مراکز شنوایی سنجی شیراز

در پایین لیست مراکز شنوایی سنجی شیراز و استان فارس را مشاهده می کنید.  این لیست شامل بهترین مرکز شنوایی سنجی در شیراز ، مرکز شنوایی سنجی نوزادان شیراز ، مرکز خرید سمعک در شیراز ، مراکز نوار گوش در شیراز و.. می باشد.


قبل از انتخاب مرکز خرید سمعک در شیراز و یا مرکز شنوایی سنجی شیراز  ذکر اینکه ضروری است که خرید ، فروش ، تجویز سمعک صرفا توسط شنوایی شناس متبحر می بایست انجام شود.

محل تبلیغ کلینیک شما

۰۹۳۸۹۹۹۹۲۴۵

مراکز شنوایی سنجی و خرید سمعک شیراز


14 متخصص یا کلینیک یافت شد.
profile-pic
شیراز  /  خیابان زند _ روبروی بیمارستان سعدی ساختمان پزشکی شهر (بانک شهر) طبقه یک واحد یک
ارزیابی کامل شنوایی نوزاد و بزرگسال توانبخشی سرگیجه تجویز و تنظیم انواع سمعک داخل گوشی و پشت گوشی...
profile-pic
شیراز  /  بلوار امیر کبیر بلوار یاوران غربی .درمانگاه نرجس  /  ۰۹۳۷۱۷۰۴۷۴۱
کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک کودکان و بزرگسالان واقع در طبقه سوم درمانگاه خیریه نرجس ارائه دهنده ...
profile-pic
شیراز  /  شیراز،خیابان زند،روبروی خیابان فلسطین(جنب هتل پارس)،ساختمان پزشکان صدف، طبقه سوم،شنوایی سنجی مهر  /  09173315738
ارزیابی شنوایی کودکان و بزرگسالان مشاوره ،تجویز،تنظیم و تعمیر انواع سمعکها ارزیابی و مشاوره وزوز گ...
profile-pic
شیراز  /   خيابان زند، ابتدای خيابان صورتگر (شهيد فقيهی)، روبروی دفتر پرسياتور شيرازلنز  /  07132332292
-
profile-pic
شیراز  /  شیراز، خیابان رحمت آباد، روبروی کوچه ۳۹، ساختمان آریا، طبقه ۶   /  07136266031
-
profile-pic
شیراز  /  شیراز، میدان دانشجو، ابتدای ساحلی غربی، مجتمع پزشکی 2000، طبقه 6، واحد 23   /  09177144762
-

برای مشاهده ادامه لیست مراکز شنوایی سنجی شیراز و یا مرکز خرید سمعک شیراز  می توانید بر روی شماره ۲ و یا ۳ کلیک کنید. تمامی کلینیک های فوق خدمات فروش ، تعمیر سمعک و یا آزمونهای شنوایی سنجی را انجام میدهند و همگی معتبر و دارای پروانه از سازمان نظام پزشکی هستند.

مراکز شنوایی سنجی شیراز

نکاتی پیرامون خرید سمعک در شیراز

در هنگام انتخاب کلینیک به مواردی مانند دانش و مهارت شنوایی شناس توجه فرمایید لیست بالا همه دارای تاییده از دانشگاه علوم پزشکی می باشند و می توانند مرجعی خوبی برای خرید سمعک شیراز باشند. زیرا سمعک ابزاری پزشکی است که باید به درستی تجویز و تنظیم گردد ، در غیر این صورت به جز صرف پول شما و آسیب به سیستم شنوایی نتیجه ای در بر نخواهد داشت.

لیست و آدرس بهترین مراکز شنوایی سنجی شیراز شامل مرکز شنوایی سنجی نوزادان در شیراز ، مرکز شنوایی سنجی کودکان در شیراز ، بهترین مرکز شنوایی سنجی در شیراز و نمایندگی فروش سمعک در شیراز و کلینیک سمعک در شیراز می باشد.  اگر بدنبال خرید سمعک در شیراز می باشد حتما از لیست بالا اقدام کنید چرا که تمامی لیست بالا اعتبار سنجی شده اند و دارای مجوز از دانشگاه علوم پزشکی شیراز می باشند.

خرید سمعک در شیراز

بر اساس قوانین وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی تنها مرجع مجاز برای تجویز و تنظیم و خرید سمعک در شیراز  متخصصین شنوایی شناس با مدرک دانشگاهی می باشندکه لیستی از بهترین مراکز شنوایی سنجی  شیراز در لیست بالا می توانید مشاهده کنید. تجویز و تنظیم و خرید سمعک در شیراز  به دست افراد غیر متخصص نتایجی مانند غیر قابل استفاده بودن با صرف هزینه زیاد و آسیب به سیستم شنوایی را به دنبال خواهد داشت. در نظر داشته باشید که حتی پزشکان محترم متخصص گوش و حلق و بینی نیز مجاز به تجویز و تنظیم و خرید سمعک نمی‌باشند.

بهترین مرکز شنوایی سنجی شیراز :

از نظر ما بهترین مرکز شنوایی سنجی در شیراز و مرکز خرید سمعک در شیراز ، مرکزی است که توسط ادیولوژیست ( شنوایی شناس ) اداره می شود ، دارای مجوز از دانشگاه علوم پزشکی باشد و مراجعان از کیفیت کار آنها راضی باشند.

شنوایی شاید مهمترین حسی باشد به نحوی که بدون بهره‌مندی از آن توانایی انسان در ایجاد ارتباط با پیرامون خود بطور محسوسی کاهش می‌یابد. این توانایی بالا در ایجاد و ارتباط ، انسان را در مقایسه با سایر موجودات از جایگاه ویژه‌ای برخوردار می‌سازد. متأسفانه تعدادی از بیماریها با ایجاد اختلال در سیستم شنوایی باعث محدودیت در این توانمندی می‌شوند. بنابراین بررسی اختلالات شنوایی دقت بیشتری را طلب می‌کند.

لیست و آدرس بهترین مراکز شنوایی سنجی شیراز شامل مرکز شنوایی سنجی نوزادان در شیراز ، مرکز شنوایی سنجی کودکان در شیراز ، بهترین مرکز شنوایی سنجی در شیراز و نمایندگی فروش سمعک در شیراز و کلینیک سمعک در شیراز می باشد.  اگر بدنبال خرید سمعک در شیراز می باشد حتما از لیست بالا اقدام کنید چرا که تمامی لیست بالا اعتبار سنجی شده اند و دارای مجوز از دانشگاه علوم پزشکی شیراز می باشند.

براساس آدرس مشخص شده در این سامانه می توانید مراکز شنوایی سنجی نوزادان  شیراز را در سریع ترین زمان ممکن پیدا کنید. برای شنوایی سنجی نوزادان در شهر شیراز ، تست های غربالگری وجود دارد و تست های تکمیلی abr ، assr و.. نیز ممکن است برای این کودکان انجام شود. ما در بالا لیستی از مراکز شنوایی سنجی نوزادان در شیراز را قرار داده ایم ( تست اطمینان از انجام تست نوزادان حتما از قبل تماس بگیرید) .

 کلینیک سمعک شیراز

 رشته شنوائي شناسی از رشته‌هاي علوم پزشکی شاخه توانبخشی می باشد و كارشناسان اين رشته براي تشخیص  و پيشگيري از اختلالات شنوایي از بدو تولد تا  درمان با تمرينات ورزشي و بازتواني حس تعادلي استفاده مي‌كنند.  تشخیص کم شنوایی در شیراز پیشگیری از کم شنوایی با ارائه راهکارها و همچنین تجویز سمعک در شیراز توسط شنوایی شناسان انجام می شود. طول دوره  تحصیلی اين رشته ۷ الي ۸ ترم تحصيلي است. و تا دکتری ممکن است ادامه داشته باشد. منظور از کلینیک سمعک در شیراز ، همان کلینیک شنوایی سنجی در شیراز می باشد. تنها متخصص برای تجویز سمعک شنوایی شناس می باشد. سمعک در شیراز می بایست براساس افت شنوایی فرد تجویز و مهمتر از آن تنظیم شود.

مراکز شنوایی سنجی شیراز ، مراکز شنوایی سنجی نوزادان شیراز ، خرید سمعک شیراز ، نمایندگی فروش سمعک شیراز ، سمعک شیراز همگی در لیست فوق قابل جستجو است.