در پایین  لیست مراکز فیزیوتراپی همدان  را مشاهده می کنید. لیستی از   بهترین مراکز  و کلینیک های فیزیوتراپی همدان که همگی دارای پروانه معتبر از سازمان نظام پزشکی می باشند و  انواع خدمات فیزیوتراپی از جمله فیزیوتراپی زانو ، کمر ، شانه و گردن را انجام می دهند اگر بدنبال  فیزیوتراپی خوب در همدان هستید از پیشنهاد ما و یا لیست پایین آن استفاده کنید.


مراکز فیزیوتراپی همدان :

4 متخصص یا کلینیک یافت شد.
profile-pic
همدان  /  همدان خیابان بوعلی روبروی سینما قدس جنب بانک قوامین ساختمان پزشکان دی طبقه سوم مجهز به آسانسور
-
profile-pic
ملایر  /  ملایر.خیابان فخریه.پایین تر از پارک سبز.بن بست وحید.فیزیوتراپی پویان
طرف قرارداد با کلیه بیمه ها فیزیوتراپیست خانم و اقا ساعات پاسخگویی و کار: 10 _12 صبح 16_20 عصر ...
profile-pic
همدان   /  خیابان خواجه رشید _ روبروی اداره اماکن _ ساختمان پزشکان خواجه رشید _ طبقه دوم _ کلینیک فیزیوتراپی آبان
مجهزترین کلینیک فیزیوتراپی استان همدان دارنده گواهینامه بین المللی از موسسه مکنزی در درمان غير جراح...
profile-pic
همدان   /  بلوار بعثت بین چهارراه سعیدیه و میدان بعثت روبروی هتل امیران طبقه پنجم مرکز جراحی محدود مهدیه فیزیوتراپی سینا
-

برای مشاهده ادامه لیست مراکز فیزیوتراپی همدان بر روی “بعدی” کلیک کنید.

اگر فیزیوتراپیست شاغل در همدان هستید و  در لیست فوق نام خود را نمی بینید بر روی ثبت نام کلیک کنید.

مراکز فیزیوتراپی همدان

 

مراکز فیزیوتراپی همدان ، فیزیوتراپ خوب در همدان ، لیست مراکز فیزیوتراپی همدان ، بهترین مرکز فیزیوتراپی در همدان ، زانو ، کمر، گردن ، شانه ، بیمه ، physical therapy in HAMEDAN در لیست فوق قابل جستجو است.

 انواع درمان در مراکز فیزیوتراپی همدان :

به طور کلی میتوان درمان در فیزیوتراپی را به سه دسته تقسیم کنیم . ۱- تمرین درمانی ۲- الکتروتراپی ۳- مهارتهای درمان با دست  .  در تمرین درمانی مراکز فیزیوتراپی در همدان بوسیله ماساژ ، ورزشهای درمانی خاص ، ورزش در آب مشکل بیمار را برطرف می کنند. همچنین مراکز فیزیوتراپی همدان با الکتروتراپی اقدام به درمان بیماران می کنند. درمان الکتروتراپی به وسیله دستگاههایی است که از خود امواج خاصی را ساطع می کنند. مهمترین حیطه ای که فیزیوتراپیست های همدان می توانند کار کنند بیماریهای ارتوپدی ( دستگاه حرکتی ) ، بیماریهای تنفسی و قلبی ، بیماریهای اعصاب ( محیط و مرکزی ) ، درد و کنترل درد ، بیماریهای شغل و پوستی و سوختیگیها است. در لیست فوق آدرس و شماره تلفن بهترین مراکز فیزیوتراپی همدان را آورده ایم که همگی دارای آدرس و شماره تماس معتبر می باشند.

بهترین مرکز فیزیوتراپی در همدان چه مرکزی است ؟

سامانه مراکز فیزیوتراپی مجله توانبخشی هوش کالا شامل بهترین مراکز فیزیوتراپی در همدان ، که شامل فیزیوتراپی تمامی اندام ها از فیزیوتراپی زانو در همدان ، فیزیوتراپی کمر در همدان ، فیزیوتراپی گردن در همدان و..  می باشد.  دستگاه فیزیوتراپی تمامی مراکز بالا بسیار جدید و موثر می باشد. تمامی مطب های فیزیوتراپی همدان معرفی شده در بالا مجوز معتبر از دانشگاه علوم پزشکی همدان می باشند.