در پایین لیستی از مراکز گفتار درمانی قم و استان قم را مشاهده می کنید. این لیست شامل بهترین مطب های گفتار درمانی در قم می باشد. اگر به دنبال گفتار درمانی خوب در قم هستید از لیست زیر استفاده کتید. نام آسیب شناسان گفتار و زبان ، آدرس و شماره تلفن به راحتی قابل جستجو می باشد.


پیشنهاد ما

گفتاردرمانی زهرا صدیق 

خدمات :

ارزیابی و درمان اختلالات گفتار و زبان و بلع

در کودکان و بزرگسالان

آدرس :

قم خیابان هفت تیر بین کوچه ۶۶ و ۶۸ پلاک ۸۴

تلفن پذیرش :

۰۹۱۹۸۶۹۸۹۱۸

سایر مراکز گفتاردرمانی قم :

14 متخصص یا کلینیک یافت شد.
profile-pic
قم  /  قم،خیابان باجک،خیابان بیطرفان،بعداز کوچه 4 مرکزتوانبخشی امیدفردا  /  09193493133
-
profile-pic
قم  /  قم، انتهای زنبیل آباد، کوچه 56، خیابان دانش1، مرکز توانبخشی آسمان  /  09363626502
-
profile-pic
قم  /  09102826064
ارزیابی تشخیص و درمان اختلالات گفتار و زبان : لکنت. اختلال تلفظی. اختلال صوت. اوتیسم . اختلال خوان...
profile-pic
قم  /  قم.خاکفرج بین الهادی و نواب کوچه21درمانگاه دوازده فروردین
-
profile-pic
قم  /  میدان رسالت،جنب زیرگذر عطاران،کوچه شهید فاطمی ۳۱،ساختمان پزشکان برج سفید،طبقه دوم واحد ۲۱۴  /  09126529020
-
profile-pic
قم  /  خيابان هفت تير  /  09121546000
خدمات گفتار درماني مشاوره كاردرماني
مراکز گفتار درمانی قم

دکتر گفتار درمانی در قم

آسیب شناسان گفتار و زبان ، با مدرک لیسانس از دانشگاه علوم پزشکی فارغ التحصیل می شوند.  همانند دیگر رشته های حوزه توانبخشی ( فیزیوتراپی ، شنوایی شناسی و..) این افراد در صورت داشتن ۵ سال سابقه کار ،  می توانند در قم مطب گفتار درمانی تاسیس کنند. امکان ادامه تحصیل تا مقطع دکتری برای فارغ التحصیلان این رشته وجود دارد.

مراکز گفتار درمانی دولتی قم

در این سامانه کاربری مطب گفتار درمانی نیز مشخص شده است.  شما می توانید مراکز گفتار درمانی دولتی در شهر قم ، مطب گفتار درمانی در قم ،  و یا مراکز توانبخشی در قم را براساس نیاز خود پیدا کنید.

بهترین مطب گفتار درمانی در قم چه مرکزی است؟

از نظر ما بهترین مرکز گفتار درمانی قم مرکزی است که توسط گفتاردرمانگر اداره می شود و دارای تجربه بالا و اطلاعات به روز می باشد. تمامی کلینیک های گفتاردرمانی فوق دارای پروانه معتبر از دانشگاه علوم پزشکی هستند و به نوعی جزو بهترین کینیک گفتار درمانی قم محسوب می شوند.

در این سامانه بهترین مطب ها ، کلینیک ها ، دکترهای گفتار درمانی قم را گرد آورده ایم . این کلینیک ها همگی معتبر می باشند و همگی آسیب شناس گفتار و زبان هستند.

تصور غلط از کلینیک گفتار درمانی در قم

گفتاردرمانی یا آسیب‌شناسی گفتار و زبان[۱] رشته‌ای از علوم توانبخشی است که توسط یک متخصص بالینی بنام گفتار درمانگر یا آسیب شناس گفتار و زبان (SLP) به بررسی ، تشخیص و درمان اختلالات ارتباطی ، اختلالات درکی ، اختلالات صوت و مشکلات بلع می پردازد .

یک تصور غلط و رایج این است که گفتار درمانی را شاخه ای از روانشناسی می دانند که با صحبت کردن با مردم به اصلاح اختلالات رفتاری می پردازد . عده ای زیادی از مردم این رشته را محدود به اصلاح کردن اختلالات تلفظ میدانند ( مثلا فردی که توانایی تلفظ حرف ر را ندارد .)

شهرستانهای استان قم :

  • قم
  •  جعفریه
  • دستجرد
  • سلفچگان
  • قنوات
  • کهک

لیست بهترین مراکز گفتار درمانی قم به همراه شماره تلفن و آدرس را در بالا مشاهده کردید. اگر به دنبال دکتر گفتاردرمانی خوب در قم هستید از لیست بالا استفاده کنید. گفتار درمانی کودکان در قم ، گفتاردرمانی بزرگسالان در قم همگی در لیست فوق وجود دارند.