در این نوشته لیست مراکز شنوایی سنجی و خدمات ( تعمیر، فروش و خرید ) سمعک قم را مشاهده می کنید. این لیست شامل بهترین کلینیک های شنوایی سنجی و خرید سمعک قم دارای پروانه معتبر از دانشگاه علوم پزشکی است. اگر به دنبال مطب شنوایی سنجی در قم هستید از لیست زیر استفاده کنید.

محل تبلیغ کلینیک شما

۰۹۳۸۹۹۹۹۲۴۵


مراکز شنوایی سنجی قم :

profile-pic
قم  /  میدان صدوقی ساختمان خاتم طبقه دوم۰۲۵۳۲۹۴۱۳۰۰  /  ۹۱۹۰۶۶۶۵۷۹
شنوایی سنجی و تجویز سمعک هوشمند داخل گوشی
مراکز شنوایی سنجی قم

بهترین مطب شنوایی سنجی قم چه مرکزی است ؟

از نظر ما بهترین مرکز شنوایی و خرید سمعک قم ، مرکزی است که توسط ادیولوژیست ( شنوایی شناس ) اداره می شود، دارای مجوز از دانشگاه علوم پزشکی باشد و مراجعان از کیفیت کار آنها راضی باشند.

شنوایی شاید مهمترین حسی باشد به نحوی که بدون بهره مندی از آن توانایی انسان در ایجاد ارتباط با پیرامون خود بطور محسوسی کاهش می‌یابد. این توانایی بالا در ایجاد و ارتباط ، انسان را در مقایسه با سایر موجودات از جایگاه ویژه‌ای برخوردار می‌سازد. متأسفانه تعدادی از بیماریها با ایجاد اختلال در سیستم شنوایی باعث محدودیت در این توانمندی می‌شوند. بنابراین بررسی اختلالات شنوایی دقت بیشتری را طلب می‌کند.

اگر مایل به مطالعه مقالات شنوایی شناسی به زبان ساده هستید بر روی لینک کلیک نمایید.

مرکز فروش سمعک در قم چه ویژگی هایی باید داشته باشند؟

بر اساس قوانین وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی، تنها مرجع مجاز برای فروش ، تجویز و تنظیم و خرید سمعک در قم متخصصین شنوایی شناس با مدرک دانشگاهی می باشد که لیستی از بهترین مراکز سنجش شنوایی در قم را در  لیست بالا می توانید مشاهده کنید. بنابراین لیست بالا شما تمامی مراکز معتبر فروش سمعک در می باشد.

فروش سمعک در قم به دست افراد غیر متخصص نتایجی مانند غیر قابل استفاده بودن و آسیب به سیستم شنوایی را به دنبال خواهد داشت. در نظر داشته باشید که حتی پزشکان محترم متخصص گوش و حلق و بینی نیز مجاز به تجویز و تنظیم و خرید سمعک  در قم نیستند. اطلاعات بیشتر درباره انواع سمعک