در پایین لیست مدیران  مراکز شنوایی سنجی قم و مراکز خدمات ( تعمیر ، فروش و خرید ) سمعک قم را مشاهده می کنید. این لیست شامل بهترین کلینیک های شنوایی سنجی قم ، مراکز خرید سمعک قم دارای پروانه معتبر از دانشگاه علوم پزشکی است. در این مراکز  آزمون های شنوایی سنجی ، نوار گوش ، تست abr ، تجویز ، تنظیم و تعمیر سمعک در قم انجام می شود.


قبل از انتخاب مرکز خرید سمعک قم و یا مرکز شنوایی سنجی قم ، ذکر این نکته را ضروری می دانم که انجام این خدمات صرفا توسط شنوایی شناس متبحر باید انجام شود در غیر این صورت نتیجه دلخواه را نخواهید دید. در پایین لیست شنوایی شناسان متبحر دارای پروانه معتبر را می بنید

محل تبلیغ کلینیک شما

۰۹۳۸۹۹۹۹۲۴۵2 متخصص یا کلینیک یافت شد.
profile-pic
قم  /  میدان صدوقی ساختمان خاتم طبقه دوم۰۲۵۳۲۹۴۱۳۰۰  /  ۹۱۹۰۶۶۶۵۷۹
شنوایی سنجی و تجویز سمعک هوشمند داخل گوشی
profile-pic
قم  /  خ امام خمینی (ره).روبروی اداره دارایی.ساختمان شهاب.طبقه اول.  /  09122519084
نوار گوش و انجام آزمایشات شنوایی غربالگری شنوایی نوزادان و کودکان قالبگیری و تجویز سمعک در کودکان ...

]

برای مشاهده ادامه لیست مراکز سمعک قم و یا مراکز معتبر شنوایی سنجی قم بر گزینه بعدی کلییک کنید

دکتر شنوایی سنجی در قم

شنوایی سنجی قم

بهترین مرکز شنوایی سنجی قم چه مرکزی است ؟

از نظر ما بهترین مرکز شنوایی سنجی قم و مرکز خرید سمعک قم ، مرکزی است که توسط ادیولوژیست ( شنوایی شناس ) اداره می شود ، دارای مجوز از دانشگاه علوم پزشکی باشد و مراجعان از کیفیت کار آنها راضی باشند.

شنوایی شاید مهمترین حسی باشد به نحوی که بدون بهره‌مندی از آن توانایی انسان در ایجاد ارتباط با پیرامون خود بطور محسوسی کاهش می‌یابد. این توانایی بالا در ایجاد و ارتباط ، انسان را در مقایسه با سایر موجودات از جایگاه ویژه‌ای برخوردار می‌سازد. متأسفانه تعدادی از بیماریها با ایجاد اختلال در سیستم شنوایی باعث محدودیت در این توانمندی می‌شوند. بنابراین بررسی اختلالات شنوایی دقت بیشتری را طلب می‌کند.

لیست و آدرس بهترین مراکز شنوایی سنجی قم شامل : مرکز شنوایی سنجی نوزادان در قم ، مرکز شنوایی سنجی کودکان در قم ،  نمایندگی فروش سمعک در قم یا کلینیک سمعک در قم است.  اگر بدنبال خرید سمعک در قم هستید حتما از لیست بالا اقدام کنید چرا که تمامی لیست بالا اعتبار سنجی شده اند و دارای مجوز از دانشگاه علوم پزشکی قم می باشند.

مرکز فروش سمعک در قم چه ویژگی هایی باید داشته باشند؟

بر اساس قوانین وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی ، تنها مرجع مجاز برای فروش  ، تجویز و تنظیم و خرید سمعک در قم متخصصین شنوایی شناس با مدرک دانشگاهی می باشد که لیستی از بهترین مراکز شنوایی سنجی در قم را در  لیست بالا می توانید مشاهده کنید. بنابراین لیست بالا شما تمامی مراکز معتبر فروش سمعک در قم می باشد.

فروش سمعک در قم به دست افراد غیر متخصص نتایجی مانند غیر قابل استفاده بودن و آسیب به سیستم شنوایی را به دنبال خواهد داشت. در نظر داشته باشید که حتی پزشکان محترم متخصص گوش و حلق و بینی نیز مجاز به تجویز و تنظیم و خرید سمعک  در قم نیستند.