در پایین لیستی از مراکز شنوایی سنجی مشهد و مراکز فروش، تعمیر و خرید سمعک در مشهد و استان خراسان را مشاهده می کنید. این لیست شامل بهترین کلینیک های شنوایی سنجی و خرید سمعک در مشهد است که همگی دارای پروانه معتبر از دانشگاه علوم پزشکی کشور هستند. اگر بدنبال مرکز پشتیبانی و خرید سمعک مشهد هستید می توانید از لیست زیر استفاده کنید.

مراکز شنوایی سنجی مشهد:

18 کلینیک یا متخصص دیگر یافت شد.
profile-pic
مشهد  /  عارف 2 - پرستار 1/4 ساختمان پزشکان 8 - طبقه 3
ارزیابی های شنوایی و تجویز سمعک
profile-pic
سبزوار  /  خیابان طالقانی-روبروی حسینیه نجم-مرکز بهداشت سبزوار
ارزیابی شنوایی_تجویز و تنظیم سمعک
profile-pic
مشهد  /  پنجراه سناباد، مقابل ابن سينا ١٦، ساختمان پزشكان ٢٠٥،طبقه دوم، كلينيك شنوايى اكو
-
profile-pic
مشهد  /  احمدآبادنبش خ قائم(احمدآباد7)مجتمع پزشکی گوهرشادطبقه سوم واحد302
انجام کلیه آزمون های شنوائی ازنوزادتابزرگسال.دراین کلینیک فقط سمعک های هوشمندتجویزمیگرددوارائه سمعک ...
profile-pic
گناباد  /  خیابان ناصر خسرو - جنب آزمایشگاه بهار - مرکز تخصصی شنوایی و سمعک نسیم
ارزیابی شنوایی کودکان و بزرگسالان تجویز انواع سمعک سمعک نامرئی باطری سمعک...
profile-pic
مشهد  /  مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان پرستار 3 (عارف 6)، ساختمان پزشکان آریا، کلینیک تخصصی شنوایی و تعادل دانش  /  09306074657
کلینیک شنوایی و تعادل دانش/ مرکز تخصصی گوشارزیابی شنوایی نوزادان، کودکان و بزرگسالان ارزیابی ال...
profile-pic
مشهد  /  مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان پرستار 3 (عارف 6)، ساختمان پزشکان آریا، کلینیک تخصصی شنوایی و تعادل دانش  /  09306074657
کلینیک شنوایی و تعادل دانش/ مرکز تخصصی گوشارزیابی شنوایی نوزادان، کودکان و بزرگسالان ارزیابی ال...
profile-pic
مشهد  /  مشهد میدان بیمارستان امام رضا نبش ابن سینایک(۱)ساختمان حکیم طبقه سوم شنوایی سنجی آوا
ارزیابی شنوایی وتجویز وخدمات سمعک (سمعکهای نامریی هوشمند)...
profile-pic
مشهد  /  مشهد خیابان آیت الله بهجت ۱۶ بیمارستان ام البنین واحد شنوایی سنجی
مرکز خدمات تخصصی شنوایی وسمعک مبتنی بر راستی آزمایی و ارائه خدمات خصوصا جهت اطفال و نوزادان...
profile-pic
تربت حیدریه  /  خیابان فردوسی جنوبی فردوسی ۶۰ مرکز شنوایی رازی
-

برای مشاهده ادامه لیست مراکز سنجش شنوایی و سمعک مشهد گزینه “بعدی” را کلیک کنید.

اگر شما ادیولوژیست شاغل در شهر مشهد و استان خراسان رضوی هستید و اسم و آدرس خود را در لیست بالا نمی بینید، بر روی ثبت مشخصات مطب کلیک کنید و اطلاعات خود را وارد کنید. پس از اعتبارسنجی اطلاعات شما در لیست مراکز شنوایی سنجی مشهد نمایش داده می شود.

مراکز شنوایی سنجی و سمعک قم

بهترین مرکز شنوایی سنجی مشهد کدام مرکز است؟

مجله توانبخشی هوش کالا هیچگاه نمی تواند ادعا کند که کدام یک از این مراکز بهترین است. از نظر ما بهترین مرکز شنوایی و مرکز خرید سمعک مشهد، مرکزی است که توسط ادیولوژیست (شنوایی شناس) باتجربه اداره شود، دارای مجوز از دانشگاه علوم پزشکی باشد و مراجعان از کیفیت کار آنها راضی باشند.

شنوایی شاید مهمترین حسی باشد به نحوی که بدون بهره‌مندی از آن توانایی انسان در ایجاد ارتباط با پیرامون خود بطور محسوسی کاهش می‌یابد. این توانایی بالا در ایجاد و ارتباط، انسان را در مقایسه با سایر موجودات از جایگاه ویژه‌ای برخوردار می‌سازد. متأسفانه تعدادی از بیماریها با ایجاد اختلال در سیستم شنوایی باعث محدودیت در این توانمندی می‌شوند. بنابراین بررسی اختلالات شنوایی دقت بیشتری را طلب می‌کند.

در صورت نیاز به مراکز گفتاردرمانی در مشهد بر روی لینک زیر کلیک کنید:
لیست کامل مراکز گفتاردرمانی مشهد

مرکز فروش سمعک در مشهد چه ویژگی هایی باید داشته باشند؟

بر اساس قوانین وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی، تنها مرجع مجاز برای فروش، تجویز، تنظیم و خرید سمعک در مشهد متخصصین شنوایی شناس با مدرک دانشگاهی می باشند که لیستی از بهترین مطب های شنوایی سنجی در مشهد را در  لیست بالا می توانید مشاهده کنید.

فروش سمعک به دست افراد غیر متخصص نتایجی مانند غیر قابل استفاده بودن و آسیب به سیستم شنوایی را به دنبال خواهد داشت. در نظر داشته باشید که حتی پزشکان محترم متخصص گوش و حلق و بینی نیز مجاز به تجویز و تنظیم و خرید سمعک در مشهد نمی‌باشند. اگر تمایل دارید اطلاعات بیشتری در ارتباط با سمعک داشته باشید بر روی لینک زیر کلیک کنید:
معرفی انواع تکنولوژی های به کار رفته در سمعک

درباره شنوایی سنجی :

رشته ی شنوایی شناسی یکی از زیر شاخه های علوم پزشکی است که وظیفه ی مطالعه ی شنوایی و اختلالات آن را برعهده دارد و مواردی چون ارزیابی شنوایی و تعادل و تشخیص اختلالات آن، حفاظت و پیشگیری از شنوایی و آموزش و توانبخشی را شامل می شود.

شنوایی شناس، با مدرک لیسانس از دانشگاه علوم پزشکی فارغ التحصیل می شوند. همانند دیگر رشته های حوزه توانبخشی ( فیزیوتراپی، گفتار درمانی و..) این افراد در صورت داشتن سابقه کار، می توانند در مشهد مطب شنوایی شناسی تاسیس کنند. امکان ادامه تحصیل تا مقطع دکتری برای فارغ التحصیلان این رشته وجود دارد.

قیمت سمعک در مشهد:

همانطور که قبلا گفتیم تنها مراکز معتبر فروش سمعک در مشهد، کلینیک های شنوایی شناسی مشهد می باشند. قیمت سمعک در مشهد بر اساس نوع سمعک و امکانات آن متفاوت است قبلا در نوشته انواع سمعک در این مورد صحبت کردیم. بنابراین جهت استعلام قیمت سمعک باید با مراکز شنوایی سنجی مشهد در لیست بالا تماس بگیرید و بر اساس نیاز شما و بودجه ای که می خواهید هزینه کنید بهترین سمعک با بهترین قیمت ممکن را خریداری کنید.

اگر قصد خرید سمعک را دارید بر روی لینک اطلاعات بیشتر در مورد قیمت انواع سمعک کلیک کنید.

تعمیر سمعک در مشهد:

قبلا گفتیم که تجویز، تنطیم و فروش و عیب یابی مشکلات سمعک در مشهد توسط شنوایی شناس در مشهد انجام می شود. بهتر است خرید سمعک را در شهر خود انجام بدهید چرا که ممکن است بعدا نیاز به تنظیم مججد یا تعمیر سمعک داشته باشید و برای این کار می بایست به ادیولوژیست خود مراجعه کنید. همچنین این قاعده برای تعمیر سمعک در مشهد نیز جاری است یعنی اگر خرید سمعک در مشهد انجام داده اید بهتر است تعمیر سمعک را نیز در مشهد و نزد همان شنوایی شناس انجام دهید.

در این برگه لیست مراکز شنوایی سنجی مشهد و استان خراسان رضوی را به همراه آدرس و شماره تماس آن ها برای شما آورده ایم. در صورت نیاز به مراکز سنجش شنوایی در شهرهای دیگر روی لینک زیر کلیک کنید:
لیست کامل مراکز شنوایی سنجی سراسر کشور | به تفکیک شهر

برخی از منابع:

سازمان نظام پزشکی ایران
مشهد