لیست کامل مراکز معتبر کاردرمانی قم و استان قم را بر شما مخاطب عزیز هوش کالا در پایین گردآوری کردیم. کلینیک ها ، مراکز و مطب های کاردرمانی معرفی شده همگی دارای پروانه معتبر از دانشگاه علوم پزشکی هستند و فهرستی از بهترین مراکز کاردرمانی قم هستند.

اگر بدنبال کاردرمان خوب در قم هستید از لیست زیر می توانید استفاده کنید. توضیحات هر کلینیک نیز درباره اینکه چه خدماتی می دهند ( جسمی ، ذهنی ، نوزادان ، کودکان و بزرگسالان و..) در جزئیات هر کدام آورده شده است.

پیشنهاد ما :

كلينيك كاردرماني تبسم

كاردرمانگران: الهه دليري كيا ، دانيال محصل آزادي ، محمد جواد سركشيكيان

خدمات :

ارائه دهنده خدمات كاردرماني ذهني و جسمي كودكان به صورت تخصصي

آدرس :

قم ، بلوارامين ، نبش كوچه ١٠، كلينيك توانبخشي تبسم

تلفن پذیرش :

۰۲۵۳۲۹۳۱۸۳۷

سایر مراکز کاردرمانی قم

5 متخصص یا کلینیک یافت شد.
profile-pic
قم  /  خیابان ۷تیر.کوچه۴۷.پلاک ۱۵۵
تحت نظارت کارشناس ارشدکاردرمانی واستاددانشگاه علوم پزشکی با بیش از ۲۰ سال سابقه کاربالینی...
profile-pic
قم  /  قم خیابان هفت تیر بین کوچه ۶۶ و ۶۸ پلاک ۸۴
کاردرمانی در کودکان بزرگسالان کاردرمانی جسمی ؛ ذهنی؛ درکی حرکتی...
profile-pic
قم  /  خیابان هفت تیر
جسمی،درکی حرکتی،یکپارچگی حسی
profile-pic
قم  /  قم،بلوار محمد امين ،نبش كوچه ١٠ كيلنيك كاردرمانى تبسم
كيلنيك تبسم مجهز به پيشرفته ترين امكانات و وسايل درمانى توانبخشى،و خدماتى از قبيل كاردرمانى،گفتار در...
profile-pic
قم  /  بلوار امین کوچه 5 ساختمان پزشکان صدرا طبقه دوم واحد 6  /  09193504841
خدمات کاردرمانی جسمی و ذهنی و گفتار درمانی تخصصی انجام میگردد...

توجه : اگر کاردرمانگر شاغل در قم هستید و نام خود را لیست فوق نمی بینید از طریق لینک ثبت مشخصات کلینیک اطلاعات مطب خود را ثبت و نمایش بدهید

کاردرمانی چیست ؟

متخصص کاردرمانی ( به انگلیسی  occupational therapist ) با  استفاده درمانی از کارها و فعالیت‌های روزمره زندگی به مراجعان خود کمک می کند تا حداکثر استقلال لازم را از نظر جسمی ، ذهنی و روانی بدست بیاورند. کاردرمانی یکی از علوم نوین پزشکی است که به جهت اثربخشی بالای آن در کشور های توسعه یافته یکی از تخصص های ضروری برای درمان و توانبخشی اختلالات جسمی و ذهنی در نوزادان ، کودکان و بزرگسالان است.

اگر تمایل داشتید مطالب عمومی کاردرمانی ما را نیز مشاهده کنید. ما در این بخش مطالب مفید برای والدین و متخصصان کاردرمانی ( Occupational Therapy ) را برای شما مخاطب گرانقدر نوشتیم. این مطالب درباره موضوعات کادرمانی ذهنی ، کاردرمانی جسمی کاردمانی کودکان و کاردرمانی بزرگسالان و.. است.

کادرمانگر خوب در قم در حیطه های زیر کار می کند :

مراکز و کلینیک های قم

بهترین مرکز کاردرمانی قم چه مرکزی است ؟

از نظر هوش کالا بهترین مرکز کاردرمانی قم و یا کاردرمان خوب در قم ، مرکزی است است که توسط متخصص کاردرمانی ( کاردرمانگر )مدیریت می شود. مجهز به تجهیزات روز و دانش روز و دارای تجربه کافی باشد. همچنین رضایت والدین می تواند یکی از ملاک های شما برای انتخاب کلینیک کار درمانی در قم و استان قم باشد.

اگر شما کاردرمانگر شاغل در قم هستید و اسم خود را در لیست بالا نمی بینید در قسمت ثبت اطلاعات کلینیک ، مشخصات کامل مطب و یا دفتر کاردرمانی خود در استان قم را وارد کنید. این اطلاعات پس از ارزیابی تایید می شود. همچنین اگر شما بعنوان کاردرمانی در منزل قم فعالیت می کنید در قسمت درباره کلینیک این مورد را نیز ذکر کنید.

سازمان نظام پزشکی

انجمن کاردرمانی کشور