مراکز بازی درمانی تهران – در این نوشته می خواهیم بهترین مراکز بازی درمانی تهران را معرفی کنیم. بازی درمانی علم شناخت و درمان احساسات و مشکلات کودک از طریق بازی است. بازی درمانی شکلی از روانشناسی کودکان برای برقراری ارتباط و بیان و حل احساسات کودک بین ۳ تا ۱۲  سال است. با بزرگسالان “صحبت ” کنید و با کودکان “بازی ” کنید. بازی درمانگر از طریق بازی می تواند بهترین ارزیابی را از وضعیت عاطفی روانی و اربتاطی کودک بدست بیاورد و با طراحی بازی کمک به حل این مشکلات کند. کلینیک ها و دوره های بازی درمانی در تهران در لیست زیر معرفی شده اند. این لیست شامل مراکز بازی درمانی شمال تهران ، غرب تهران ، جنوب تهران و شرق تهران می باشد.

مراکز بازی درمانی تهران

 

پیشنهاد ما در  شمال تهران

کلینیک رویش 

نشانی :

نشانی : تهران – خیابان پاسداران – خیابان دولت ( شهید کلاهدوز) – بین دیباجی و اختیاریه – مجتمع پزشکان صدرا – بلوک غربی – طبقه ۲ – واحد ۱۶

تلفن : ۲۲۵۹۴۹۵۰۰۲۱


پیشنهاد ما در شرق تهران

کلینیک بازی درمانی پژواک

نشانی :

خيابان دماوند – تقاطع سبلان – ۲۷ متري شهيد اشراقي – كوچه اميني – پلاك ۶۳

تلفن : ۰۲۱۷۷۲۶۳۵۷۵


پیشنهاد ما در  مرکز تهران

کلینیک بازی درمانی توانش

نشانی :

خیابان جمالزاده جنوبی، بین خیابان جمهوری و لبافی نژاد، ساختمان ۱۱۰،پلاک ۷۸، طبقه اول واحد ۴ و ۵ و ۱۵

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۲۳۵۲۰


پیشنهاد ما در غرب تهران

کلینیک بازی درمانی اکسیر

نشانی :

شهرک غرب، بلوار دادمان، فلامک شمالی، کوچه حیدریان، پلاک ۱۸، مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی اکسیر

تلفن : 021۸۸۵۷۱۸۰۰

پیشنهاد ما در جنوب غرب تهران

کلینیک بازی درمانی و نوروفیدبک طراوت

نشانی :

تهرانسر ، چهرراه صدف ، جنب بانک صادرات ، پلاک ۴۵ ، طبقه ۲

تلفن :۴۴۵۰۸۶۵۲-۴۴۵۰۴۴۲۳(۰۲۱)


مرکز بازی درمانی خوب در تهران

ما در این نوشته سعی کردیم مراکز بازی درمانی معتبر تهران را چه در شمال تهران ، چه در غرب تهران و دیگر نواحی معرفی کنیم. از نظر ما مرکز بازی درمانی خوب در تهران مرکزی است که توسط بازی درمانگر مدیریت شده و دارای امکانات روز و تجربه کافی در این زمینه باشد اگر شما بازی درمانگر شاغل در تهران هستید و نام خود را در این لیست مراکز بازی درمانی تهران نمی بنید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر بمانید تا مراحل اعتبار سنجی انجام شود.

کلینیک بازی درمانی تهران چه خدماتی را ارائه می دهند ؟

بازی درمانگر به کودکانی که در عواطف و احساسات خود دچار مشکلاتی هستند کمک می کنند تا آنها را بروز و حل کنند. هر کودک منحصر به فرد و یکتا است اما گاهی همین دلبندان ما مکشلاتی را تجربه می کنند که باعث اختلال در زندگی خودشان و اطرافیانشنان می شود. این کنیک برای کودکانی که دارای مشکلایت نظیر عدم کنترل خشم ، عزیت نفس ، استقلال کمک می کند و همچنین به درمان افسردگی و اضطراب و بیش فعالی کمک شایانی می کنند.

مراکز بازی درمانی دقیقا چیکار می کنند ؟

بازی یک ابزار طبیعی است که خردسالان  از طریق آن امکان بیان عقاید و توانی های خودشان را دارند. بازی درمانی یکی از معمول ترین  شیوه هایی است که متخصصان بازی درمانگر برای درمان مشکلات عاطفی و اربتاطی  کودکان به کار می برند. ما نیم توانیم با کودکان همانند بزرگسالان جلسات مشاوره رسمی برگزار کنیم بسیار یاز کودکان نمی توانند مشکلات خود را از طریق کلام بیان کنند، این کودکان ، هنگامی که وسیله بازی آشنایی را می بیند ، احساس راحتی بیشتر می کند . از طریق بازی خشم خود ،نگرانی و اضطراب خود را نشان می دهند.

در این مرحله واژگان کودک ، انواع بازی ها و وسایل بازی هستند.  اگر این اسباب بازی ها به دقت انتخاب شوند ، می توانند فرصتی برای کودکان فراهم آورند تا احساسات و مشکلات خود را همان گونه که تجربه کرده اند بیان دارند .

بطور کلی کاربردهای بازی در درمان مشکلات عاطفی کودکان را در موارد زیر می توان خلاصه کرد :

۱) بازی درمانی  ابزاری برای تشخیص توانایی ها و مشکلات

۲) رابطه کاری

۳) وضع تعارضات عاطفی کودکان

درباره لیست مراکز بازی درمانی تهران

لیست مراکز بازی درمانی تهران شامل مراکز بازی درمانی  غرب تهران ، مراکز بازی درمانی شمال تهران ، مراکز بازی درمانی شرق تهران ، مراکز بازی درمانی جنوب تهران ، مراکزبازی درمانی مرکز تهران در این سارکردیم بهترین مراکز بازی درمانی تهران را در اینجا جمع کنیم.