لیست مراکز شنوایی سنجی سمنان و مراکز خدمات سمعک شهرستانهای استان سمنان را در پایین مشاهده می کنید.  لیست زیر فهرستی از بهترین کلینیک ها ، پایگاهها و مطب های سنجش شنوایی سمنان دارای پروانه معتبر از دانشگاه علوم پزشکی است.


محل تبلیغ کلینیک شما

۰۹۳۸۹۹۹۹۲۴۵

مراکز شنوایی سنجی سمنان و استان :

profile-pic
سمنان  /  سمنان،جنب پل شهید شاطری ،یا میدان معلم ،ساختمان پزشکان رازی ،روبروی آزمایشگاه رازی ،طبقه اول مرکز تخصصی شنوایی و سمعک رازی تلفن و ساعت کار بعد از،ظهر ها از ساعت 16 الی 20 عصر  /  09123313297
کلینیک شنوایی شناسی رازی .ساخت قالب ،خدمات سمعک ،تست های اطفال ،ارائه سمعک های دیجیتال ،هوشمند ،درون...
profile-pic
شاهرود  /  خ٢٢بهمن ساختمان پزشکان بهار جنب داروخانه دکتر عاطفی طبقه اول واحد ۶  /  9392412039
ارزیابی شنوایی و تجویز و ارائه انواع سمعکهای نامریی و پشت گوشی دیجیتال و هوشمند و فراهوشمند با پیشرف...

صدف حسینی

آدرس :
سمنان ، میدان صدف ، ساختمان صدف ، واحد ۳

تلفن پذیرش :
۰۲۳۳۳۳۵۰۵۶۲


مراکز شنوایی سنجی و سمعک سمنان

نکاتی پیرامون خرید سمعک سمنان

انواع سمعک بار کاربرد متفاوت وجود دارد. درحالیکه یک سمعک برای یک فرد مفید است ممکن است برای فرد دیگری مفید نباشد . تشخیص اینکه چه سمعکی برای شما مفید است توسط شنوایی شتاس انجام می شود. خرید سمعک سمنان  ، فروش سمعک ، تجویز سمعک و تعمیر سمعک سمنان و هر شهری دیگری صرفا توسط شنوایی شناس انجام داده می شود. تمامی افراد موجود در سامانه مراکز سنجش شنوایی سمنان همگی فارغ التحصیل رشته شنوایی شناس می باشند و همگی دارای تاییده و مجوز از دانشگاه علوم پزشکی هستند. براساس آدرس مشخص شده در این سامانه می توانید مراکز سمعک سمنان را در سریع ترین زمان ممکن پیدا کنید. شنوایی شناس تنها متخصص جهت فروش ، تنظیم سمعک می باشد.

بهترین مرکز شنوایی سنجی  سمنان  و استان چه مرکزی است ؟

از نظر ما بهترین مرکز شنوایی سنجی در سمنان  و یا مرکز سمعک سمنان ،  مرکزی است که  با مدیریت شنوایی شناس یا ادیولوژیست اداره شود.  خدمات کامل و تست های کامل را ارائه بدهد. همچنین مراجعان ،  از خدمات این مرکز رضایت کافی داشته باشند. همچنین سمعک های با کیفیت خوب ، مناسب با شرایط بیمار و همراه با خدمات پس از فروش ارائه دهد. ما تلاش کردیم بهترین مراکز و کلینیک ها و پایگاههای سنجش شنوایی و شنوایی سنجی نوزادان در سمنان را در لیست بالا گرد آوریم. شما می توانید مراکز سنجش شنوایی و نوار گوش را براساس نیاز خود پیدا کنید.