در پایین  لیست مراکز فیزیوتراپی بوشهر و استان بوشهر را مشاهده می کنید. لیستی از بهترین مراکز فیزیوتراپی بوشهر  که همگی دارای پروانه معتبر از سازمان نظام پزشکی می باشند و  انواع خدمات فیزیوتراپی از جمله فیزیوتراپی زانو ، کمر ، شانه و گردن را انجام می دهند اگر بدنبال  فیزیوتراپی خوب در بوشهر هستید از لیست پایین می توانید استفاده کنید.

مراکز فیزیوتراپی بوشهر :

4 متخصص یا کلینیک یافت شد.
profile-pic
شهرستان جم  /  خیابان فاضل جمی(مالیچه).کلینیک فیزیوتراپی توانبخش
کلینیک فیزیوتراپی توانبخش آماده ارایه به روز ترین خدمات درمانی در حیطه توانبخشی به شما عزیزان می‌باش...
profile-pic
بوشهر  /  چهارراه دادگستری،هلال احمر   /  ۰۹۱۷۵۱۰۴۹۵۷
تعرفه مناسب، مجهز به بروزترین دستگاههای الکتروتراپی
profile-pic
بوشهر  /  بوشهر خيابان امام خميني (سنگي)جنب مجتمع پزشكان طوس كوچه مسجد شهيد عاشوري پشت نانوايي فيزيوتراپي چوبينه  /  09171710306
كلينيك مجهز به ليزر پرتوان و كم توان -مگنت-شاك ويو-وساير تجهيزات فيزيوتراپي تخصصي ورزشي بيماران ...
profile-pic
برازجان  /  برازجان،خ  /  09217704316
کلینیک فیزیوتراپی دژ فیزیوتراپیست سیده فاطمه حسینی

توجه : اگر فیزیوتراپیست شاغل در بوشهر هستید و  در لیست فوق نام خود را نمی بینید بر روی ثبت نام کلیک کنید.

مراکز و کلینیک های فیزیوتراپی در بوشهر

کلینیک های فیزیوتراپی بوشهر چه خدماتی را ارائه می دهند ؟

به طور کلی میتوان درمان در فیزیوتراپی را به سه دسته تقسیم کنیم . ۱- تمرین درمانی ۲- الکتروتراپی ۳- مهارتهای درمان با دست  .

در تمرین درمانی مراکز فیزیوتراپی در بوشهر  بوسیله ماساژ ، ورزشهای درمانی خاص ، ورزش در آب مشکل بیمار را برطرف می کنند. همچنین مراکز فیزیوتراپی بوشهر  با الکتروتراپی اقدام به درمان بیماران می کنند. درمان الکتروتراپی به وسیله دستگاههایی است که از خود امواج خاصی را ساطع می کنند. مهمترین حیطه ای که فیزیوتراپیست های بوشهر  می توانند کار کنند بیماریهای ارتوپدی ( دستگاه حرکتی ) ، بیماریهای تنفسی و قلبی ، بیماریهای اعصاب ( محیط و مرکزی ) ، درد و کنترل درد ، بیماریهای شغل و پوستی و سوختیگیها است. در لیست فوق آدرس و شماره تلفن بهترین کلینیک فیزیوتراپی بوشهر( Physiotherapy in BUSHEHR)   را آورده ایم که همگی دارای آدرس و شماره تماس معتبر می باشند.

بهترین مرکز فیزیوتراپی در بوشهر چه مرکزی است؟

از نظر هوش کالا ، بهترین مرکز فیزیوتراپی بوشهر یا فیزیوتراپ خوب در بوشهر ، مرکزی است که در ایتدا توسط فارغ التحصیل فیزیوتراپی مدیریت شده باشد. دارای تجهیزات به روز و علم به روز باشد. همچنین تجربیات بالایی در انواع بیماریهای فیزیوتراپی داشته باشد. فواید فیزیوتراپی در بسیاری از بیماریها اثبات شده است که شما می توانید در مقاله فواید فیزیوتراپی آنها را مطالعه کنید.

برخی از منابع :

فیزیوتراپی در ویکی پدیا

انجمن فیزیوتراپی کشور

سازمان نظام پزشکی