمعکهای نامریی هوشمند)...
profile-pic
مشهد  /  مشهد خیابان آیت الله بهجت ۱۶ بیمارستان ام البنین واحد شنوایی سنجی
مرکز خدمات تخصصی شنوایی وسمعک مبتنی بر راستی آزمایی و ارائه خدمات خصوصا جهت اطفال و نوزادان...
profile-pic
تربت حیدریه  /  خیابان فردوسی جنوبی فردوسی ۶۰ مرکز شنوایی رازی
-
profile-pic
خواف  /  میدان معلم،جنب اداره برق،ساختمان راضی ،طبقه اول. شنوایی سنجی و تجویز سمعک نجوا  /  ۰۹۱۵۵۷۵۱۹۸۵
-
profile-pic
مشهد  /  خیابان احمداباد-خیابان پرستار یک ساختمان20-طبقه دوم-مرکز تخصصی شنوایی شناسی ایران  /  09155047046
انجام آزمایشات شنوایی کودکان و بزرگسالان-تجویز سمعک نامرئی،هوشمند...

برای مشاهده ادامه لیست مراکز شنوایی سنجی مشهد و مراکز سمعک مشهد گزینه “بعدی” را کلیک کنید.

مراکز شنوایی سنجی مشهد

بهترین مرکز شنوایی سنجی مشهد چه مرکزی است ؟

از نظر مجله توانبخشی هوش کالا بهترین مرکز شنوایی سنجی مشهد و مرکز خرید سمعک مشهد ، مرکزی است که توسط ادیولوژیست ( شنوایی شناس ) اداره می شود ، دارای مجوز از دانشگاه علوم پزشکی باشد و مراجعان از کیفیت کار آنها راضی باشند.

شنوایی شاید مهمترین حسی باشد به نحوی که بدون بهره‌مندی از آن توانایی انسان در ایجاد ارتباط با پیرامون خود بطور محسوسی کاهش می‌یابد. این توانایی بالا در ایجاد و ارتباط ، انسان را در مقایسه با سایر موجودات از جایگاه ویژه‌ای برخوردار می‌سازد. متأسفانه تعدادی از بیماریها با ایجاد اختلال در سیستم شنوایی باعث محدودیت در این توانمندی می‌شوند. بنابراین بررسی اختلالات شنوایی دقت بیشتری را طلب می‌کند.

لیست و آدرس بهترین مراکز شنوایی سنجی شیراز شامل مرکز شنوایی سنجی نوزادان در مشهد ، مرکز شنوایی سنجی کودکان در مشهد ،بهترین مرکز شنوایی سنجی در مشهد و نمایندگی فروش سمعک در مشهد و کلینیک سمعک در مشهد می باشد.  اگر بدنبال خرید سمعک در مشهد می باشد حتما از لیست بالا اقدام کنید چرا که تمامی لیست بالا اعتبار سنجی شده اند و دارای مجوز از دانشگاه علوم پزشکی شیراز می باشند.

مرکز فروش سمعک در مشهد چه ویژگی هایی باید داشته باشند؟

بر اساس قوانین وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی ، تنها مرجع مجاز برای فروش، تجویز و تنظیم و خرید سمعک در مشهد متخصصین شنوایی شناس با مدرک دانشگاهی می باشد که لیستی از بهترین مراکز شنوایی سنجی در مشهد را در  لیست بالا می توانید مشاهده کنید. بنابراین لیست بالا شما تمامی مراکز معتبر فروش سمعک در مشهد می باشد.

فروش سمعک در مشهد  به دست افراد غیر متخصص نتایجی مانند غیر قابل استفاده بودن و آسیب به سیستم شنوایی را به دنبال خواهد داشت. در نظر داشته باشید که حتی پزشکان محترم متخصص گوش و حلق و بینی نیز مجاز به تجویز و تنظیم و خرید سمعک  در مشهد نمی‌باشند. اطلاعات بیشتر در مورد معرفی انواع تکنولوژی های به کار رفته در سمعک

درباره  شنوایی سنجی :

رشته ی شنوایی شناسی یکی از زیر شاخه های علوم پزشکی است که وظیفه ی مطالعه ی شنوایی و اختلالات آن را برعهده دارد. که مواردی چون ارزیابی شنوایی و تعادل و تشخیص اختلالات آن،حفاظت و پیشگیری از شنوایی و آموزش و توانبخشی را شامل میشود.

درباره کلینیک شنوایی سنجی مشهد چه می دانید ؟

شنوایی شناس، با مدرک لیسانس از دانشگاه علوم پزشکی فارغ التحصیل می شوند.  همانند دیگر رشته های حوزه توانبخشی ( فیزیوتراپی ، گفتار درمانی و..) این افراد در صورت داشتن  سابقه کار ،  می توانند در مشهد مطب شنوایی شناسی  تاسیس کنند. امکان ادامه تحصیل تا مقطع دکتری برای فارغ التحصیلان این رشته وجود دارد.

مراکز سنجش شنوایی در مشهد

اگر بدنبال مراکز سنجش شنوایی در مشهد هستید براساس بیوگرافی و فیلد تخصصی این سامانه می توانید آدرس مراکز سنجش شنوایی در مشهد را پیدا کنید.

قیمت سمعک در مشهد

همانطور که قبلا گفتیم تنها مراکز معتبر فروش سمعک در مشهد ، کلینیک های شنوایی شناسی مشهد می باشند. قیمت سمعک در مشهد بر اساس نوع سمعک و امکانات آن متفاوت است قبلا در نوشته انواع سمعک  در این مورد صحبت کردیم . بنابراین جهت استعلام قیمت سمعک باید با مراکز شنوایی سنجی مشهد در لیست بالا مراجعه کنید و براساس نیاز شما و بودجه ای که می خواهید هزینه کنید بهترین سمعک با بهترین قیمت ممکن را خریداری کنید.

تعمیر سمعک در مشهد

قبلا گفتیم که تجویز، تنطیم و فروش و عیب یابی مشکلات سمعک در مشهد توسط شنوایی شناس در مشهد انجام می شود. بهتر است خرید سمعک را در شهر خود انجام بدهید چرا که ممکن است بعدا نیاز به تنظیم مججد یا تعمیر سمعک باشید و برای این کار می بایست به شنواس خود مراجعه کنید. همچنین این قاعده برای تعمیر سمعک در مشهد نیز جاری است یعنی اگر خرید سمعک در مشهد انجام داده اید بهتر است تعمیر سمعک را نیز در مشهد و نزد همان شنوایی شناس انجلم بدهید.

درباره لیست مراکز شنوایی سنجی و مراکز سمعک مشهد

لیست و آدرس بهترین مراکز شنوایی سنجی مشهد شامل مرکز شنوایی سنجی نوزادان در مشهد ، مرکز شنوایی سنجی کودکان در مشهد ، بهترین مرکز شنوایی سنجی مشهد و نمایندگی فروش سمعک مشهد و کلینیک سمعک مشهد می باشد.  اگر بدنبال خرید سمعک مشهد می باشد حتما از لیست بالا اقدام کنید چرا که تمامی لیست بالا اعتبار سنجی شده اند و دارای مجوز از دانشگاه علوم پزشکی مشهد می باشند.