در پایین  لیست مراکز فیزیوتراپی رشت و استان گیلان را مشاهده می کنید. این لیست شامل  بهترین مراکز  و کلینیک های فیزیوتراپی رشت می باشد که همگی دارای پروانه معتبر از سازمان نظام پزشکی می باشند و  انواع خدمات فیزیوتراپی از جمله فیزیوتراپی زانو ، کمر ، شانه و گردن را انجام می دهند اگر بدنبال  فیزیوتراپی خوب در رشت هستید از پیشنهاد ما و یا لیست پایین آن استفاده کنید.

 


مراکز فیزیوتراپی رشت :

7 متخصص یا کلینیک یافت شد.
profile-pic
لنگرود  /  خیابان امام.روبروی نساجی مازندران.کوچه رزاقی.ساختمان دکتر رحیمی.طبقه دوم.فیزیوتراپی نور  /  09114553314
مجهز به شوک ویو( درمان موثر خار پاشنه و تنیس البو و فروزن شولدر) رادیو فرکانسی(RF) لیزر، حمام پارا...
profile-pic
رشت  /  رشت- ۴راه گلسار- خ نواب- کوچه میخک- ساختمان پزشکان پارسا- ط اول- واحد ۱۰۲   /  ۰۹۹۰۲۷۶۶۷۳۱
طب سوزنی درد(dry needling) - لیزر توان بالا- مگنت- فیزیوتراپی تخصصی ورزشکاران - درمان دستی...
profile-pic
رشت  /  رشت.چهارراه پورسنا.ساختمان حکیم ۰۱۳۳۳۳۳۴۲۷۹
اولین مرکز فیزیوتراپی تخصصی کف لگن زنان در رشت دارای گواهی نامه از وزارت بهداشت...
profile-pic
لاهیجان  /  خیابان انقلاب.کوچه اسدی.جنب پاتولوژی رازی.مرکز فیزیوتراپی ترنیان  /  09351412039
کلینیک فیزیوتراپی ترنیان با مجهزترین بخشهای الکتروتراپی, مکانوتراپی, لیزرتراپی, مگنت تراپی آماده خدم...
profile-pic
رضوانشهر   /  خ امام-فاز۳-طبقه هم کف
مجهز به لیزر -مگنت-سی پی ام-الکتروتراپی-مکانوتراپی-تیلت تیبل برای سکته مغزی و ضایعه نخاعی...
profile-pic
آستانه اشرفیه  /  خیابان شهید بهشتی،کوچه سپاه،جنب آموزشگاه شکوه،فیزیوتراپی مهر  /  09367414820
-
profile-pic
خشکبیجار  /  خشکبیجار-خیابان طالقانی-مجتمع پزشکی پردیس-طبقه 3  /  09034914585
کلینیک تخصصی فیزیوتراپی ثامن با ارائه بهترین خدمات درمانی بر اساس جدیدترین متدهای درمانی روز دنیا و ...

برای مشاهده ادامه لیست مراکز فیزیوتراپی رشت بر روی “بعدی” کلیک کنید.

اگر فیزیوتراپیست شاغل در رشت هستید و  در لیست فوق نام خود را نمی بینید بر روی ثبت نام کلیک کنید.

مراکز فیزیوتراپی رشت

 

مراکز فیزیوتراپی رشت ، فیزیوتراپ خوب در رشت ، لیست مراکز فیزیوتراپی رشت ، بهترین مرکز فیزیوتراپی در رشت  ، زانو ، کمر، گردن ، شانه ، بیمه ، physical therapy in RASHTدر لیست فوق قابل جستجو است.

 انواع درمان در مراکز فیزیوتراپی رشت :

به طور کلی میتوان درمان در فیزیوتراپی را به سه دسته تقسیم کنیم . ۱- تمرین درمانی ۲- الکتروتراپی ۳- مهارتهای درمان با دست  .  در تمرین درمانی مراکز فیزیوتراپی در رشت بوسیله ماساژ ، ورزشهای درمانی خاص ، ورزش در آب مشکل بیمار را برطرف می کنند. همچنین مراکز فیزیوتراپی رشت  با الکتروتراپی اقدام به درمان بیماران می کنند. درمان الکتروتراپی به وسیله دستگاههایی است که از خود امواج خاصی را ساطع می کنند. مهمترین حیطه ای که فیزیوتراپیست های رشت می توانند کار کنند بیماریهای ارتوپدی ( دستگاه حرکتی ) ، بیماریهای تنفسی و قلبی ، بیماریهای اعصاب ( محیط و مرکزی ) ، درد و کنترل درد ، بیماریهای شغل و پوستی و سوختیگیها است. در لیست فوق آدرس و شماره تلفن بهترین مراکز فیزیوتراپی رشت  را آورده ایم که همگی دارای آدرس و شماره تماس معتبر می باشند.

بهترین مرکز فیزیوتراپی در رشت

سامانه مراکز فیزیوتراپی مجله توانبخشی هوش کالا شامل بهترین مراکز فیزیوتراپی در رشت ، که شامل فیزیوتراپی تمامی اندام ها از فیزیوتراپی زانو در رشت ، فیزیوتراپی کمر در رشت ، فیزیوتراپی گردن در رشت و..  می باشد.  دستگاه فیزیوتراپی تمامی مراکز بالا بسیار جدید و موثر می باشد. تمامی مطب های فیزیوتراپی رشت معرفی شده در بالا مجوز معتبر از دانشگاه علوم پزشکی رشت می باشند. در آدرسی که در لیست مشاهده شده است می تواند آدرس دقیق کلینیک را مشاهده کنید که براحتی می توان مراکز فیزیوتراپی رشت و بهترین فیزیوتراپی در رشت را جستجو کرد.

 فیزیوتراپ خوب در رشت

همانطور که گفتیم در لیست فوق از  بهترین مرکز فیزیوتراپی در رشت  هستند که شما براحتی می توانید یک فیزیوتراپی خوب در رشت ( Physiotherapy in RASHT) را متناسب با مکان و نیازهای خود انتخاب کنید. همچنین مراکز فیزیوتراپی دولتی در رشت و طرف قرارداد بیمه تامین اجتماعی نیز در لیست موجود می باشد. اگر نام فیزیوتراپیست مورد نظر خود را در شهر رشت و یا استان گیلان می خواهید جستجو کنید در کادر جستجو نام کاربر اسم او را وارد کنید تا بتوانید شماره تلفن ، آدرس دقیق او را پیدا کنید.

 

لیست مراکز فیزیوتراپی رشت ، بهترین مرکز فیزیوتراپی در رشت ، “فیزیوتراپی خوب” در “رشت “ ، بهترین فیزیوتراپی رشت ، فیزیوتراپ خوب در رشت همگی در لیست وجود دارند.