در پایین لیست مراکز  فیزیوتراپی در تبریز  و استان آذربایجان شرقی را مشاهده می کنید.  لیست از بهترین ها که همگی دارای پروانه معتبر از دانشگاه علوم پزشکی می باشند .اگر بدنبال ، فیزیوتراپ خوب تبریز از لیست زیر استفاده کنید.

توجه: وب سایت هوش کالا علاوه بر لیست مراکز گفتاردرمانی ،  لیست مراکز زیر را در شهر تبریز به شما مخاطب عزیز گرداوری کرده است که برای مشاهده آنها می توانید بر هر کدام کلیک کنید :

مراکز کاردرمانی تبریز

مراکز گفتاردرمانی تبریز

مراکز شنوایی سنجی تبریز


لیست مراکز فیزیوتراپی تبریز :

پیشنهاد ما در مراکز فیزیوتراپی تبریز

کلینیک فیزیوتراپی مولوی

آدرس:

 تبریز ، بلوار آزادی ، سه راه گلگشت ، کوچه شفا ، پشت سازمان فن آوری ، ساختمان پزشکان گلگشت  
تلفن پذیرش :
 ۰۹۲۲۳۳۷۴۷۳۸
9 متخصص یا کلینیک یافت شد.
profile-pic
تبريز  /  چهارراه لاله، ابتداي خيابان اشرفي لاله، جنب داروخانه دكتر عربيه، پلاك ١٣٨، طبقه دوم   /  09146927861
-
profile-pic
تبریز  /  خیابان قدس- بیمارستان کلیوی امیرالمومنین- بخش فیزیوتراپی  /  09143107425
کلینیکی مجهز به تمام تجهیزات جدید الکتروتراپی ، مگنت ، لیزر پرتوان ، سابقه فعالیت 27 ساله در فیلد زن...
profile-pic
تبريز  /  شهرك انديشه فلكه پاسگاه ٣٠ متري مرداني آذر طبقه سوم درمانگاه صحت  /  09144635784
مجهز به دستگاه هاي روز و استفاده از تكنيك هاي دستي و انجام dry needling...
profile-pic
تبریز  /  تبریز_خیابان آزادی_نرسیده به چهار راه ابوریحان از سمت لاله_جنب باک رفاه  /  09143008917
-
profile-pic
تبریز  /  تبریز ائل گلی فلکه خیام ابتدای خ شهید روحانی روبروی بانک ملی  /  09144036739
مجهز به لیزر پرتوان تکارتراپی مگنت تراپی _ صبح و بعدازظهر ۳۳۸۰۶۶۶۶...
profile-pic
تبریز  /  تبریز ، بلوار آزادی ، سه راه گلگشت ، کوچه شفا ، پشت سازمان فن آوری ، ساختمان پزشکان گلگشت  /  09223374738
کلینیک فیزیوتراپی مولوی در راستای تحقق شعار سرعت و دقت در سلامت در فضایی بالغ بر 120 متر مربع و مجه...

برای مشاهده ادامه لیست مراکز فیزیوتراپی تبریز ، بر روی “بعدی ” کلیک کنید.

لیست مراکز فیزیوتراپی تبریز

لیست کلینیک های فیزیوتراپی تبریز

درباره فیزیوتراپی تبریز چه می دانید ؟

فیزیوتراپی درمانی علمی است که  بر اساس تحصیلات عالی  با قدمت طولانی   ، همزمان با توسعه دانش پزشکی به یکی از ارکان درمان های نوین پزشکی تبدیل شده است. فیزیوتراپیست   ، با مدرک لیسانس از دانشگاه علوم پزشکی فارغ التحصیل می شوند.  همانند دیگر رشته های حوزه توانبخشی ( شنوایی شناسی ، گفتار درمانی و..) این افراد در صورت داشتن  سابقه کار ،  می توانند در تبریز مطب فیزیوتراپی  تاسیس کنند. امکان ادامه تحصیل تا مقطع دکتری برای فارغ التحصیلان این رشته وجود دارد.

مراکز فیزیوتراپی تبریز ،  ، دکتر فیزیوتراپی تبریز ، آدرس مرکز فیزیوتراپی خوب در تبریز ، مراکز فیزیوتراپی شبانه روزی تبریز را در این لیست براحتی می توانید پیدا کنید.

بهترین کلینیک فیزیوتراپی تبریز چه مرکزی است ؟

بهترین کلینیک فیزیوتراپی تبریز مرکزی است که توسط فیزیوتراپیست با سابقه و مطلع به علم روز اداره شود. سامانه مراکز فیزیوتراپی مجله توانبخشی هوش کالا شامل بهترین مراکز فیزوتراپی و  فیزیوتراپیست ها است . تمامی افراد این لیست مرکز مجوز دار دارند و معتبر می باشند. در آدرسی که در لیست مشاهده شده است می تواند آدرس دقیق کلینیک را مشاهده کنید که براحتی می توان مراکز فیزیوتراپی تبریز را جستجو کرد.

مراکز فیزیوتراپی تبریز  ، فیزیوتراپ خوب در تبریز ، مراکز فیزیوتراپی شبانه روزی تبریز ، بهترین مراکز فیزیوتراپی تبریز  را در این لیست براحتی می توانید پیدا کنید.

خدمات ارائه شده در مراکز فیزیوتراپی تبریز

  • فیزیوتراپی زانو درد در تبریز
  • فیزیوتراپی شانه در تبریز
  • فیزیوتراپی کمر در تبریز
  • فیزیوتراپی ساق پا در تبریز
  • فیزیوتراپی سکته مغزی در تبریز
 • فیزیوتراپی گردن در تبریز

فیزیوتراپی برای چه بیماریهایی می تواند مفید باشد ؟

فیزیوتراپی برای بیماریهایی  از قبیل آرتروز مفاصل، تاندونیت، بورسیت، نقاط ماشه ای یا تریگر پوینت، محدودیت های حرکتی، آرنج تنیس بازان،سندروم تونل کارپال،سندروم تونل گایان، مشکلات دیسکهای بین مهره ای، تنگی کانال، لیز خوردگی مهره، مشکلات مفصل ساکروایلیاک، در رفتگی شانه، ثباتی های مفصلی، ضایعات پرتابی و… جراحی های تعویض مفصل ران، گیلن باره، پلی نوروپاتی، اختلالات تون عضلانی، فلج بلز و …همچون پارگی رباط های صلیبی زانو، آسیب منیسک زانو، بی تعویض مفصل زانو، جراحی پارگی تاندون روتاتور کاف، بازسازی رباط صلیبی، پارگی تاندونهای فلکسوری انگشتان و …شانه یخ زده، پیچ خوردگی مچ پا و …مانند سکته های مغزی، پارکینسون، ضایعات نخاعی، ام اس، ALS،می تواند موثر باشد. با انتخاب از لیست مراکز فیزیوتراپی در تبریز از این مشکلات رهایی یابید.

 فیزیوتراپی خوب در تبریز

همانطور که گفتیم در لیست فوق بهترین مراکز فیزیوتراپی در تبریز هستند که شما براحتی می توانید یک فیزیوتراپی خوب در تبریز  را متناسب با مکان انتخاب کنید. همچنین مراکز فیزیوتراپی دولتی در تبریز و طرف قرارداد بیمه تامین اجتماعی نیز در لیست موجود می باشد.

لیست مراکز فیزیوتراپی تبریز شامل لیستی از فیزیوتراپی خوب در تبریز ، کلینیک فیزیوتراپی در تبریز ، بهترین فیزیوتراپی تبریز ، فیزیوتراپی های تبریز ، تلفن فیزیوتراپی تبریز ، اسامی کلینیک های فیزیوتراپی تبریز ، ادرس فیزیوتراپی تبریز می باشد. همانوطر که گفتیم تمامی مراکز فوق اعتبار سنجی شده اند .