در پایین  لیست مراکز فیزیوتراپی همدان  را مشاهده می کنید. لیستی از بهترین مراکز و کلینیک های فیزیوتراپی که همگی دارای پروانه معتبر از سازمان نظام پزشکی می باشند. اگر بدنبال  فیزیوتراپی خوب در همدان هستید از پیشنهاد ما و یا لیست پایین آن استفاده کنید.


اگر فیزیوتراپیست شاغل در همدان هستید و در لیست فوق نام خود را نمی بینید بر روی ثبت نام کلیک کنید.

مراکز فیزیوتراپی همدان :

profile-pic
همدان  /  همدان خیابان بوعلی روبروی سینما قدس جنب بانک قوامین ساختمان پزشکان دی طبقه سوم مجهز به آسانسور
-
profile-pic
ملایر  /  ملایر.خیابان فخریه.پایین تر از پارک سبز.بن بست وحید.فیزیوتراپی پویان  /  09362524157
طرف قرارداد با کلیه بیمه ها فیزیوتراپیست خانم و اقا ساعات پاسخگویی و کار: 10 _12 صبح 16_20 عصر ...
profile-pic
همدان   /  خیابان خواجه رشید _ روبروی اداره اماکن _ ساختمان پزشکان خواجه رشید _ طبقه دوم _ کلینیک فیزیوتراپی آبان   /  09185011580
مجهزترین کلینیک فیزیوتراپی استان همدان دارنده گواهینامه بین المللی از موسسه مکنزی در درمان غير جراح...
profile-pic
همدان   /  بلوار بعثت بین چهارراه سعیدیه و میدان بعثت روبروی هتل امیران طبقه پنجم مرکز جراحی محدود مهدیه فیزیوتراپی سینا   /  09304124585
-

فیزیوتراپی ارم

آدرس :

خیابان بوعلی – ساختمان پزشکان ارم

تلفن پذیرش :

۰۸۱۳۲۵۲۶۳۳۱


مرکز کوثر

آدرس :

شکریه – روبروی پارک – ۱۸ متری خدایاری – کوچه عسلی نژاد – پلاک هفتم

تلفن پذیرش :

۰۸۱۳۸۳۷۷۴۲۹


شفاء

آدرس :

خیابان بوعلی – روبروی سینما – طبقه همکف

تلفن پذیرش :

۰۸۱۳۲۵۱۶۳۰۴


 انواع درمان در مراکز فیزیوتراپی :

به طور کلی میتوان درمان در فیزیوتراپی را به سه دسته تقسیم کنیم . ۱- تمرین درمانی ۲- الکتروتراپی ۳- مهارتهای درمان با دست  .  در تمرین درمانی بوسیله ماساژ ، ورزشهای درمانی خاص ، ورزش در آب مشکل بیمار را برطرف می کنند.  با الکتروتراپی اقدام به درمان بیماران می کنند. درمان الکتروتراپی به وسیله دستگاههایی است که از خود امواج خاصی را ساطع می کنند. مهمترین حیطه ای که فیزیوتراپیست ها می توانند کار کنند بیماریهای ارتوپدی ( دستگاه حرکتی ) ، بیماریهای تنفسی و قلبی ، بیماریهای اعصاب ( محیط و مرکزی ) ، درد و کنترل درد ، بیماریهای شغل و پوستی و سوختیگیها است. در لیست فوق آدرس و شماره تلفن بهترین کلینیک های فیزیوتراپی همدان  را آورده ایم که همگی دارای آدرس و شماره تماس معتبر می باشند.

بهترین کلینیک فیزیوتراپی در همدان چه مطبی است؟

از نظر ما بهترین مرکز فیزیوتراپی یا مجهزترین کلینیک فیزیوتراپی همدان ، مرکزی است که توسط فیزیوتراپیست مدیریت شده و مراجعان آن از خدمات آن راضی باشند. سامانه مراکز مجله توانبخشی هوش کالا سعی کرده است در بالا لیستی از فیزیوتراپیست های خوب همدان را جمع آوری کند . وب سایت هوش کالا لیست کامل مراکز فیزیوتراپی کشور را گرد آوری کرده است.

دقت داشته باشید که هوش کالا نمی تواند نسبت به کیفیت کلینیک ها تضمینی ارائه بدهد بلکه صرفا می تواند تضمین مجوز دار و معتبر بودن را به شما بدهد.