در این برگه لیست مراکز کاردرمانی سمنان  را به همراه آدرس و شماره تماس آن ها برای شما آورده ایم. لیستی از متخصص های کاردرمانی این شهر که همگی عضو سازمان نظام پزشکی هستند و در زمینه های مختلف کاردرمانی جسمی و ذهنی فعالیت می کنند. اگر بدنبال کاردرمانی در سمنان هستید، می توانید از لیست زیر استفاده کنید.

کلینیک های کاردرمانی سمنان :

profile-pic
سمنان  /  ضلع غربی میدان کوثر
تیم توانبخشی نیکان در بخش کودکان شامل: کاردرمانی ، گفتاردرمانی ،بازی درمانی، مشاوره و روانشناسی و ...
profile-pic
دامغان  /  دامغان ميدان معلم، خيابان معلم به سمت بلوار جنوبي، درب زرد رنگ، مركز مهرآفرين
كاردرماني جسمي و حركتي براي كليه اختلالات مغز و اعصاب و ارتوپدي براي همه سنين كاردرماني ذهني براي ا...
profile-pic
سمنان  /  بلوار باغ فردوس. خیابان شهید صفائیان. روبروی بانک رفاه. مرکز کاردرمانی کودکان مهر  /  09198817517
دکتر حسین علی بخشی- عضو هیئت علمی دانشگاه. دکترای مشاوره توانبخشی. کارشناس ارشد کاردرمانی. توانبخشی...
profile-pic
سمنان  /  بلوار شهید نوروزی، ساختمان پزشکان بوعلی
این کاربر هنوز توضیحی درباره ی خودش وارد نکرده است

توجه : اگر شما کاردرمانگر شاغل در استان سمنان هستید و نام خود را در لیست بالا نمی بینید، می توانید از طریق لینک ثبت مشخصات مطب، اطلاعات دفتر کار خود را وارد نمایید. اطلاعات شما پس از اعتبار سنجی در لیست مراکز کاردرمانی سمنان نمایش داده خواهد شد.

مراکز کاردرمانی سمنان

بهترین مرکز کاردرمانی سمنان کدام است ؟

وب سایت هوش کالا هیچگاه نمی تواند ادعا کند که کدامیک از این مراکز بهترین است. از نظر ما بهترین مرکز کاردرمانی در سمنان، مرکزی است که توسط کاردرمانگر عضو سازمان نظام پزشکی مدیریت شود. مجهز به تجهیزات پیشرفته باشد، درمانگر با شرکت در کارگاههای علمی دانش خود را به روز نگه دارد و در یک یا چند حیطه به صورت تخصصی فعالیت کنند. همچنین رضایت والدین می تواند یکی از ملاک های شما برای انتخاب درمانگر خوب باشد.

فهرست کلینیک ها و متخصصین پیشنهادی این استان :
مراکز گفتار درمانی سمنان
کلینیک های فیزیوتراپی سمنان
لیست مراکز مشاوره و روانشناسی سمنان

کاردرمانی چیست ؟

متخصص کاردرمانی ( به انگلیسی  occupational therapist ) با  استفاده درمانی از کارها و فعالیت‌های روزمره زندگی به مراجعان خود کمک می کند تا حداکثر استقلال لازم را از نظر جسمی، ذهنی و روانی بدست بیاورند.

کار درمانی به بهبود عملکرد فرد در خانه، محل کار، مدرسه، زمین بازی و… کمک می‌کند. در حالیکه متخصص فیزیوتراپ سعی می‌کند تا روی تقویت و تنوع حرکات جسمانی فرد کار کند، متخصص کاردرمان به او کمک می‌کند تا برای انجام فعالیت‌هایی مانند هدایت واکر خود، لباس پوشیدن، بیرون آمدن از رخت‌خواب بدون ایجاد صدمه و مشکل آماده بشود. به نوعی فرد بتواند در انجام فعالیت ها و کارهای روزانه اش استقلال لازم را بدست بیاورد.

چه افرادی به مراکز کاردرمانی مراجعه می کنند؟

در این برگه لیست مراکز کاردرمانی سمنان را برای شما آورده ایم. در صورت نیاز به مراکز کاردرمانی در سایر شهرها روی لینک زیر کلیک کنید:
کلینیک های کاردرمانی سراسر کشور

برخی از منابع :

سازمان نظام پزشکی کشور
سمنان