در اینجا لیستی از مراکز گفتار درمانی سمنان  و استان سمنان  را مشاهده می کنید. این لیست شامل بهترین مطب های گفتار درمانی در سمنان  می باشد. نام آسیب شناسان گفتار و زبان ، آدرس مراکز دولتی گفتار درمانی سمنان  ، و فیلد تخصصی هر کدام به راحتی قابل جستجو می باشد.


پیشنهاد ما

محل تبلیغ کلینیک شما

مراکز گفتار درمانی سمنان

[

6 متخصص یا کلینیک یافت شد.
profile-pic
سمنان  /  سمنان ساختمان پزشکان بوعلی طبقه دهم واحد ۱۰۰۵
-
profile-pic
شاهرود  /  شاهرود - خیابان فردوسی- خیابان حجاب -حجاب اول پلاک 21 ( پشت فروشگاه رفاه  /  09196710061
مرکز توانبخشی نوا
profile-pic
شاهرود  /  آموزشگاه ایوب
-
profile-pic
گرمسار  /  گرمسار_درمانگاه مهرشفا  /  09352627261
-
profile-pic
شاهرود  /  میدان امام خیابان 17 شهریور مرکز خصوصی ناتوانی های یادگیری خورشید.  /  09127733523
-
profile-pic
سمنان  /  سمنان میدان امام درمانگاه فرهنگیان  /  09379642753
-

مراکز گفتار درمانی سمنان

دکتر گفتار درمانی در سمنان

آسیب شناسان گفتار و زبان ، با مدرک لیسانس از دانشگاه علوم پزشکی فارغ التحصیل می شوند.  همانند دیگر رشته های حوزه توانبخشی ( فیزیوتراپی ، شنوایی شناسی و..) این افراد در صورت داشتن ۵ سال سابقه کار ،  می توانند در سمنان  مطب گفتار درمانی تاسیس کنند. امکان ادامه تحصیل تا مقطع دکتری برای فارغ التحصیلان این رشته وجود دارد.

مراکز گفتاردرمانی در سمنان چه خدماتی انجام می دهند ؟

مراکز گفتار درمانی سمنان و سراسر کشور توسط آسیب شناس گفتار و زبان مدیریت می شود. آسیب شناس گفتار و زبان  ( گفتار درمانگر ) پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه علوم پزشکی محل تحصیل خود و عضویت در انجمن علمی و سازمان نظام پزشکی و هم چنین کسب حداقل سابقه کار اقدام به تاسیس کلینیک گفتار درمانی در سمنان و یا دیگر شهرستانها می کند.

گفتاردرمانگر می تواند خدمات ارزیابی و درمان اختلالاتی مانند لکنت زبان ، مشکل تلفظ حروف ، مشکل دیر حرف زدن کودکان ، مشکلات گرفتگی صدا و مشکلا صوت ، سکته مغزی و یا از دست دادن توانایی حرف زدن ، گفتار تو دماغی ، مشکلات بلع ، مشکلات خواندن و نوشتن و .. را انجام دهد.

مراکز گفتار درمانی سمنان هم چنین می تواند به ارزیابی و طرح ریزی درمان مشکلات گفتار و زبان و صوت در بیماریها و اختلالاتی نظیر : اتیسم ، کم شنوایی ، کاشت حلزون ، فلج مغزی ( سی پی ) ، آفازی ، سکته مغزی و… نماید.تمامی خدمات فوق بدون محدودیت سنی ، در اطفال ،  کودکان ، بزرگسالان ، انجام می شود. بهترین مراکز گفتار درمانی سمنان در لیست بالا نمایش داده شده است.

مراکز گفتار درمانی دولتی سمنان

در این سامانه کاربری مطب گفتاردرمانی نیز مشخص شده است.  شما می توانید مراکز گفتار درمانی دولتی در شهر سمنان  ، مطب گفتار درمانی در سمنان  ،  و یا مراکز توانبخشی درسمنان  را بر اساس نیاز خود پیدا کنید.